Artdeco Pero na obočie (Eye Brow Color Pen) 1,1 ml (Odtieň 6 Medium Brown)
2x

Artdeco Pero na obočie (Eye Brow Color Pen) 1,1 ml

10,60 €
10 €

Tekuté pero na obočie s precíznym štetčekom, ktorý dokáže vyplniť prázdne miesta v obočí. Polotransparentné textúra zaisťuje úplne prirodzený vzhľad a perfektne definuje obočie. Viacnásobná aplikácia zintenzívňuje farbu. Bez konzervantov a parfumácie.

Partner: Vivantis
Artdeco Štetec na lícenku (Blusher Brush for Beauty Box)
1x

Artdeco Štetec na lícenku (Blusher Brush for Beauty Box)

2,70 €
2,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Mini štetec na tvárenku do magnetického boxu je vyrobený z najkvalitnejšej kozej srsti. Najdôležitejšou súčasťou dekoratívnej kozmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , ktorý umožňuje poskladanie paletky podľa vašich vlastných prianí a potrieb.

Partner: Vivantis

Úspešná nemecká značka Artdeco reprezentuje kvalitnú a vysoko profesionálnu kozmetiku za dostupné ceny. Jej portfólio zahŕňa kompletný rad produktov z oblasti inovatívnej a exkluzívnej dekoratívnej kozmetiky určenú pre dokonalé nalíčenie. Hlavnou víziou značky je nepretržitý záujem o individuálne priania a potreby všetkých žien v kombinácii s nekompromisnou kvalitou. Vďaka tomuto faktu sú produkty tejto značky veľmi obľúbené na západoeurópskych trhoch.

Produkty značky Artdeco ocenia predovšetkým sofistikované zákazníčky - predstavujú skvelú alternatívu k tým najexkluzívnejším svetovým značkám, pretože ponúkajú porovnateľnú kvalitu za neporovnateľne príjemnejšiu cenu.