Amefa Súprava príborov Gaia 42ks-16%
73,98 € 61,76 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľká príborová súprava Gaiga v kazetovom balení ukrýva štyridsaťdva kúskov. Kvalitný príbor pre každodenné použitie značky Amefa. Okrem základnej trojice sú v balení tiež čajové a latté lyžičky, lyžica na šalát a steakový nôž.

Amefa Súprava príborov Hexa 24 ks-28%
38,50 € 27,44 €

Výpredaj

Sada ´dizajnových príborov Hexa od značky Amefa je zhotovená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/0. V kazete nájdete 6 jedálenských nožov, 6 vidličiek, 6 polievkových lyžíc a 6 čajových lyžičiek, čiže **24 ks príboru. Možno ich **umývať v umývačke.

Amefa Detský príbor Futbal, set 3 ks
7,80 €

Detská sada nerezového príboru s futbalovým motívom v krásnom darčekovom balení. Príbor je z vysoko kvalitného nerezu a je vynikajúci pre každodenné použitie. V sade sú 3 kusy lyžica, vidlička a nôž.

Amefa Sada nožů Nox v bloku 5 ks-28%
114,90 € 82,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Sada nožů v masivním dřevěném bloku od značky Amefa se hodí do kuchyně začínajícíhozkušeného kuchaře. V setu najdete 5 druhů nožů, které využijete při rozličných úkonech při vaření. Nože v matném černém designu doplní každou kuchyň.

Amefa Sada príborov Austin 24 ks, medená
85,08 € 77,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Súprava príborov Austin v atraktívnej medenej podobe je vyrobená pod značkou Amefa. Kvalitné spracovanie prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Balenie obsahuje šesť kusov lyžíc, vidličiek, nožov a kávových lyžičiek.

Amefa Sada príborov Austin 24 ks, zlatá
85,08 € 77,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Súprava príborov Austin v atraktívnej zlatej podobe je vyrobená pod značkou Amefa. Kvalitné spracovanie prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Balenie obsahuje šesť kusov lyžíc, vidličiek, nožov a kávových lyžičiek.

Amefa Sada príborov Manille 16 ks champagne
53,20 € 43,50 €
+ doprava zadarmo

Dizajnové príbory v modernej matnej farbe champagne Manille od značky Amefa spríjemnia stolovanie aj zážitok z jedla. Kazetové balenie obsahuje jedálne nože, vidličky, polievkové lyžice a kávové lyžičky vždy po 4 kusoch. Sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, preto je možné ich umývať v umývačke.

Amefa Súprava príborov Austin 24 ks, čierna
83,74 € 77,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sada 24 ks príborov Austin je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/0 v kazetovom balení. Kvalitný príbor pre každodenné použitie v nevšednom modernom dizajne.

Amefa Sada příborů Manille 16 ks šedá
38,40 € 31,30 €

Designové příbory Manille v matné šedé barvě od značky Amefa zpříjemní stolování i zážitek z jídla. Kazetové balení obsahuje jídelní nože, vidličky, polévkové lžíce a kávové lžičky vždy po 4 kusech. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, proto je lze mýt v myčce.

Amefa Súprava príborov Parure 24 ks-38%
37,99 € 23,52 €

Výpredaj

Súprava príborov Parure je určená až pre šesť osôb. Súčasťou je vidlička, nôž, polievková lyžica a kávová lyžička a to všetko v jednoduchom dizajne, ktorý je doplnený jemným plastickým vzorom na rukovätiach.

Amefa Súprava nožov Advantage v bloku 5 ks darčekové balenie-23%
46,60 € 35,58 €

Výpredaj

Súprava nožov je perfektný darček nielen pre začínajúcich kuchárov či pri sťahovaní do nového domova. Značka Amefa sa postarala o to, aby v tejto súprave boli všetky potrebné nože pre akýkoľvek úkon v kuchyni a súčasne blok na ich uloženie.

Amefa Súprava príborov Manille 16 ks medená
53,20 €
+ doprava zadarmo

Dizajnové príbory v modernej matnej medenej farbe Manille od značky Amefa spríjemnia stolovanie aj zážitok z jedla. Kazetové balenie obsahuje jedálne nože, vidličky, polievkové lyžice a kávové lyžičky vždy po 4 kusoch. Sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, preto je možné ich umývať v umývačke.

Amefa Kuchynské nožnice Artisan-32%
6,20 € 4,20 €

Výpredaj

Nerezové nožnice značky Amefa sú vybavené plastovou rukoväťou z čierneho plastu, vhodné pre širšie použitie v domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii pri výrobe kvalitnej vrúbkovanej nerez ocele je zaručená vysoká kvalita ostria, ktoré takmer nemožno otupiť a nože sú stále ako nové.

Amefa Kuchynský nôž Scandi 20 cm-29%
34,26 € 24,03 €

Výpredaj

Kuchynský nôž Scandi 20 cm značky Amefa je vybavený čepeľou z nerezovej ocele s vysokým obsahom uhlíka. Unikátne nitovaná drevená rukoväť zaistí bezproblémovú a bezpečnú manipuláciu. Vďaka špeciálnej technológii pri výrobe kvalitnej vrúbkované nerez ocele je zaručená vysoká kvalita ostria, ktoré takmer nemožno otupiť a nože sú stále ako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Artisan 8"-31%
7,34 € 5,02 €

Výpredaj

Kuchyňský nůž Artisan 8" značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 12,5 cm-29%
29,48 € 20,65 €

Výpredaj

Kuchyňský Santoku nůž Scandi 12,5 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 15 cm-29%
31,04 € 21,75 €

Výpredaj

Kuchyňský nůž Scandi 15 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 17,5 cm-30%
32,98 € 23,04 €

Výpredaj

Kuchyňský Santoku nůž Scandi 17,5 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Nôž na chlieb Midori-30%
146,90 € 102,81 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nôž s ostrím z damaškovej ocele pre potreby rezania chleba či iného pečiva. Padnúca rukoväť tesne priľnutá na ostrie s 67 vrstvami ocele. Týmto modelom potešíte aj svojich známych, pretože je dodávaný v drevenej škatuľke a možno ho tak darovať ako darček na patričnej úrovni. Amefa Nôž na chlieb Midori je známkou vysokej kvality.

Amefa Nůž kuchyňský Artisan 6"-32%
6,18 € 4,20 €

Výpredaj

Nůž kuchyňský Artisan 6" značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Nůž na chléb Artisan 8"-31%
7,34 € 5,02 €

Výpredaj

Nůž na chléb Artisan 8" značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Nůž na chléb Scandi-29%
34,14 € 24,03 €

Výpredaj

Nůž na chléb Scandi značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Ocílka k nožům Artisan 8"-30%
8,51 € 5,89 €

Výpredaj

Nerezová ocílka značky Amefa slouží k broušení nožů v domácnosti. Rukojeť z tvrdého odolného černého plastu zajistí bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Porciovací nôž Midori-30%
146,90 € 102,81 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nôž s ostrím z damaškovej ocele nielen pre potreby porciovania. Padnúca rukoväť tesne priľnutá na ostrie z 67 vrstiev ocele. Týmto modelom potešíte aj svoju milovanú polovičku, pretože je dodávaný v drevenej škatuľke a možno ho tak dať ako darček na patričnej úrovni. Amefa Porciovací nôž Midori je známkou vysokej kvality.

Amefa Porciovací nôž Scandi-29%
34,26 € 24,03 €

Výpredaj

Porciovací nôž Scandi značky Amefa je vybavený čepeľou z nerezovej ocele s vysokým obsahom uhlíka. Unikátne nitovaná drevená rukoväť zaistí bezproblémovú a bezpečnú manipuláciu. Vďaka špeciálnej technológii pri výrobe kvalitnej vrúbkované nerez ocele je zaručená vysoká kvalita ostria, ktoré takmer nemožno otupiť a nože sú stále ako nové.

Amefa Sada nože s prkénkem Artisan-26%
25,99 € 19 €

Výpredaj

Sada nože s prkénkem Artisan značky Amefa má čepel z nerezové oceli. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sada nožů v bloku Artisan 6 ks-27%
29,19 € 21,04 €

Výpredaj

Sada kvalitních nožů z nerez oceli umístěných v přehledném bloku ze dřeva. Šestice nožů o rozdílné délce čepele pro konkrétní typ potřeb při vaření je vybavena dřevěnými rukojeťmi. Amefa Sada nožů v bloku Artisan 6 ks padne příjemně do ruky a prospívá jí spíše ruční mytí.

Amefa Sada nožů v bloku Artisan 9 ks-26%
46,73 € 34,23 €

Výpredaj

Sada kvalitních nožů, vidličky a nůžek z nerez oceli umístěných v přehledném bloku ze dřeva. Šestice nožů o rozdílné délce čepele pro konkrétní typ potřeb při vaření je vybavena dřevěnými rukojeťmi. Amefa Sada nožů v bloku Artisan 9 ks padne příjemně do ruky a prospívá jí spíše ruční mytí.

Amefa Sada příborů Austin 24 ks-33%
48,29 € 31,88 €

Výpredaj

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 6 kusech. Amefa Sada příborů Austin 24 ks má rukojeti o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Sada příborů Cuba 24 ks v dárkové kazetě-40%
142,22 € 84,72 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 6 kusech. Amefa Sada příborů Cuba 24 ks v dárkové kazetě má rukojeti o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Sada příborů Eclat 38 ks
72,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusnější sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky. Amefa Sada příborů Eclat 38 ks s netradičními rukojeťmi o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Sada příborů Martin 24 ks-40%
85,03 € 50,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 6 kusech. Amefa Sada příborů Martin 24 ks má rukojeti o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Sada příborů Zephyr 16 ks-26%
46,73 € 34,23 €

Výpredaj

Sada příborů z nerezové oceli, díky které už nebudete mít problém s jejich nedostatkem při početnějších návštěvách. V balení naleznete jídelní nože, vidličky, lžíce i lžičky po 4 kusech. Amefa Sada příborů Zephyr 16 ks s dřevěnými rukojeťmi o příjemné tloušťce, které lehce padnou do ruky.

Amefa Santoku nôž Midori 12,5 cm-30%
146,90 € 102,81 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nôž s ostrím z damaškovej ocele nielen pre univerzálne potreby. Padnúca rukoväť tesne priľnutá na ostrie z 67 vrstiev ocele. Týmto modelom potešíte aj svojich známych, pretože je dodávaný v drevenej škatuľke a možno ho tak darovať ako darček na patričnej úrovni. Amefa Santoku nôž Midori 12,5 cm je známkou vysokej kvality.

Amefa Santoku nôž Midori 17,5 cm-29%
171,45 € 120,13 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nôž s ostrím z damaškovej ocele nielen pre univerzálne potreby. Padnúca rukoväť tesne priľnutá na ostrie z 67 vrstiev ocele. Týmto modelom potešíte aj svojich známych, pretože je dodávaný v drevenej škatuľke a možno ho tak darovať ako darček na patričnej úrovni. Amefa Santoku nôž Midori 17,5 cm je známkou vysokej kvality.

Amefa Santoku nůž Artisan 7"-31%
7,34 € 5,02 €

Výpredaj

Santoku nůž Artisan 7"" značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Sekáček Artisan 6"-30%
9,67 € 6,75 €

Výpredaj

Sekáček na maso značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli. Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Amefa Špikovací nôž Midori-23%
72,85 € 55,37 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nôž s ostrím z damaškovej ocele nielen pre potreby špikovania. Padnúca rukoväť tesne priľnutá na ostrie z 67 vrstiev ocele AUS-10. Týmto modelom potešíte aj svoju milovanú polovičku, pretože je dodávaný v drevenej škatuľke a možno ho tak dať ako darček na patričnej úrovni. Amefa Špikovací nôž Midori je známkou vysokej kvality.

Amefa Špikovací nôž Scandi-29%
19,84 € 13,94 €

Výpredaj

Špikovací nôž Scandi značky Amefa je vybavený čepeľou z nerezovej ocele s vysokým obsahom uhlíka. Unikátne nitovaná drevená rukoväť zaistí bezproblémovú a bezpečnú manipuláciu. Vďaka špeciálnej technológii pri výrobe kvalitnej vrúbkované nerez ocele je zaručená vysoká kvalita ostria, ktoré takmer nemožno otupiť a nože sú stále ako nové.

Amefa Steaková vidlička 6 ks-30%
21,79 € 15,23 €

Výpredaj

Steaková vidlička z nerezové oceli, díky které si můžete vychutnat plátek pořádného T-bonu. Amefa Steaková vidlička 6 ks má dřevěnou rukojeť přichycenou 2 nýty pro vyšší pevnost a zaoblené rohy k příjemnějšímu chycení. Vhodnost použití i na pizzu či jiné druhy masa.

Amefa Steakové nože 6 ks-32%
15,50 € 10,48 €

Výpredaj

Steakové nože 6 ks značky Amefa jsou opatřeny zoubky pro snadné krájení masa, jsou tak vhodné i jako příborový nůž na krájení zeleniny. Netupí se díky kvalitnímu materiálu z nerez oceli. Praktická rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu s masivními nýty přispěje k bezpečné manipulaci.

Amefa Steakové nože Brasero 6 ks-29%
21,71 € 15,23 €

Výpredaj

Steakové nože Brasero 6 ks značky Amefa jsou opatřeny zoubky pro snadné krájení masa, jsou tak vhodné i jako příborový nůž na krájení zeleniny. Netupí se díky kvalitnímu materiálu z nerez oceli. Praktická rukojeťčerveného dřeva s masivními nýty přispěje k bezpečné manipulaci.

Amefa Steakové nože/na pizzu 6 ks-29%
21,71 € 15,23 €

Výpredaj

Steakové nože/nože na pizzu 6 ks značky Amefa jsou opatřeny zoubky pro snadné krájení masa nebo pizzy. Netupí se díky kvalitnímu materiálu z nerez oceli. Praktická rukojeť ze dřeva s masivními nýty přispěje k bezpečné manipulaci.

Amefa Súprava príborov Austin 24 ks - farba champagne-40%
86,01 € 51 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Súprava príborov Austin od značky Amefa obsahuje 24 ks príborov vo farbe champagne. Tieto krásne a originálne príbory vyniknú na každom stole. Sú vyrobené z prvotriednej nerez ocele a možno ich umývať v umývačke.

Amefa Univerzálny nôž Midori
87,66 €
+ doprava zadarmo

Nôž s ostrím z damaškovej ocele nielen pre univerzálne potreby. Padnúca rukoväť tesne priľnutá na ostrie z 67 vrstiev ocele. Týmto modelom potešíte aj svoju milovanú polovičku, pretože je dodávaný v drevenej škatuľke a možno ho tak dať ako darček na patričnej úrovni. Amefa Univerzálny nôž Midori je známkou vysokej kvality.

Amefa Univerzálny nôž Scandi-29%
22,57 € 15,86 €

Výpredaj

Univerzálny nôž Scandi značky Amefa je vybavený čepeľou z nerezovej ocele s vysokým obsahom uhlíka. Unikátne nitovaná drevená rukoväť zaistí bezproblémovú a bezpečnú manipuláciu. Vďaka špeciálnej technológii pri výrobe kvalitnej vrúbkované nerez ocele je zaručená vysoká kvalita ostria, ktoré takmer nemožno otupiť a nože sú stále ako nové.

Amefa Detský príbor Princezná, set 3 ks
7,80 €

Detská sada nerezového príboru s princeznovským motívom v krásnom darčekovom balení. Príbor je z vysoko kvalitného nerezu a je vynikajúci pre každodenné použitie. V sade sú 3 kusy lyžica, vidlička a nôž.

Amefa Súprava príborov Manille 16 ks čierna
53,20 €
+ doprava zadarmo

Dizajnové príbory v modernej matnej čiernej farbe Manille od značky Amefa spríjemnia stolovanie aj zážitok z jedla. Kazetové balenie obsahuje jedálne nože, vidličky, polievkové lyžice a kávové lyžičky vždy po 4 kusoch. Sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, preto je možné ich umývať v umývačke.

Holandský výrobca príborov s 80-ročnou tradíciou. Spoločnosť sa najskôr zaoberala výrobou žiletiek na holenie a postupne sa začala špecializovať na výrobu príborov a kuchynských nožov. Amefa sa vyznačuje výrobou veľmi kvalitných príborov v desiatkach rôznych designov a v rôznych kvalitách, ktoré však vždy musia spĺňať všetky prísne kritériá pre používanie príborov v domácnosti i v gastro prevádzkach. Spoločnosť Amefa je vlastníkom ďalších svetových značiek v odbore: francúzsky COUZON a Richardson&Shefield z Veľkej Británie. Amefa vychádza zo slov Apeldornishe Messe Fabric. Jej mottom je: "Together we achieve more.", čo v preklade znamená "Spoločne dokážeme viac“.

Holandský výrobca príborov s 80-ročnou tradíciou. Spoločnosť sa najskôr zaoberala výrobou žiletiek na holenie a postupne sa začala špecializovať na výrobu príborov a kuchynských nožov. Amefa sa vyznačuje výrobou veľmi kvalitných príborov v desiatkach rôznych designov a v rôznych kvalitách, ktoré však vždy musia spĺňať všetky prísne kritériá pre používanie príborov v domácnosti i v gastro prevádzkach. Spoločnosť Amefa je vlastníkom ďalších svetových značiek v odbore: francúzsky COUZON a Richardson&Shefield z Veľkej Británie. Amefa vychádza zo slov Apeldornishe Messe Fabric. Jej mottom je: "Together we achieve more.", čo v preklade znamená "Spoločne dokážeme viac“.