Alma-natural Cos. Harmonizačná telový olej 100 ml - Poznaj sa
28,90 €

Harmonizačné telový olej je vhodný pre všetky typy pleti. Redukuje prvé vrásky, ale rovnako vhodný je aj na citlivú a ekzematickú pokožku. Vo vôni vyniká levandule, ktorá podporuje pozitívne myšlienky a dobrú náladu. Vhodný aj pre deti. .

Alma-natural Cos. Prehrievacia telový olej Za Slnkom 100 ml
28,90 €

Prehrievacia telový olej je vhodný pre všetky typy pleti, ale neodporúčame ho na citlivú. Jemne prehrieva, rozťahuje tak cievy a hodí sa aj na celulitídu a prekrvenie organizmu. Posilňuje imunitu a pozitívne pôsobí aj na zažívacie ťažkosti. (Môže ľahko dráždiť citlivú pokožku.

Alma-natural Cos. Olej na problematickú pleť 30 ml - Z lesa
14,50 €

Olej na problematickú pleť Z lesa je vhodný pre mladistvú problematickú pokožku so sklonmi k akné. Pre mužov aj ženy. Svieža, jemne bylinková vôňa je koncipovaná tak, aby zrelaxovala myseľ, upokojila tok myšlienok a dodala potrebnú energiu.

Alma-natural Cos. Anti-age pleťový olej 30 ml - Žena
15,30 €

Anti-age pleťový olej – Žena je vhodný pre všetky typy pokožky, zvlášť potom pre vyzretú pleť s vráskami a inými drobnými nedostatkami. Kombinácia použitých éterických olejov prináša emočné rovnováhu, upokojuje a pôsobí antidepresívne.

Alma-natural Cos. Balzam na pery Vanilková mäta 9 ml
5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak milujete čokolády, predovšetkým potom slávne After Eight, tak si tento balzam priamo zamilujete. Vôňa balzamu je jemne pálivá, sviežo sladká. Vďaka vanilke pôsobí proti úzkostiam a depresii. Mäta naopak osviežuje a povznáša. Vhodný pre: všetky typy pier. Balzam je bezfarebný.

Alma-natural Cos. Masážny a kúpeľový olej - Rarášek 50 ml
15,30 €

Harmonizačné masážny a kúpeľový olej s ukliňující zmesou bylín pre všetkých rarášky. Olej pomáha hydratovať pokožku bábätka, ktorá je oveľa jemnejšia ako pokožka dospelá. Ideálne použitie je po kúpeli, keď je pokožka viac namáhaná a dehydratáciu.

Alma-natural Cos. Masážny a kúpeľový olej - Slniečko 50 ml
15,30 €

Masážny a kúpeľový olej pre deti. Olej pomáha hydratovať pokožku bábätka, ktorá je oveľa jemnejšia ako pokožka dospelá. Ideálne použitie je po kúpeli, keď je pokožka viac namáhaná a dehydratáciu. Mandarinka červená posilňuje imunitu, upokojí psychiku bábätká, navodí pohodu a radosť.

Alma-natural Cos. Telový a tvárový krém Levanduľová starostlivosť 120 ml
21,50 €

Telový a tvárový krém je vhodný pre všetky typy pokožky, obzvlášt potom citlivú a zrelú. Hĺbkovo hydratuje a vyživuje, preto ho odporúčame použiť aj ako poopalovací starostlivosť. Vďaka desinfikačním účinkom levandule pomáha krém hojiť drobné poranenia, ranky, jazvičky a strie.

Alma-natural Cos. Telový a tvárový krém Levanduľová starostlivosť 60 ml
12,50 €

Telový a tvárový krém je vhodný pre všetky typy pokožky, zvlášť potom citlivú a zrelú. Hĺbkovo hydratuje a vyživuje, preto ho odporúčame použiť aj ako poopalovací starostlivosť. Vďaka desinfikačním účinkom levandule pomáha krém hojiť drobné poranenia, ranky, jazvičky a strie. Je vhodný aj pre deti.

Alma-natural Cos. Telový a tvárový krém Nechtíková starostlivosť 120 ml
21,50 €

Telový a tvárový krém je vhodný pre normálnu, citlivú, ekzematickú a alergickú pokožku. Hĺbkovo hydratuje a regeneruje. Urýchľuje hojenie popraskané a šupinatej pokožky. Zmierňuje tiež prejavy ekzémov a zvýšenej citlivosti, ako je začervenanie, svrbenie, alebo nepríjemné pnutie.