Annabelle Minerals

Annabelle Minerals Kameň na masáž tváre Gua Sha

Annabelle Minerals Kameň na masáž tváre Gua Sha

15,70 €

Gua sha je tradičná čínska metóda terapeutickej masáže. Masáž zlepšuje tok lymfy, tvaruje tvár a zlepšuje vstrebávanie ošetrujúcich produktov. „Gua“ znamená škrabanie a „sha“ znamená začervenanie kože. Produkt z prírodného kameňa ruženínu nemá náhodný tvar.

Partner: Vivantis
Annabelle Minerals ANNABELLE MINERALS_Podkład minerálnych matujący Beige Fair 4g (Odtieň Golden Cream)

Annabelle Minerals ANNABELLE MINERALS_Podkład minerálnych matujący Beige Fair 4g

10,80 €

Zapomeňte na ucpané póry, špatné krytí pigmentových skvrn a nepřirozený efekt. Matující minerální make-up je k pleti nejen velmi šetrný, ale také působí protizánětlivě na aknózní pleť a omezuje tvorbu kožního mazu. Výsledkem je dlouhodobý matný efekt. Poskytuje ochranu před UVA/UVB na úrovni 10 SPF.

Partner: Vivantis
Annabelle Minerals Ílové očné tiene 3 g (Odtieň Ice Tea)

Annabelle Minerals Ílové očné tiene 3 g

11,20 €

Mini mum prísad, maximálny výsledný efekt. V Annabelle Mineral sme na vytvorenie jemných očných tieňov so zamatovou textúrou potrebovali len pár prírodných ingrediencií. Ílové očné tiene sú produktom šitým na mieru pre ľudí s veľmi citlivými očami a tiež používateľom kontaktných šošoviek.

Partner: Vivantis
Annabelle Minerals Kozmetický štetec mini Kabuki

Annabelle Minerals Kozmetický štetec mini Kabuki

7,10 €

Kozmetické štetce od firmy Annabelle Mineral s sa vyrábajú z tých najkvalitnejších surovín. Bambusová rukoväť a dvojfarebné, syntetické štetiny sú mäkké, pevné a nedráždi pokožku.

Partner: Vivantis