ARENA Santamarias
23,68 €
21,90 €

Akcia

Pánské sportovní plavky Arena Santamarias vynikající svým měkkým a rychleschnoucím materiálem MaxFit. Garantující výjimečnou odolnost vůči chlóru a slunečnímu záření. Na dotek jemný materiál, který poskytuje tu nejlepší volnost v pohybu, je odolný vůči odírání a mořské soli.


ARENA W Altair Swim Pro One Piece
37,68 €
35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámské sportovní jednodílné plavky Arena W Altair Swim Pro One Piece s klasickým střihem vykrojení a zad. Plavky jsou z materiálu MaxFit, který je odolný vůči chlóru po dobu 240 hodin, takže je vhodný zejména pro příležitostné nebo rekreační plavce na tréninky maximálně 2× týdně.


ARENA M Byor Evo Short
32,24 €
29,90 €

Akcia

Pánské sportovní plavky s nohavičkou Arena M Byor Evo Short vynikající svým měkkým a rychleschnoucím materiálem MaxFit. Garantující výjimečnou odolnost vůči chlóru a slunečnímu záření. Na dotek jemný materiál, který poskytuje tu nejlepší volnost v pohybu, je odolný vůči odírání a mořské soli.


ARENA W Ren Two Pieces
39,63 €
36,90 €

Akcia

Dámské dvoudílné plavky Arena W Ren Two Pieces jsou sportovní dvoudílné plavky se širšími ramínky. Plavky jsou z materiálu MaxFit.


ARENA M Serome Evo Brief
27,18 €
25,90 €

Akcia

Pánské sportovní plavky Arena M Serome Evo Brief vynikající svým měkkým a rychleschnoucím materiálem MaxFit. Garantující vyjmečnou odolnost vůči chlóru a slunečnímu záření. Na dotek jemný materiál, který poskytuje tu nejlepší volnost v pohybu, je odolný vůči odírání a mořské soli.


ARENA W Roy Swim Pro Back One Piece
44,68 €
41,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámské sportovní jednodílné plavky Arena W Roy Swim Pro Back One Piece s klasickým střihem vykrojení a zad. Plavky jsou z materiálu MaxFit, který je odolný vůči chlóru po dobu 240 hodin, takže je vhodný zejména pro příležitostné nebo rekreační plavce na tréninky maximálně 2× týdně.


ARENA Fundamentals X-Short
19,02 €
17,90 €

Akcia

Pánské šortky Fundamentals X- Short jsou na plavání i volný čas. Kraťasy jsou vyrobené z rychleschnoucího, prodyšného materiálu " Peach Touch" se síťovinovou vložkou pro pohodlné nošení.


ARENA Fundamentals Arena Logo Boxer
25,24 €
23,90 €

Akcia

Pánské šortky Arena Fundamentals Arena Logo Boxer jsou z rychleschnoucího, prodyšného materiálu " Peach Touch" se síťovinovou vložkou pro pohodlné nošení.


ARENA Fundamentals Boxer
20,96 €
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánské šortky Arena Fundamentals Boxer jsou na plavání i volný čas. Kraťasy jsou z rychleschnoucího, prodyšného materiálu " Peach Touch" se síťovinovou vložkou pro pohodlné nošení.


ARENA W Bouncy V Back One Piece
49,35 €
45,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dámské sportovní jednodílné plavky Arena W Bouncy V Back One Piece s klasickým střihem vykrojení a zad. Plavky jsou z materiálu MaxFit, který je odolný vůči chlóru po dobu 240 hodin, takže je vhodný zejména pro příležitostné nebo rekreační plavce na tréninky maximálně 2× týdně.


ARENA W Twinkle Swim Pro One Piece
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámské sportovní jednodílné plavky Arena W Twinkle Swim Pro One Piece s klasickým střihem vykrojení a zad. Plavky jsou z materiálu MaxFit, který je odolný vůči chlóru po dobu 240 hodin, takže je vhodný zejména pro příležitostné nebo rekreační plavce na tréninky maximálně 2× týdně.


ARENA Marco V. Hook
37,69 €
35,90 €

Akcia

Pánská ultralehká bazénová obuv Arena Marco V Hook je vybavená se speciálním protiskluzovým vzorkem podrážky. Vrchní díl je na suchý zip, který umožňuje přizpůsobit obuv výšce nártu. Obuv je extrémně pohodlná, hypoalergenní.


ARENA Marco X Grip Hook
29,97 €
27,90 €

Akcia

Arena Marco X Grip Hook jsou lehké a prodyšné bazénové boty se speciálním masážním „Picot“ efektem díky vnitřní stélce z tzv. kuliček. Boty mají exkluzivní design, přizpůsobivý vrchní díl dle výšky nártu, ultra-měkký, lehký materiál, nekloužou-velmi pohodlné za mokra.


ARENA Marco X Grip Hook
29,97 €
27,90 €

Akcia

Arena Marco X Grip Hook jsou lehké a prodyšné bazénové boty se speciálním masážním „Picot“ efektem díky vnitřní stélce z tzv. kuliček. Boty mají exkluzivní design, přizpůsobivý vrchní díl dle výšky nártu, ultra-měkký, lehký materiál, nekloužou-velmi pohodlné za mokra.


ARENA Watergrip M
24,86 €
23,90 €

Akcia

Pánská ultralehká bazénová obuv Arena Watergrip M je vybavena revolučním protiskluzovým designem podrážky Grip+, který umožňuje bezpečnou chůzi po mokrém povrchu. Kostra obuvi je vyrobena z jednoho kusu, což prodlužuje životnost.


ARENA Watergrip W
24,90 €

Dámská ultralehká bazénová obuv Arena Watergrip M je vybavena revolučním protiskluzovým designem podrážky Grip+, který umožňuje bezpečnou chůzi po mokrém povrchu. Kostra obuvi je vyrobena z jednoho kusu, což prodlužuje životnost.


ARENA Waterlight
16,68 €
15,90 €

Akcia

Dámská velmi lehká, extrémně pohodlná bazénová obuv Arena Waterlight je vyrobena z jednoho kusu materiálu, což zajišťuje její dlouhou životnost. Je vybavena speciálním protiskluzovým vzorkem podrážky.


ARENA Waterlight
16,68 €
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánská velmi lehká, extrémně pohodlná bazénová obuv Arena Waterlight je vyrobena z jednoho kusu materiálu, což zajišťuje její dlouhou životnost. Je vybavena speciálním protiskluzovým vzorkem podrážky.


ARENA Antifog Spray & Swim Transparent
9,72 €

Novinka

Praktický sprej ARENA Antifog Spray & Swim Transparent minimalizující zamlžení brýlí. Sprej je bezpečný pro oči, takže lze brýle použít ihned po aplikaci. Výhodou je rychlost použití a mimořádně jasné vidění.


ARENA Bonnet Silicone Cap Black
11,67 €

Novinka

Pohodlná plavecká čiapka ARENA Bonnet Silicone Cap Black má unikátny dizajn3D bublinami a poskytuje vysokú úroveň komfortu a to aj pre dlhé vlasy.


ARENA Cobra Core
34,70 €

Novinka

Kvalitné plavecké okuliare vhodné pre pokročilého plavca. ARENA Cobra Core majú veľmi nízky hydrodynamický odpor. Šošovky poskytujú extra široký zorný uhol a výborné periférne videnie. Polykarbonátové šošovky majú úpravu proti zahmlievaniu, ktorá zaručuje dobrú viditeľnosť za všetkých podmienok.


ARENA Cobra Ultra Mirror
50,31 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Kvalitní plavecké brýle vhodné pro pokročilé/závodní plavce. Arena Cobra Ultra Mirror mají nízkoprofilové čočky a jsou perfektně hydrodynamické. Brýle poskytují výborné periferní a čelní vidění. Polykarbonátové čočky mají úpravu proti zamlžení, která zaručuje výbornou viditelnost za všech podmínek.


ARENA Elite Hand Paddle
19,47 €

Novinka

Plavecké packy disponujú otvormi uprostred a po stranách, ktoré zvyšujú cit pre vodu. Pripevňujú sa gumovými páskami, ktoré možno nastaviť. Sú vhodné pre posilnenie rúk a zlepšenie plaveckej techniky. ARENA Elite Hand Paddle je ideálnou pomôckou pre pokročilých, závodných a fitness plavcov.


ARENA Fast Mesh
14,40 €

Novinka

Praktické vrece na mokré oblečenie. ARENA Fast Mesh je vyrobené z nylonovej sieťoviny, ktorá je pevná a zároveň veľmi dobre vetrá. Rozmery 45 × 65 cm zaručujú, že sa do neho zmestí všetko potrebné na plávanie. Vrece možno vďaka sťahovacím páskam nosiť aj na chrbte.


ARENA Flex Paddles AcidLime-Black
23,38 €

Novinka

Plavecké packy sú ideálne na zvýšenie intenzity tréningu. Povrch umožňuje dobre cítiť vodu, tvar zase optimálne rozkladá váhu sily. Nedochádza tak k preťažovaniu ramien. ARENA Flex Paddles AcidLime-Black využijú predovšetkým pokročilí, závodní a fitnes plavci.


ARENA Freeflow Pullbuoy Acid Lime-Black
17,91 €

Novinka

Plavecká pomôcka ARENA Freeflow Pullbuoy Acid Lime-Black je ideálny pre zlepšenie techniky plávania a vytrvalosti horných končatín. Plavecká „piškóta“ je vyrobená z ľahkého materiálu a je vytvarovaná tak, že presne padne medzi stehná. Vhodná pre pokročilých/závodných plavcov.


ARENA Gym Smart Towel Royal-White
17,52 €

Novinka

Kvalitní mikrovláknový ručník Arena Gym Smart Towel Royal-White o rozměrech 100 × 50 cm. Ručník je velmi savý, rychle schne a po sbalení zabírá minimum místa.


ARENA Kickboard
22,99 €

Novinka

Plavecká doska disponuje 2 otvormi, ktoré umožňujú jednoduché držanie. Je vyrobená z penového materiálu, ktorý nadnáša. Bude ideálnym prostriedkom pre posilnenie nôh, stredu tela, záberu nôh a nacvičenie plaveckej techniky. ARENA Kickboard využijú deti i dospelí.


ARENA Nose Clip Pro Black-Silver
7,77 €

Novinka

Kvalitný nosový štipec ARENA Nose Clip Pro Black-Silver univerzálnej veľkosti sa bezchybne prispôsobí vášmu nosu a vďaka pohodlným vankúšikom nehrozia žiadne otlaky


ARENA Pool Smart Towel Royal-White
25,33 €

Novinka

Kvalitní mikrovláknový ručník ARENA Pool Smart Towel Royal-White o rozměrech 150 × 90 cm. Ručník je velmi savý, rychle schne a po sbalení zabírá minimum místa.


ARENA Smartfit Smoke Black-Black
19,47 €

Novinka

Plavecké okuliare aj pre triatlonistov disponujú ohybnými sklami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Silikónový pásik možno rýchlo a ľahko nastaviť. Nezanechávajú na tvári stopy po nosení. ARENA SmartFit Smoke Black-Black sú vhodné pre mužov aj ženy.


ARENA Spider Jr
12,84 €

Novinka

Plavecké okuliare pre juniorov disponujú polykarbonátovými šošovkami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Zadná spona umožňuje nastavenie dĺžky silikónového remienka. Využitie nájdu nielen pri tréningoch, ale aj pri pretekoch. ARENA Spider Jr je možné použiť vo vonkajšom i vnútornom bazéne.


ARENA Tracks
17,13 €

Novinka

Plavecké okuliare s hydrodynamickým tvarom disponujú polykarbonátovými šošovkami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Zadná spona umožňuje nastavenie dĺžky silikónového remienka. Využitie nájdu pri rekreačnom plávaní. ARENA Tracks sú vhodné pre mužov aj ženy.


ARENA Zoom X-Fit
11,67 €

Novinka

Plavecké okuliare s hydrodynamickým tvarom disponujú polykarbonátovými šošovkami a Antifog úpravou proti zahmlievaniu. Zadná spona umožňuje nastavenie dĺžky silikónového remienka. Využitie nájdu pri rekreačnom plávaní. ARENA Zoom X-Fit sú vhodné pre mužov aj ženy.


ARENA W Team Stripe Super Fly Back One Piece
44,90 €
+ doprava zadarmo

Dámské jednodílné plavky Arena W Team Stripe Fly Back One Piece s tenkými ramínky, vykrojenými zády a vyššími boky. Plavky jsou z materiálu MaxLife, který je speciálně navržený pro závodní plavce na každodenní tréninky v chlorované vodě.