Asobu Multifunkčný desiatový téglik YO2GO
17,28 € 13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Patentovaný trendy desiatový téglik ASOBU má nekonečné využitie. Spodná časť je vhodná pre jogurt, ale aj puding alebo zmrzlinu a horná pre müsli, lupienky, piškóty alebo ovocie. Téglik má tesniaci skrutkovateľný uzáver.

Asobu Dizajnová fresh fľaša s infuzérom Flavour It
22,84 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá patentovaná trendy fľaša ASOBO na prípravu čerstvého vodného ochuteného drinku. Do infuzéra vložíme čerstvé ovocie, naplníme vodou, pretrepeme a máme skvelý vitamínový drink. Fľaša má bezpečný patentovaný uzáver.

Asobu Luxusný termohrnček The Gladiator black&silver 600ml
34,36 € 25,40 €

ASOBU luxusný termohrnček The Gladiator 600ml bude váš ideálny trendy partner pre cestovanie a súčasný lifestyle. Má štýlový stálofarebný matný povrch, elegantne kombinovaný s brúseným nerezom. Hrnček udrží teplé nápoje cca 12 hodín a studené nápoje cca 24 hodín.

Asobu Luxusný termohrnček The Gladiator white&silver 600ml
34,36 € 25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

ASOBU lluxusný termohrnček The Gladiator 600ml bude váš ideálny trendy partner pre cestovanie a súčasný lifestyle. Má štýlový stálofarebný matný povrch, elegantne kombinovaný s brúseným nerezom. Hrnček udrží teplé nápoje cca 12 hodín a studené nápoje cca 24 hodín.

Asobu Multifunkčný chladiaci desiatový téglik CY2GO
19 € 14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Patentovaný trendy desiatový kelímok CY2GO ASOBO má nekonečné využitie. Spodná časť je vhodná pre jogurt, krémy alebo zmrzlinu a horné pre müsli, lupienky, ovocie. Téglik má dvojitú stenu a priestor medzi stenami je vyplnený špeciálnym gélom. Dokáže náplň udržať nejakú dobu v chlade.