Arcocere Sada na epiláciu Professional Wax 1 LED
23,10 €

Novinka

Sada obsahuje:

Epilačný vosk na tvár Professional Wax Argan (Roll-On cartidge) 100 ml Ohrievač vosku Professional Wax 1 LED Upokojujúce čistiace olej po epilácii Argan (After-War Clean sing Oil) 50 ml Epilačná pásky 24 ks .

Arcocere Peeling proti zarastaniu chĺpkov Ingrown Hair Scrub 250 ml
11,50 €

Novinka

Peeling proti zarastaniu chloubků eliminuje odumreté bunky z povrchu kože a uvoľňuje zarastené chlpy, čo uľahčuje ich následné odstránenie. Vďaka obsahu panthenolu, vitamínu C, glycerínu a gélu z aloe vera dodáva peeling pokožke sviežosť a hebkosť.

Arcocere Čistiaci gél po epilácii Argan (After-Wax Oil) 50 ml
3,70 €

Novinka

Vysoko kvalitný čistiaci olej Argan po depilácii od talianskej značky Arcocere dôkladne odstráni zvyšný vosk. Ošetrujúce a prírodné prvky obsiahnuté v géle zanechajú pokožku osvieženú, zabráni vysúšaniu a poskytne protizápalové účinky. Jemná, hladká, hydratovaná pokožka bude výsledkom.

Arcocere Čistiaci gél po epilácii Strawberry (After-War Oil) 50 ml
3,70 €

Novinka

Vysoko kvalitný čistiaci olej Strawberry po depilácii od talianskej značky Arcocere dôkladne odstráni zvyšný vosk. Ošetrujúce a prírodné prvky obsiahnuté v géle zanechajú pokožku osvieženú, zabráni vysúšaniu a poskytne protizápalové účinky. Jemná, hladká, hydratovaná pokožka bude výsledkom.

Arcocere Depilačný telový krém Deepline ( Hair -Removing Body Cream) 150 ml
6,40 €

Novinka

Krém sa zmyselnou vôňou bieleho pižma jednoducho odstraňuje nežádnoucí chĺpky. Ľahko sa používa, pôsobí rýchlo a odstraňuje chlpy bez podráždenia pokožky. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu sa jednoducho opláchne teplou vodou a nezmení pH pokožky, takže pokožka zostane mäkká, hladká a zamatová.

Arcocere Epilačný vosk Professional Wax Aloe (Roll-On Cartidge) 100 ml
2,70 €

Novinka

Epilačný vosk s aloe vera od talianskej značky Arcocere s príjemnou vôňou a perleťovou textúrou je šetrný aj k suchej a citlivej pokožke a poskytne jej rýchlu a účinnú depiláciu chĺpkov aj s korienkami. Zanechá pokožku zbavenú chĺpkov na dlhú dobu.

Arcocere Epilačný vosk Professional Wax Aloe Vera Bio (Roll-On Cartidge) 100 ml
2,70 €

Novinka

Epilačný vosk Aloe Vera od talianskej značky Arcocere je šetrný k pokožke a poskytne jej rýchlu a účinnú depiláciu chĺpkov aj s korienkami. Práve vďaka obsahu aloe vera je vhodný aj pre citlivú pokožku. Je veľmi šetrný, zmäkčujú a zanechá pokožku zamatovú a zbavenú chĺpkov na dlhú dobu.

Arcocere Epilačný vosk Professional Wax Pure (Roll-On Cartidge) 100 ml
2,70 €

Novinka

Epilačný vosk od talianskej značky Arcocere je šetrný k pokožke a poskytne jej rýchlu a účinnú depiláciu chĺpkov aj s korienkami. Je veľmi šetrný a vďaka hypoalergénnemu zloženiu vhodný aj pre mužov, tehotné ženy a na slabiny a jemné časti tela.

Arcocere Epilačný vosk s panvičkou Cera A Caldo Chocolate (Hot Wax) 120 g
5,80 €

Novinka

Nová receptúra kvalitného horúceho vosku na výrobu v domácom prostredí. Epilačný vosk Chocolate od talianskej značky Arcocere s panenským včelím voskom a zvláčňujúcim olejom z pšeničných klíčkov je šetrný k pokožke a poskytne jej rýchlu a účinnú depiláciu chĺpkov aj s korienkami.

Arcocere Epilačný vosk s panvičkou Cera A Caldo Green (Hot Wax) 120 g
5,80 €

Novinka

Nová receptúra kvalitného horúceho vosku na výrobu v domácom prostredí. Epilačný vosk Green od talianskej značky Arcocere s panenským včelím voskom a upokojujúcim azulenovým extraktom je šetrný k pokožke a poskytne jej rýchlu a účinnú depiláciu chĺpkov aj s korienkami.

Arcocere Epilačný vosk s panvičkou Cera A Caldo Pink (Hot Wax) 120 g
5,80 €

Novinka

Nová receptúra kvalitného horúceho vosku na výrobu v domácom prostredí. Epilačný vosk Pink od talianskej značky Arcocere s panenským včelím voskom a upokojujúcim šípkovým olejom je šetrný k pokožke a poskytne jej rýchlu a účinnú depiláciu chĺpkov aj s korienkami.

Arcocere Postepilační gél proti rastu chlpov (Phyto Gel Anti Hair ) 30 ml
12,30 €

Novinka

Príjemný postepilační gél znižuje opätovný rast akéhokoľvek typu chĺpkov po ich odstránení. Vďaka inovatívnej zmesi látok a ich extrakčnému procesu nedráždi pokožku, upokojuje ju a zabraňuje začervenanie. Zanechá pokožku osvieženú, hodvábnu a príjemne prevoňanú.

Arcocere Upokojujúci olej po epilácii Argan (After-War Oil) 150 ml
6,20 €

Novinka

Vysoko kvalitný čistiaci olej Argan po depilácii od talianskej značky Arcocere dôkladne odstráni zvyšný vosk. Pokožku zanechá osvieženú, zabráni vysúšaniu a poskytne protizápalové účinky. Jemná, hladká, hydratovaná pokožka bude výsledkom. Navyše príjemne vonia.