ARENA Fast Mesh

ARENA Fast Mesh

Hodnotenie: 4
14,40 € 13,70 €

Praktické vrece na mokré oblečenie. ARENA Fast Mesh je vyrobené z nylonovej sieťoviny, ktorá je pevná a zároveň veľmi dobre vetrá. Rozmery 45 × 65 cm zaručujú, že sa do neho zmestí všetko potrebné na plávanie. Vrece možno vďaka sťahovacím páskam nosiť aj na chrbte.

ARENA Kickboard

ARENA Kickboard

Hodnotenie: 4
22,99 € 21,90 €

Plavecká doska disponuje 2 otvormi, ktoré umožňujú jednoduché držanie. Je vyrobená z penového materiálu, ktorý nadnáša. Bude ideálnym prostriedkom pre posilnenie nôh, stredu tela, záberu nôh a nacvičenie plaveckej techniky. ARENA Kickboard využijú deti i dospelí.

ARENA Spider Jr

ARENA Spider Jr

Hodnotenie: 4,8
12,84 € 12,60 €

Plavecké okuliare pre juniorov disponujú polykarbonátovými šošovkami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Zadná spona umožňuje nastavenie dĺžky silikónového remienka. Využitie nájdu nielen pri tréningoch, ale aj pri pretekoch. ARENA Spider Jr je možné použiť vo vonkajšom i vnútornom bazéne.

ARENA M Basics Brief (002295)-29%
28,90 € 20,50 €

Výpredaj

Pánske športové plavky Arena M Basics Brief (002295) vynikajú rýchloschnúcim materiálom Maxfit. Garantujúci výnimočnú odolnosť voči chlóru a slnečnému žiareniu. Na dotyk jemný materiál, ktorý poskytuje tú najlepšiu voľnosť v pohybe, je odolný voči odieraniu a morskej soli.

ARENA W Basics Swim Pro Back One Piece (002266)-29%
34,90 € 24,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske športové jednodielne plavky Arena W Basics Swim Pre Back One Piece (002266) s klasickým strihom vykrojenia a chrbta. Plavky sú z materiálu Maxfit, ktorý je odolný voči chlóru po dobu 240 hodín, takže je vhodný najmä pre príležitostných alebo rekreačných plavcov na tréningy maximálne 2× týždenne.

ARENA M Byor Evo Short-49%
32,24 € 16,40 €

Výpredaj

Pánske športové plavky s Nohavičkyou Arena M Byor Evo Short vynikajúce svojím mäkkým a rýchloschnúcim materiálom MaxFit. Garantujúci výnimočnú odolnosť voči chlóru a slnečnému žiareniu. Na dotyk jemný materiál, ktorý poskytuje tú najlepšiu voľnosť v pohybe, je odolný voči odieraniu a morskej soli.

ARENA W Viola Cradle Back One Piece (002324)-29%
72,90 € 51,50 €

Výpredaj

Dámske jednodielne plavky Arena W Viola Cradle Back One Piece (002324) sú zo zoštíhľujúcej rady BodyLift. Plavky majú klasický stredný strih vykrojenia, takže ideálne zahaľujú postavu a uzavretý chrbát. Špeciálna zoštíhľujúca sieťovina v oblasti brucha spevňuje a modeluje krivky.

ARENA M Serome Evo Brief-48%

ARENA M Serome Evo Brief

Hodnotenie: 4
27,18 € 13,90 €

Výpredaj

Pánske športové plavky Arena M Serome Evo Brief vynikajúce svojím mäkkým a rýchloschnúcim materiálom MaxFit. Garantujúci výnimočnú odolnosť voči chlóru a slnečnému žiareniu. Na dotyk jemný materiál, ktorý poskytuje tú najlepšiu voľnosť v pohybe, je odolný voči odieraniu a morskej soli.

ARENA W Ada Cradle Back One Piece (002325)-29%
72,90 € 51,50 €

Výpredaj

Dámske jednodielne plavky Arena W Ada Cradle Back One Piece (002325) sú zo zoštíhľujúceho radu BodyLift. Plavky majú klasický stredný strih vykrojenia, takže ideálne zahaľujú postavu, a taktiež majú uzavretý chrbát. Špeciálna zoštíhľujúca sieťovina v oblasti brucha spevňuje a modeluje krivky.

ARENA W Cactus Challenge Back One Piece (00245-29%
53,90 € 38 €

Výpredaj

Dámske jednodielne plavky Arena W Cactus Challenge Back One Piece (002457) s tenkými ramienkami, vykrojenými chrbtom a vyšším vykrojením nohavičiek. Plavky sú z materiálu MaxLife, ktorý je špeciálne navrhnutý pre závodných plavcov na každodenné tréningy v chlórovanej vode.

ARENA Santamarias-49%
23,68 € 11,90 €

Výpredaj

Pánske športové plavky Arena Santamarias vynikajúce svojím mäkkým a rýchloschnúcim materiálom MaxFit. Garantujúci výnimočnú odolnosť voči chlóru a slnečnému žiareniu. Na dotyk jemný materiál, ktorý poskytuje tú najlepšiu voľnosť v pohybe, je odolný voči odieraniu a morskej soli.

ARENA Cobra Core

ARENA Cobra Core

Hodnotenie: 5
34,70 € 34,20 €

Kvalitné plavecké okuliare vhodné pre pokročilého plavca. ARENA Cobra Core majú veľmi nízky hydrodynamický odpor. Šošovky poskytujú extra široký zorný uhol a výborné periférne videnie. Polykarbonátové šošovky majú úpravu proti zahmlievaniu, ktorá zaručuje dobrú viditeľnosť za všetkých podmienok.

ARENA Antifog Spray & Swim Transparent
9,72 € 9,30 €

Praktický sprej ARENA Antifog Spray & Swim Transparent minimalizující zamlžení brýlí. Sprej je bezpečný pro oči, takže lze brýle použít ihned po aplikaci. Výhodou je rychlost použití a mimořádně jasné vidění.

ARENA Bonnet Silicone Cap Black
11,67 € 7,90 €

Pohodlná plavecká čiapka ARENA Bonnet Silicone Cap Black má unikátny dizajn3D bublinami a poskytuje vysokú úroveň komfortu a to aj pre dlhé vlasy.

ARENA Elite Hand Paddle
19,47 € 18,50 €

Plavecké packy disponujú otvormi uprostred a po stranách, ktoré zvyšujú cit pre vodu. Pripevňujú sa gumovými páskami, ktoré možno nastaviť. Sú vhodné pre posilnenie rúk a zlepšenie plaveckej techniky. ARENA Elite Hand Paddle je ideálnou pomôckou pre pokročilých, závodných a fitness plavcov.

ARENA Flex Paddles AcidLime-Black
23,38 € 22,20 €

Plavecké packy sú ideálne na zvýšenie intenzity tréningu. Povrch umožňuje dobre cítiť vodu, tvar zase optimálne rozkladá váhu sily. Nedochádza tak k preťažovaniu ramien. ARENA Flex Paddles AcidLime-Black využijú predovšetkým pokročilí, závodní a fitnes plavci.

ARENA Freeflow Pullbuoy Acid Lime-Black
17,91 € 17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecká pomôcka ARENA Freeflow Pullbuoy Acid Lime-Black je ideálny pre zlepšenie techniky plávania a vytrvalosti horných končatín. Plavecká „piškóta“ je vyrobená z ľahkého materiálu a je vytvarovaná tak, že presne padne medzi stehná. Vhodná pre pokročilých/závodných plavcov.

ARENA Gym Smart Towel Royal-White
17,52 € 17 €

Kvalitní mikrovláknový ručník Arena Gym Smart Towel Royal-White o rozměrech 100 × 50 cm. Ručník je velmi savý, rychle schne a po sbalení zabírá minimum místa.

ARENA Nose Clip Pro Black-Silver
7,77 € 7,40 €

Kvalitný nosový štipec ARENA Nose Clip Pro Black-Silver univerzálnej veľkosti sa bezchybne prispôsobí vášmu nosu a vďaka pohodlným vankúšikom nehrozia žiadne otlaky

ARENA Pool Smart Towel Royal-White
25,30 €

Kvalitní mikrovláknový ručník ARENA Pool Smart Towel Royal-White o rozměrech 150 × 90 cm. Ručník je velmi savý, rychle schne a po sbalení zabírá minimum místa.

ARENA Tracks

ARENA Tracks

Hodnotenie: 4,8
17,13 € 16,90 €

Plavecké okuliare s hydrodynamickým tvarom disponujú polykarbonátovými šošovkami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Zadná spona umožňuje nastavenie dĺžky silikónového remienka. Využitie nájdu pri rekreačnom plávaní. ARENA Tracks sú vhodné pre mužov aj ženy.

ARENA Zoom X-Fit

ARENA Zoom X-Fit

Hodnotenie: 5
12 €

Plavecké okuliare s hydrodynamickým tvarom disponujú polykarbonátovými šošovkami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Zadná spona umožňuje nastavenie dĺžky silikónového remienka. Využitie nájdu pri rekreačnom plávaní. ARENA Zoom X-Fit sú vhodné pre mužov aj ženy.

ARENA M Byor Evo Short (001792)-29%
31,90 € 22,50 €

Výpredaj

Pánské sportovní plavky s nohavičkou Arena M Byor Evo Short jsou vynikající díky rychleschnoucímu materiálu MaxFit. Garantují výjimečnou odolnost vůči chlóru a slunečnímu záření. Na dotek jemný materiál, který poskytuje tu nejlepší volnost v pohybu, je odolný vůči odírání a mořské soli.

ARENA W Roy Swim Pro Back One Piece-49%
44,68 € 22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske športové jednodielne plavky Arena W Roy Swim Pre Back One Piece s klasickým strihom vykrojenia a chrbta. Plavky sú z materiálu MaxFit, ktorý je odolný voči chlóru po dobu 240 hodín, takže je vhodný najmä pre príležitostných alebo rekreačných plavcov na tréningy maximálne 2× týždenne.

ARENA Fundamentals Arena Logo Boxer
25,24 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske šortky Arena Fundamentals Arena Logo Boxer sú z rýchloschnúceho, priedušného materiálu „Peach Touch“ so sieťovinovou vložkou pre pohodlné nosenie.

ARENA Fundamentals Boxer-28%

ARENA Fundamentals Boxer

Hodnotenie: 5
20,96 € 15 €

Výpredaj

Pánske šortky Arena Fundamentals Boxer sú na plávanie aj voľný čas. Kraťasy sú z rýchloschnúceho, priedušného materiálu „Peach Touch“ so sieťovinovou vložkou pre pohodlné nosenie.

ARENA M Basics Short (002294)-29%
28,90 € 20,50 €

Výpredaj

Pánske športové plavky s nohavičkou Arena M Basics Short (002294) vynikajú rýchloschnúcim materiálom Maxfit. Garantujúci výnimočnú odolnosť voči chlóru a slnečnému žiareniu. Na dotyk jemný materiál, ktorý poskytuje tú najlepšiu voľnosť v pohybe, je odolný voči odieraniu a morskej soli.

ARENA W Bouncy V Back One Piece
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske športové jednodielne plavky Arena W Bouncy V Back One Piece s klasickým strihom vykrojenia a chrbta. Plavky sú z materiálu MaxFit, ktorý je odolný voči chlóru po dobu 240 hodín, takže je vhodný najmä pre príležitostných alebo rekreačných plavcov na tréningy maximálne 2× týždenne.

ARENA W Eva Wing Back One Piece (002329)-29%
66,90 € 47 €

Výpredaj

Dámske jednodielne plavky Arena W Eva Wing Back One Piece (002329) sú zo zoštíhľujúceho radu BodyLift. Plavky majú klasický stredný strih vykrojenia, takže ideálne zahaľujú postavu, a taktiež majú uzavretý chrbát. Špeciálna zoštíhľujúca sieťovina v oblasti brucha spevňuje a modeluje krivky.

ARENA Fundamentals X-Short
18,90 €

Pánske šortky Fundamentals X- Short sú na plávanie aj voľný čas. Kraťasy sú vyrobené z rýchloschnúceho, priedušného materiálu „Peach Touch“ so sieťovinovou vložkou pre pohodlné nosenie.

ARENA M Arena One Biglogo Low Waist Short (001703)-29%
31,90 € 22,50 €

Výpredaj

Pánske nízke nohavičkové plavky Arena M Arena One Biglogo Low Waist Short sú z materiálu MaxLife, ktorý je rýchloschnúci, extra odolný voči chlóru a slnečnému žiareniu, mäkký a skvelo padne. Plavky z materiálu MaxLife sú vhodné pre každodenné tréningy.

ARENA M Solid Brief (2A254)-28%
25,90 € 18,50 €

Výpredaj

Pánske slipové plavky Arena M Solid Brief (2A254). Plavky sú z materiálu MaxLife, ktorý je rýchloschnúci, extra odolný voči chlóru a slnečnému žiareniu, mäkký a skvelo padne. Plavky z materiálu MaxLife sú vhodné pre každodenné tréningy.

ARENA M Team Stripe Low Waist Short (001280)-28%
37,90 € 27 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánské nízké nohavičkové plavky Arena M Team Stripe Low Waist Short jsou z materiálu MaxLife, který je rychleschnoucí, extra odolný vůči chlóru a slunečnímu záření, měkký a skvěle padne. Plavky z materiálu MaxLife jsou vhodné pro každodenní tréninky.

ARENA Marco X Grip Hook
29,97 € 26,90 €

Arena Marco X Grip Hook sú ľahké a priedušné bazénové topánky so špeciálnym masážnym „Picot“ efektom vďaka vnútornej stielke z tzv. guličiek. Topánky majú exkluzívny dizajn, prispôsobivý vrchný diel podľa výšky priehlavku, ultra-mäkký, ľahký materiál, nešmýkajú-veľmi pohodlné za mokra.

ARENA W Slinky V Back One Piece (002262)-29%
43,90 € 31 €

Výpredaj

Dámske športové jednodielne plavky Arena W Slinky V Back One Piece s klasickým strihom vykrojenia a chrbta. Plavky sú z materiálu Maxfit, ktorý je odolný voči chlóru po dobu 240 hodín, takže sú vhodné najmä pre príležitostných alebo rekreačných plavcov na tréningy maximálne 2× týždenne.

ARENA dámské plavky W Team Stripe Super Fly Back One Piece (001195-415)
44,90 € 40,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámské jednodílné plavky Arena W Team Stripe Super Fly Back One Piece s tenkými ramínky, vykrojenými zády a vyššími boky. Plavky jsou z materiálu MaxLife, který je speciálně navržený pro závodní plavce na každodenní tréninky v chlorované vodě.

ARENA W Twinkle Swim Pro One Piece-49%
39,63 € 19,90 €

Výpredaj

Dámske športové jednodielne plavky Arena W Twinkle Swim Pre One Piece s klasickým strihom vykrojenia a chrbta. Plavky sú z materiálu MaxFit, ktorý je odolný voči chlóru po dobu 240 hodín, takže je vhodný najmä pre príležitostných alebo rekreačných plavcov na tréningy maximálne 2× týždenne.