Aromacare Maha dark, ultrazvukový aróma difuzér, tmavé drevo, 400 ml
50,20 € 47,70 €

Aromadifuzér Maha dark od značky Aromacare prinesie do vášho príbytku pohodu a pokoj. Možno ho využiť iba s čistou vodou pre zvlhčenie vzduchu či pridať pár kvapiek esenciálneho oleja pre nastolenie tej pravej atmosféry, upokojenie organizmu či naopak jeho nakopnutie. LED osvetlenie zintenzívňuje zážitok z aromaterapie. Používanie difuzéra umožní lepšie dýchať a kvalitnejšie spať.

Aromacare Karuna dark, ultrazvukový aróma difuzér, tmavé drevo, 220 ml
48,70 €

Aromadifuzér Karuna dark od značky Aromacare prinesie do vášho príbytku pohodu a pokoj. Možno ho využiť iba s čistou vodou pre zvlhčenie vzduchu či pridať pár kvapiek esenciálneho oleja pre nastolenie tej pravej atmosféry, upokojenie organizmu či naopak jeho nakopnutie. LED osvetlenie zintenzívňuje zážitok z aromaterapie. Používanie difuzéra umožní lepšie dýchať a kvalitnejšie spať.

Aromacare Samaya light, ultrazvukový aróma difuzér s hodinami a BT repro, sv. drevo, 300 ml
57,90 € 29,80 €

Ultrazvukový aromadifuzér Samaya light od značky Aromacare s hodinami prinesie do vášho príbytku pohodu a pokoj. Možno ho využiť iba s čistou vodou pre zvlhčenie vzduchu či pridať pár kvapiek esenciálneho oleja pre nastolenie tej pravej atmosféry, upokojenie organizmu či naopak jeho nakopnutie. LED osvetlenie zintenzívňuje zážitok z aromaterapie. Používanie difuzéra umožní lepšie dýchať a kvalitnejšie spať.

Aromacare Karuna light, ultrazvukový aróma difuzér, svetlé drevo, 220 ml
48,80 €

Aromadifuzér Karuna light od značky Aromacare prinesie do vášho príbytku pohodu a pokoj. Možno ho využiť iba s čistou vodou pre zvlhčenie vzduchu či pridať pár kvapiek esenciálneho oleja pre nastolenie tej pravej atmosféry, upokojenie organizmu či naopak jeho nakopnutie. LED osvetlenie zintenzívňuje zážitok z aromaterapie. Používanie difuzéra umožní lepšie dýchať a kvalitnejšie spať.