Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Ameda hojivá lanolínová masť 35g Ameda Chránič bradaviek 16mm sterilné balenie
Ameda hojivá lanolínová masť 35g

Ameda hojivá lanolínová masť 35g patrí medzi najčistejšie na trhu. Hydratuje, upokojuje a urýchľuje hojenie boľavých bradaviek. Vhodná tiež na zapareniny, vysušené pery, vysušené chodidlá a päty a na mnoho ďalších aplikácií. Väčšie 35 g balenie. Vyrobené v Austrálii.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ameda Chránič bradaviek 16mm sterilné balenie Ameda Chránič bradaviek 16mm sterilné balenie
Ameda Chránič bradaviek 16mm sterilné balenie

Ameda chránič bradaviek 16mm sterilné balenie majú jedinečný výrez, ktorý umožňuje väčší priamy kontakt medzi matkou a dieťaťom. Ak sa dieťa zle prisáva k prsníku, alebo je dojčenie bolestivé pomáha prsn7 klobúčik a chránič bradaviek, ktorý predlžuje aj ich dĺžku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ameda Chránič bradaviek 20mm Ameda Chránič bradaviek 16mm sterilné balenie
Ameda Chránič bradaviek 20mm

Ameda chránič bradaviek 20 mmjedinečný výrez, ktorý umožňuje väčší priamy kontakt medzi matkou a dieťaťom. Ak sa dieťa zle prisáva k prsníku, alebo je dojčenie bolestivé pomáha prsn7 klobúčik a chránič bradaviek, ktorý predlžuje aj ich dĺžku. Tiež je jednou z možností ako pomôcť mamičkám udržať dojčenie ak je prsník boľavý alebo bradavka popraskaná.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ameda Comfortgel hydrogélové prsné vankúšiky, 2 ks Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks
Ameda Comfortgel hydrogélové prsné vankúšiky, 2 ks

Ameda Comfortgel hydrogélové prsné vankúšiky, 2 ks sú absorpčné pre úniky mlieka aj poskytujú potrebnú úľavu pre boľavé bradavky naraz. Ich veľkou výhodou je možnosť opakovaného použitia. Pre extra chladivý účinok je možné ich uložiť aj do chladničky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks
Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks

Ameda diskrétne prsné vložky, jednorázové absorbujú až 35× svoju vlastnú váhu, ultra-tenké a pohodlné prsné vložky MoistureGuard do vašej podprsenky pohodlne a diskrétne pasujú, aby zabránili nepríjemným únikom. Tieto vložky na jedno použitie sú tvarované tak, aby lepšie sedeli a vaše oblečenie zostalo suché, či denné alebo nočné.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ameda hojivá lanolínová masť 7g Ameda Diskrétne prsné vložky jednorázové, MoistureGuard 50 ks
Ameda hojivá lanolínová masť 7g

Ameda hojivá lanolínová masť 7g patrí medzi najčistejšie na trhu. Hydratuje, upokojuje a urýchľuje hojenie boľavých bradaviek. Vhodná tiež na zapareniny, vysušené pery, vysušené chodidlá a päty a na mnoho ďalších aplikácií. Praktické 7g balenie, ktoré vojde aj do peňaženky. Vyrobené v Austrálii.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ameda Náhradný prsný nadstavec štandardný Ameda Napájací adaptér pre el. odsávačku Una/Lactaline/Finesse
Ameda Náhradný prsný nadstavec štandardný

Ameda náhradný prsný nadstavec v základnej veľkosti 25 mm. Pasuje pre všetky odsávače súpravy Ameda. Využijete v prípade mechanického poškodenia alebo straty pôvodného prsného nadstavca.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ameda Napájací adaptér pre el. odsávačku Una/Lactaline/Finesse Ameda Napájací adaptér pre el. odsávačku Una/Lactaline/Finesse
Ameda Napájací adaptér pre el. odsávačku Una/Lactaline/Finesse

Ameda sieťový adaptér pre elektrické odsávačky materského mlieka AMEDA Una/Lactaline/Finesse.

môžete mať DNES

Partner: MALL