Amika Šampón pre každodenné použitie Normcore (Signature Shampoo)
26 €

Šampón pre každodenné použitie Normcore je určený pre všetky typy vlasov, vrátane farbených a chemicky ošetrených vlasov. Tento šampón je až po okraj naplnený kokteilom vitamínov a antioxidantov, ktoré zanechávajú vlasy hydratované, lesklé a hebké. Je vhodný pre každodenné použitie.

Amika Vyživujúca maska na vlasy SoulFood (Nourishing Mask)
26,50 € 25,30 €

Vyživujúca maska na vlasy SoulFood hĺbkovo hydratuje a regeneruje unavené vlasy a dodáva im patričnú vzpruhu! Posilňuje vlasy zvnútra, ošetruje rozštiepené končeky a obnovuje pružnosť vlasov. Je vhodná aj pre farbené vlasy.

Amika Kefa na vlasy Detangling Brush Black
13,70 € 12,10 €

Kefa na vlasy Detangling Brush Black je vhodná pre všetky typy vlasov. Využíva silné a pružné nylonové štetiny, ktoré bránia trhaniu alebo lámaniu vlasov. Nylonové štetiny sú navyše odolné voči teplu až do 230 ° C, možno ho použiť na mokré alebo suché vlasy.

Amika Kondicionér pre farbené vlasy Vault ( Color -Lock Conditioner)-18%
15,30 € 12,40 €

Akcia

Kondicionér pre farbené vlasy Vault obsahuje UV filtre a antioxidanty, ktoré „uzamknú“ vašu farbu a chránia ju pred vymývaním. Predlžuje životnosť farby, uhladzuje vlasy a revitalizuje ich. S jeho pomocou nebudete musieť bojovať s rozčesávaním vlasov.

Amika Kondicionér pre každodenné použitie Normcore (Signature Conditioner)
6 €

Akcia

Kondicionér pre každodenné použitie Normcore je určený pre všetky typy vlasov, vrátane farbených a chemicky ošetrených vlasov. Tento kondicinér je až po okraj naplnený kokteilom vitamínov a antioxidantov, ktoré zanechávajú vlasy hydratované, lesklé a hebké. Uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Amika Lak na vlasy Fluxus (Touchable Hair spray)
15,50 € 13,70 €

Akcia

Lak na vlasy Fluxus zaistí vášmu účesu dokonalú fixáciu po celý dlhý deň. S jeho pomocou ľahko definujete svoj účes, tento lak na vlasy vás skrátka nesklame. Navyše chráni vlasy pred vlhkosťou a dodáva im prirodzený vzhľad.

Amika Suchý šampón Perk Up (Dry Shampoo)
8,60 € 8 €

Suchý šampón Perk Up je suchý čistiaci prípravok na vlasy, ktorý absorbuje olej a osviežuje vlasy prírodným ryžovým škrobom. Nezanecháva žiadne biele zvyšky vo vlasoch a ľahko sa aplikuje.

Amika Termoochranný sprej na vlasy The Wizard (Dtangling Primer)
7,80 €

Termoochranný sprej na vlasy The Wizard je vhodný pre všetky typy vlasov, vrátane farbených. Sprej nielen, že chráni vlasy pred teplom spôsobeným stylingom, ale tak vlasy zjemňuje, skracuje dobu fénovania a uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Amika Vôňa do vlasov 001 ( Hair Fragrance) 30 ml
19,50 € 18,60 €

Vôňa do vlasov 001 od značky Amika je vhodná pre všetky typy vlasov. Dodá vašim vlasom opojnú vôňu pižma, vanilky, citrusov a korenistú vôňu sladkej ďateliny. Majte tento parfum na vlasy vždy pri sebe, či už idete do práce, do spoločnosti alebo kamkoľvek inam.