Ameda Comfortgel hydrogélové prsné vankúšiky, 2 ks
32,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda Comfortgel hydrogélové prsné vankúšiky, 2 ks sú absorpčné pre úniky mlieka aj poskytujú potrebnú úľavu pre boľavé bradavky naraz. Ich veľkou výhodou je možnosť opakovaného použitia. Pre extra chladivý účinok je možné ich uložiť aj do chladničky.


Ameda Custom Fit prsný nadstavec stredný/veľký
21,59 €

19,30 €

Ameda Custom Fit prsný nadstavec stredný/veľký pre čo najindividuálnejší prístup ku všetkým mamičkám a ich veľkostiam bradaviek. Pre prípad, že Vám nesedí najčastejšia veľkosť prsného nadstavca. Odsávajte čo najefektívnejšie.


Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, 30 ks
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Amed Diskrétne prsné vložky jednorázové, 30 ks unikátne v praktickom trojuholníkovom tvare pre lepšie padnutie do každej podprsenky. Dokonalý komfort, super sacie schopnosti, priedušná vonkajšia vrstva vložky proti baktériám. V balení 15 × 2 kusov.


Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, 50 ks
14,30 €

Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, 50 ks unikátne v praktickom trojuholníkovom tvare pre lepšie padnutie do každej podprsenky. Dokonalý komfort, super sacie schopnosti, priedušná vonkajšia vrstva vložky proti baktériám. V balení 25 × 2 kusov.


Ameda Ergo manuálna odsávačka materského mlieka
66,36 €
63 €
+ doprava zadarmo

Ameda Ergo manuálna odsávačka mlieka s taškou a 2 fľaštičkami – ergonomická, kompaktná ručná viac-fázová odsávačka, ktorá má veľmi jednoduché ovládanie a stane sa Vám veľkým pomocníkom. Zberací systém ochráni mlieko i dieťa pred baktériami.


Ameda Manuálna odsávačka materského mlieka so stimulátorom mlieka
49,59 €

44 €
+ doprava zadarmo

Ameda Manuálna odsávačka materského mlieka so stimulátorom mlieka a fľaštičkou. Táto ručná viac-fázová odsávačka umožňuje získať viac mlieka a zberný systém ochráni mlieko i dieťa pred baktériami. Jednoduché ovládanie, skvelý pomocník pre každú mamičku.


Ameda Sada vreciek na materské mlieko 20 ks a adaptéry do odsávačky 2 ks
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda Sada vreciek na materské mlieko 20 ks a adaptéry do odsávačky 2 ks – jedno vrecko má kapacitu 150 ml, vyrobené z pevnej trojvrstvovej fólie. Zaistite bezpečné uloženie mlieka v mrazničke. Vďaka špeciálnemu adaptéru možno ľahko pripojiť priamo k odsávačke.


Ameda Sada vreciek na materské mlieko, 40 ks
30,50 €

Ameda Sada vreciek na materské mlieko, 40 ks – kapacita jedného vrecka je 150 ml. Vrecká sú silné, z pevnej trojvrstvovej fólie. Ľahko sa otvárajú pomocou zipsu, majú priestor na vlastné poznámky. Bez BPA.


Ameda Una elektrická odsávačka materského mlieka
150 €

145 €
+ doprava zadarmo

Ameda Una elektrická odsávačka materského mlieka, odskúšaná s úspechmi v nemocniciach, pre odsávanie z jedného prsníka. Jednoduché používanie, výhodou je možnosť individuálneho nastavenia rýchlosti a sily sania po celú dobu.