Ameda hojivá lanolínová masť 35g
11,50 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda hojivá lanolínová masť 35g patrí medzi najčistejšie na trhu. Hydratuje, upokojuje a urýchľuje hojenie boľavých bradaviek. Vhodná tiež na zapareniny, vysušené pery, vysušené chodidlá a päty a na mnoho ďalších aplikácií. Väčšie 35 g balenie. Vyrobené v Austrálii.

Ameda hojivá lanolínová masť 7g
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda hojivá lanolínová masť 7g patrí medzi najčistejšie na trhu. Hydratuje, upokojuje a urýchľuje hojenie boľavých bradaviek. Vhodná tiež na zapareniny, vysušené pery, vysušené chodidlá a päty a na mnoho ďalších aplikácií. Praktické 7g balenie, ktoré vojde aj do peňaženky. Vyrobené v Austrálii.

Ameda Comfortgel hydrogélové prsné vankúšiky, 2 ks
33,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda Comfortgel hydrogélové prsné vankúšiky, 2 ks sú absorpčné pre úniky mlieka aj poskytujú potrebnú úľavu pre boľavé bradavky naraz. Ich veľkou výhodou je možnosť opakovaného použitia. Pre extra chladivý účinok je možné ich uložiť aj do chladničky.

Ameda Sada vreciek na materské mlieko 20 ks a adaptéry do odsávačky 2 ks
15,50 €

Ameda Sada vreciek na materské mlieko 20 ks a adaptéry do odsávačky 2 ks – jedno vrecko má kapacitu 150 ml, vyrobené z pevnej trojvrstvovej fólie. Zaistite bezpečné uloženie mlieka v mrazničke. Vďaka špeciálnemu adaptéru možno ľahko pripojiť priamo k odsávačke.

Ameda Chránič bradaviek 24mm sterilné balenie
7,80 €

Ameda chránič bradaviek 24mm sterilné balenie majú jedinečný výrez, ktorý umožňuje väčší priamy kontakt medzi matkou a dieťaťom. Ak sa dieťa zle prisáva k prsníku, alebo je dojčenie bolestivé pomáha prsný klobúčik a chránič bradaviek, ktorý predlžuje aj ich dĺžku.

Ameda Auto adaptér 9V pre Finesse
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda auto adaptér 9V pre Finesse využite svoju odsávačku Ameda Finesse aj na cestách. Stačí dokúpiť napájací adaptér do auta na 9V. Dĺžka 1,8 m.

Ameda Chránič bradaviek 16mm sterilné balenie
7,80 €

Ameda chránič bradaviek 16mm sterilné balenie majú jedinečný výrez, ktorý umožňuje väčší priamy kontakt medzi matkou a dieťaťom. Ak sa dieťa zle prisáva k prsníku, alebo je dojčenie bolestivé pomáha prsn7 klobúčik a chránič bradaviek, ktorý predlžuje aj ich dĺžku.

Ameda Chránič bradaviek 20mm
8,60 € 8,50 €

Ameda chránič bradaviek 20 mmjedinečný výrez, ktorý umožňuje väčší priamy kontakt medzi matkou a dieťaťom. Ak sa dieťa zle prisáva k prsníku, alebo je dojčenie bolestivé pomáha prsn7 klobúčik a chránič bradaviek, ktorý predlžuje aj ich dĺžku. Tiež je jednou z možností ako pomôcť mamičkám udržať dojčenie ak je prsník boľavý alebo bradavka popraskaná.

Ameda Chránič bradaviek 20mm sterilné balenie
7,80 €

Ameda chránič bradaviek 20mm sterilné balenie majú jedinečný výrez, ktorý umožňuje väčší priamy kontakt medzi matkou a dieťaťom. Ak sa dieťa zle prisáva k prsníku, alebo je dojčenie bolestivé pomáha prsn7 klobúčik a chránič bradaviek, ktorý predlžuje aj ich dĺžku.

Ameda Chránič bradaviek 24mm
8,60 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda chránič bradaviek 24 mmjedinečný výrez, ktorý umožňuje väčší priamy kontakt medzi matkou a dieťaťom. Ak sa dieťa zle prisáva k prsníku, alebo je dojčenie bolestivé pomáha prsn7 klobúčik a chránič bradaviek, ktorý predlžuje aj ich dĺžku. Tiež je jednou z možností ako pomôcť mamičkám udržať dojčenie ak je prsník boľavý alebo bradavka popraskaná.

Ameda Custom Fit prsný nadstavec stredný/veľký
21,59 € 19,40 €

Ameda Custom Fit prsný nadstavec stredný/veľký pre čo najindividuálnejší prístup ku všetkým mamičkám a ich veľkostiam bradaviek. Pre prípad, že Vám nesedí najčastejšia veľkosť prsného nadstavca. Odsávajte čo najefektívnejšie.

Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks
9,60 € 9,30 €

Ameda diskrétne prsné vložky, jednorázové absorbujú až 35× svoju vlastnú váhu, ultra-tenké a pohodlné prsné vložky MoistureGuard do vašej podprsenky pohodlne a diskrétne pasujú, aby zabránili nepríjemným únikom. Tieto vložky na jedno použitie sú tvarované tak, aby lepšie sedeli a vaše oblečenie zostalo suché, či denné alebo nočné.

Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, 30 ks
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Amed Diskrétne prsné vložky jednorázové, 30 ks unikátne v praktickom trojuholníkovom tvare pre lepšie padnutie do každej podprsenky. Dokonalý komfort, super sacie schopnosti, priedušná vonkajšia vrstva vložky proti baktériám. V balení 15 × 2 kusov.

Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, 50 ks
14,40 €

Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, 50 ks unikátne v praktickom trojuholníkovom tvare pre lepšie padnutie do každej podprsenky. Dokonalý komfort, super sacie schopnosti, priedušná vonkajšia vrstva vložky proti baktériám. V balení 25 × 2 kusov.

Ameda Náhradný prsný nadstavec štandardný
8,60 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda náhradný prsný nadstavec v základnej veľkosti 25 mm. Pasuje pre všetky odsávače súpravy Ameda. Využijete v prípade mechanického poškodenia alebo straty pôvodného prsného nadstavca.

Ameda Odsávačka materského mlieka Finesse
179 € 174,80 €

Ameda odsávačka mlieka Finesse pre maximálnu starostlivosť mamičky aj mlieka. Ponúkame mamičkám, ktoré nemôžu dojčiť priložením dieťaťa k prsníku, elektrickú odsávačku materského mlieka s uzavretým okruhom. Pomáha bezpečne a efektívne odsať a uložiť ich mlieko. Má jednoduché ovládanie, ľahko sa čistí.

Ameda Stimulátor mlieka Flexishield
7,95 € 7,80 €

Ameda stimulátor mlieka Flexishield. Jemné masážne pôsobenie, zjemňuje pocit z prsného nadstavca a zmenšuje štandardnú veľkosť nástavca z veľkosti 25 mm na 21 mm pre maximálnu účinnosť pri menších bradavkách.

Ameda Una elektrická odsávačka materského mlieka
151,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda Una elektrická odsávačka materského mlieka, odskúšaná s úspechmi v nemocniciach, pre odsávanie z jedného prsníka. Jednoduché používanie, výhodou je možnosť individuálneho nastavenia rýchlosti a sily sania po celú dobu.