Angelcare AC027 Monitor pohybu dychu
90 €
Doprava zadarmo

Monitor pohybu dychu AC027 značky Angelcare sleduje pohyb vášho dieťaťa počas odpočinku v postieľke. Snímacia podložka sa umiestni pod matrac a sníma jemné pohyby vášho dieťaťa počas spánku . Dokonalý doplnok pre rodičov dvojčiat alebo pre sledovanie pohybu bábätka na druhom matraci.

Angelcare Náhradné kazety 3 ks-24%
23,70 € 18 €

Akcia

Náhradné kazety sú vhodné pre koše na použité plienky. Fólia disponuje 7 vrstvami s kyslíkovou bariérou a technológiou OdourSeal, ktorá zabráni priepustnosti molekúl zápachu a baktérií. Kazeta obsahuje fóliu tzv. „nekonečné" vrece – pre použité plienky má dlhú výdrž až 180 plienok veľ. 1. Angel Care Náhradné kazety 3 ks využije každá mamička.

Angelcare Náhradné kazety 6 ks-23%
47,40 € 36,10 €

Akcia

Náhradné kazety sú vhodné pre koše na použité plienky. Fólia disponuje 7 vrstvami s kyslíkovou bariérou a technológiou OdourSeal, ktorá zabráni priepustnosti molekúl zápachu a baktérií. Kazeta obsahuje fóliu tzv. „nekonečné" vrece – pre použité plienky má dlhú výdrž až 180 plienok veľ. 1. Angel Care Náhradné kazety 6 ks využije každá mamička.

Angelcare Kôš na plienky Classic + 1 kazeta
24,99 € 22,90 €

Akcia

Kôš na plienky disponuje kapacitou cca 38 plienok. Stačí iba zatlačiť plienku cez pachovú záklopku do fólie. Tá je hygienická a dlhotrvajúca. Súčasťou je kazeta na 180 plienok. Angel Care Kôš na plienky Classic + 1 kazeta využije každá mamička.

Angelcare AC527 Monitor pohybu dychu a elektronická video opatrovateľka
209,99 €
Doprava zadarmo

Monitor pohybu dychu AC527 značky Angelcare je skvelým doplnkom pre všetkých rodičov. Funkciu detekcie pohybu spolu s videopestúnkou oceníte hlavne vtedy, keď nie ste s bábätkom v jednej miestnosti. Nový menší snímací senzor s technológiou SensAsure.

Angelcare AC127 Monitor pohybu dychu a elektronická audio opatrovateľka
124,99 €
Doprava zadarmo

Monitor pohybu dychu AC127 značky Angelcare je skvelým doplnkom pre všetkých rodičov. Funkciu detekcie pohybu spolu so zvukom oceníte hlavne vtedy, keď nie ste s bábätkom v jednej miestnosti. Nový menší snímací senzor s technológiou SensAsure.

Angelcare Poťah na kôš Dress Up
7,49 € 6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Poťah na kôš je nenáročný na údržbu. Je vymeniteľný a možno ho prať v práčke. Angel Care Poťah na kôš Dress Up je ideálna do každej detskej izbičky a ľahko sa nasadzuje na koše Dress Up.

Angelcare Kôš na plienky Dress UP + 1 kazeta
32,99 € 29,40 €

Akcia

Kôš na plienky disponuje kapacitou cca 38 plienok. Stačí iba zatlačiť plienku cez pachovú záklopku do fólie. Tá je hygienická a dlhotrvajúca. Súčasťou je kazeta na 180 plienok. Angel Care Kôš na plienky Dress UP + 1 kazeta využije každá mamička.

Angelcare Náhradná kazeta Single
6,99 € 6,30 €

Akcia

Náhradná kazeta je vhodná pre koše na použité plienky. Fólia disponuje 7 vrstvami s kyslíkovou bariérou a technológiou OdourSeal, ktorá zabráni priepustnosti molekúl zápachu a baktérií. Kazeta obsahuje fóliu tzv. „nekonečné“ vrece – pre použité plienky – dlhá výdrž180 plienok veľ. 1. Angel Care Náhradnú kazetu Single využije každá mamička.