Annabelle Minerals ANNABELLE MINERALS_Podkład minerálnych matujący Beige Fair 4g (Odtieň Golden Cream)

Annabelle Minerals ANNABELLE MINERALS_Podkład minerálnych matujący Beige Fair 4g

10,70 €

Zapomeňte na ucpané póry, špatné krytí pigmentových skvrn a nepřirozený efekt. Matující minerální make-up je k pleti nejen velmi šetrný, ale také působí protizánětlivě na aknózní pleť a omezuje tvorbu kožního mazu. Výsledkem je dlouhodobý matný efekt. Poskytuje ochranu před UVA/UVB na úrovni 10 SPF.

Partner: Vivantis
Annabelle Minerals Ílové očné tiene 3 g (Odtieň Ice Tea)

Annabelle Minerals Ílové očné tiene 3 g

11,20 €
9,80 €

Mini mum prísad, maximálny výsledný efekt. V Annabelle Mineral sme na vytvorenie jemných očných tieňov so zamatovou textúrou potrebovali len pár prírodných ingrediencií. Ílové očné tiene sú produktom šitým na mieru pre ľudí s veľmi citlivými očami a tiež používateľom kontaktných šošoviek.

Partner: Vivantis
Annabelle Minerals Kozmetický štetec mini Kabuki

Annabelle Minerals Kozmetický štetec mini Kabuki

7 €
Posledný kus za túto cenu!

Kozmetické štetce od firmy Annabelle Mineral s sa vyrábajú z tých najkvalitnejších surovín. Bambusová rukoväť a dvojfarebné, syntetické štetiny sú mäkké, pevné a nedráždi pokožku.

Partner: Vivantis
Annabelle Minerals Kozmetický štetec na očné tiene Shadow Brush

Annabelle Minerals Kozmetický štetec na očné tiene Shadow Brush

5,80 €

Kozmetické štetce od firmy Annabelle Mineral s sa vyrábajú z tých najkvalitnejších surovín. Bambusová rukoväť a dvojfarebné, syntetické štetiny sú mäkké, pevné a nedráždi pokožku. Mäkké a jemné štetiny umožňujú presné a rovnomerné nanášanie očných tieňov. Štetec je vhodný na jemnú pokožku okolo očí.

Partner: Vivantis