Aptus APTO-FLEX 500 ml

Aptus APTO-FLEX 500 ml

Hodnotenie: 4,8
32,30 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Aptus Apto-Flex VET sirup, doplnkové krmivo pre psov a mačky, veterinárnej chondroprotektívum vo forme sirupu, zaisťujúce výživu a regeneráciu chrupaviek a väzov v kĺboch​​.

Aptus Apto-flex Chew Mini 40 tbl.
18,70 €

Kĺbová výživa obsahuje glukosamín, MSM, chondroitín sulfát, kyselinu hyalurónovú, vitamín C a mangán. Technológia MYTHO CONDRO zaisťuje lepšiu vstrebateľnosť a využiteľnosť účinných zložiek. Aptus Apto-flex Chew Mini 40 tbl. je vhodná výživa pre psov do 10 kg a mačky.

Aptus Relax vet 30 tbl.
22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnkové krmivo proti stresu zaisťuje pokojné a vyrovnané správanie a vnímanie počas búrok, ohňostrojov, návštev, cestovaní, či premiestňovaní. Aptus Relax vet 30 tbl. sú vhodné pre psov a mačky.

Aptus Apto-flex Chew 50 tbl.
33,90 €

Kĺbová výživa obsahuje glukosamín, MSM, chondroitín sulfát, kyselinu hyalurónovú, vitamín C a mangán. Technológia MYTHO CONDRO zaisťuje lepšiu vstrebateľnosť a využiteľnosť účinných zložiek. Aptus Apto-flex Chew 50 tbl. je vhodná výživa pre stredné a veľké psy.