Fantasy Flight Games Hra o trůny LCG - Královolba
12,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Královolba je balíček kapitoly o 60 nových kartách (3 kopie každé z 20 různých karet) pro Hra o trůny: karetní hra na motivy světoznámé

ságy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně.

Fantasy Flight Games Fallout
55,31 €

Posledný kus za túto cenu!

Společenská hra Fallout

Fallout je desková fantasy hra na motivy stejnojmenné postapokalyptické videohry.

Fantasy Flight Games Fallout - Nová Kalifornie
40,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Fallout – Nová Kalifornie

Rozšíření Nová Kalifornie přináší nové úkoly, společníky, vaulty a předměty pro hru Fallout: Desková hra.

Fantasy Flight Games FFG Star Wars Armada - základný set
110,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Star Wars: Armada základný set obsahuje všetko, čo potrebujete na hranie epickej hry vo svete vesmírnych bitiek medzi flotilami Impéria a Rebelskej aliancie, vrátane pravidiel, manévrov, pravítka, príkazov, kociek, 10 nenamaľovaných jednotiek a 3 premaľovaných lodí (Victory-class Star Destroyer, N…

Fantasy Flight Games FFG Star Wars Legion: B1 Battle Droids
26,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírenie B1 Battle Droids vám umožní doplniť separatistické armády s bojovými droidmi. Obsahuje 9 nenamaľovaných miniatúr, rovnakých ako v základnom balení. Súčasťou sú karty rozšírení a vybavenia.Hra je v anglickom jazyku.

Fantasy Flight Games FFG Star Wars Legion: Count Dooku
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sith lord Dooku ťahá nitky za scénou aby zničil rytierov Jedi a Republiku už navždy. Rozšírenie Count Dooku obsahuje miniatúruCount Dooku, vylepšenia a karty príkazov.Hra je v anglickom jazyku.

Fantasy Flight Games FFG Star Wars Legion: Han Solo
15 €

Posledný kus za túto cenu!

V tomto rozšírení nájdete všetko, čo potrebujete na zaradenie Han Sola so Star Wars: Legion armády: nenamaľovanú miniatúru Han Sola s ťažkým blasterom DL-44 pripraveným na streľbu, 3 nové karty rozšírení a 3 veliteľské karty.Hra je v anglickom jazyku.

Fantasy Flight Games FFG Star Wars X-Wing: ARC-170 Starfighter
32,23 €

ARC-170 je hlavným ťažkým stíhačom vo výzbroji Galaktickej republiky. Výzbroj tvoria torpéda, schopné rozsievať skazu medzi nepriateľov Republiky lepšie, ako by to dokázali ľahšie stíhače. Loď je chránená strelcom, ktorý dokáže páliť takmer pod ľubovoľným uhlom.

Fantasy Flight Games FFG Star Wars X-Wing: Delta-7 Aethersprite
21,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Delta-7 Aethersprite je elegantný stroj, navrhnutý pre rytierov Jedi na hviezdne cesty pri presadzovaní spravodlivosti. Vybavené sú astromechanikou pre navigáciu, ľahko obrnené, ale vysoko manévrovateľné, s vyladeným ovládaním sú v rukách pilotov obdarených Silou neprekonateľné.

Fantasy Flight Games FFG Star Wars X-Wing: Fully Loaded Devices Pack
15,72 €

Rozšírenie hry X-Wing obsahuje množstvo doplňujúcich kariet vybavenia.V balení nájdete:8 Fuse Markers2 Bomblets1 Cluster Mine Set (3 Cluster Mines)1 Conner Net1 Electro-Proton Bomb2 Ion Bombs2 Proton Bombs2 Proximity Mines2 Seismic Charges2 Sensor Upgrade Cards:2 Trajectory Simulator7 Device Upgra…

Fantasy Flight Games FFG Star Wars X-Wing: Guardians of the Republic Squadron Pack
43,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto rozšírenie vám poskytne všetko, čo potrebujete na vybudovanie vašej letky Galaktickej Republiky,vrátane jednej Delta-7 Aethersprite a dvoch V-19 Torrent miniatúr. Využívaný mnohými rytiermi Jedi, Delta-7 umožňuje naplno používať Silu. Jedi boli obvykle krytí klonmi letiacimi vo V-19 Torrents.

Fantasy Flight Games FFG Star Wars X-Wing: Millennium Falcon
45,60 €

Po tom,ako vyhrali loď, ktorá sa stala legendou, od Lando Calrissiana, Han Solo a Chewbacca spravili zopár modifikácií na Millennium Falcon. Teraz sa pripojili so svojou loďou do boja proti Galaktickému impériu na strane hrdinov Rebelov.

Fantasy Flight Games FFG Star Wars X-Wing: Never Tell Me the Odds Obstacles Pack
15,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírenie hry X-Wing obsahuje žetóny prekážok a karty prostredí.Balenie obsahuje:9 Asteroids3 Debris Fields3 Gas Clouds1 Loose Cargo1 Spare Parts2 Upgrade Cards:1 Rigged Cargo Chute1 Spare Parts Canisters6 Environment Cards:1 Asteroid Shower1 Clouzon-36 Deposits1 Comet Tail1 Ion Clouds1 Mynock In…