Alltoys Interaktívne chodítko Mickey Mouse a priatelia
77 € 39,99 €

Interaktívne chodítko Mickey Mouse je plné zábavných aktivít, ktoré stimulujú všetky zmysly malého dieťaťa! Chodítko je ideálne na podporu prvých krôčikov dieťaťa. Chodítko má naviac svetelné efekty, ktoré každé dieťa uchvátia. Micky Mouse k prvým krôčikom tiež rád hrá svoju obľúbenú hudbu.

Alltoys Karavan so zvukom a svetlom
31,08 € 17,70 €

Precestujte s karavanom celý svet. Moderný karavan v detailnom prevedení s výklopnou strechou, otváracím kufrom a surfom, ktorý môže byť primontovaný na streche. Auto má funkčné svetlomety a vydáva autentické zvuky.

Alltoys Teamsterz skladacia garáž s autíčkami-44%
39,30 € 21,73 €

Výpredaj

Prenosná skladacia garáž v puzdre v tvare pneumatiky je skvelá hračka aj na cesty. Jednoducho sa zloží do puzdra a môžete vyraziť. Kufrík v sebe ukrýva garáž o dvoch poschodiach, ktorú možno zostaviť pomocou dielikov.

Alltoys Variabilná dráha s dinosaurami 100 dielov
17,69 € 14,20 €

Vytvorte si vlastnú expedičnú trať s touto variabilnou autodráhou. Objavujte nové cesty, vďaka mnohým možnostiam zostavenia. Do trati môžete zakomponovať praveké zvieratá a stromy, všetko je súčasťou balenia.

Alltoys Mikroskop 100/200/450X
20,59 € 15,70 €

Mikroskop s radom príslušenstva pre každého malého bádateľa. Zväčšenie 100 x, 300 x alebo 450 x. Zrkadlo obsahuje lampičku pre jednoduché pozorovanie aj za horších svetelných podmienok. Súčasťou balenia je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.

Alltoys Teamsterz terénny jeep so zvukom a svetlom
31,25 € 21,60 €

S týmto funkčným terénnym vozidlom si deti užijú veľa zábavy. Predné svetlá svietia a blikajú a auto vydáva zvuk motora. Vpredu je navijak a v zadnej časti kufor s úložným priestorom.

Alltoys Detský tablet česko-anglický-22%
22,99 € 17,90 €

Výpredaj

Detský tabliet česko-anglický obsahuje 6 hier. Vďaka tabletu deti objavia zábavnou formou písmená, slová, naučia sa svoje prvé písmeno, vyhláskujú svoje prvé slovo alebo môžu počúvať hudbu.

Alltoys Detský tablet - CZ/SK/AJ
27,50 €

Vďaka tomuto tabletu sa deti môžu učiť bez toho, aby vedeli čítať alebo písať. Tablet obsahuje jednoduché a zábavné hry pre predškolské deti. Môžu objavovať písmená a zodpovedajúce slová, farby, čísla a tvary, zvieratká alebo hudobné nástroje.

Alltoys Hojdačka drevená farebná
13 € 12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna drevená hojdačka vo farebnom prevedení na vašu záhradu. Hojdačka s ohrádkou je bezpečná a stabilná. Je vhodná pre použitie vonku na záhrade.

Alltoys Penová podložka zvieratká a dopravné prostriedky
11 €

Veselá penová podložka s motívom zvieratiek uprostred, ktorá sa dá vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Alltoys Bábika Bambolina FLORA CZ frázy
26 €

Krásna bábika Bambolina Flora vie až 50 českých slov. Po stlačení bruška začne rozprávať. Poď sa so mnou hrať, povie ti napríklad – Ahoj mami, Si tak krásna, Som šťastná, Mám ťa rada mami.

Alltoys Altánok svietiaci s Lumiluvs zvieratkom
30,80 € 29,50 €

Set altánku a Lumiluvs zvieratka ohromí každé malé dievčatko. Do strechy altánku sa zasunie čarovný kľúč, ktorý po otočení rozsvieti hviezdičky a srdiečka. Svetlo z neho je potom premietané na stenu detskej izbičky a vytvára tak príjemnú atmosféru pri zaspávaní. K altánku sa dá pripojiť hojdačka.

Alltoys Autíčko požiarne so zvukmi.
26,90 € 15,90 €

Požiarne autíčko so zvukmi sa zapáči každému malému požiarnikovi. Po stranách autíčka sú tlačidlá, ktorá po stlačení vydajú autentický zvuk. Vyraz na záchrannú akciu, vezmi so sebou 3 záchranárov na pomoc a nájdi najbližší hydrant! Požiar potom nemá najmenšiu šancu.

Alltoys Auto závodné Sparkle Girlz
17,69 € 11,90 €

Krásny a štýlový ružový kabriolet – športové osobné auto robené priamo pre bábiku Sparkle Girlz. Nielen chlapci sa môžu radovať z autíčok. Roztomilé autíčko poteší všetky malé princezné a ich bábiky.

Alltoys Bambolína 20 cm

Alltoys Bambolína 20 cm

Hodnotenie: 3,5
23,45 € 9,99 €

S bábikou Bambolínou sa môžu dievčatká zahrať na mamičku a spoznať tak, aké to je. 20 cm vysoká bábika s krásnou tvárou je schopná vydávať až šesť rôznych zvukov. Bábätko má na sebe roztomilé pyžamo, ktoré sa zapáči každému.

Alltoys Bambolína 33 cm

Alltoys Bambolína 33 cm

Hodnotenie: 5
23,45 € 14,03 €

S bábikou Bambolínou sa môžu dievčatká zahrať na mamičku a spoznať tak, aké to je. 33 cm vysoká bábika s krásnou tvárou je schopná vydávať až šesť rôznych zvukov. Bábätko má na sebe roztomilé pyžamo, ktoré sa zapáči každému.

Alltoys Chobotnička do vane
13,40 € 9,40 €

Zábavná chobotnička bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Stačí len točiť šnorchlom a voda bude striekať všade okolo. Na otázku: „Kto tu tak nacákal?“ existuje jednoduchá odpoveď: „No predsa chobotnica!“ Deti s ňou zažijú more zábavy!

Alltoys Chobotnička do vany oranžová
13,40 € 9,40 €

Novinka

Zábavná chobotnička bude dělat dětem při koupání ve vaně jen tu nejlepší společnost. Stačí jen točit šnorchlem a voda bude stříkat všude okolo. Na otázku: „Kdo tu tak nacákal?“ existuje jednoduchá odpověď: „No přeci chobotnice!“ Děti s ní zažijí moře zábavy!

Alltoys Dráha svietiaca v tme + autíčko s LED svetlom 220 ks
21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte si vlastnú pretekársku trať s touto variabilnou autodráhou. Objavujte nové cesty, vďaka mnohým možnostiam zostavenia. Táto trať je unikátna svojou vlastnosťou svietenia v tme. Ponorte sa do nočnej jazdy po osvetlenej dráhe. Auto je vybavené LED svetlometom.

Alltoys Ekologický solárny cyklus Greenex
19,43 € 13,90 €

Táto sada je jednoducho dosiahnuteľná cesta za poznaním životného prostredia. Deti získajú základné znalosti o získavaní energie zo Slnka formou zábavy. Vrtuľník pomocou solárnej energie otáča vrtuľou, alebo sa vznáša okolo veže.

Alltoys Farmársky zvukový set
27,12 € 19,60 €

Táto herná sada predstavujúca farmu s farmárom v traktore a so šiestimi rôznymi zvieratkami hrá 15 melódií a vydáva 5 zvukov motora. Traktorček má navyše funkčný majáčik.

Alltoys Foťáčik so svetelnými a zvukovými efektmi
15,65 € 7,40 €

Zahraj sa na skutočného fotografa! Po stlačení tlačidla začuješ zvuk fotoaparátu. Na obrázku uvidíš naozajstná zvieratká, ako je lev, papagáj, slon, hroch, líška a iné zvieratká. Hračka hrá 10 príjemných melódií.

Alltoys Hudobná lokomotíva
19,57 € 13,90 €

Lokomotíva je určená pre najmenšie deti od 1 roka. Aby deti jazda s mašinkou bavila ešte viac, je vybavená zvieracími a zvukovými efektmi. Žirafku môžu deti z vláčika zložiť a hrať sa s ňou samostatne.

Alltoys Hudobná mašinka
31,33 € 23,90 €

Hudobná mašinka je krásna hračka pre najmenších. Zvuk skutočného vlaku počujete pri stlačení tlačidla v tvare zvončeka a 3 zvieracie zvuky a 8 melódií pri stlačení tlačidla v tvare hviezdičky. Mašinka jede a komínom lietajú balóniky – svetelné efekty.

Alltoys Hudobný vláčik

Alltoys Hudobný vláčik

Hodnotenie: 4,5
23,49 € 17,90 €

Hudobné vláčik vydáva zvuky ako naozajstný vlak. Vie hrať 30 melódií, jazdiť dopredu po kelejích a môžete u neho meniť posádku figúrok ale i samotnej vagónikmi. Koľaje 6ks sú súčasťou balenia.

Alltoys Jednorožec Sparkle Girlz - biela/ružová
15,50 € 12,60 €

Novinka

Tento krásny biely jednorožec očarí každú malú princeznú. Modrastá hriva je tak hebučká na dotyk, že sa jej bude chcieť dotýkať neustále. Láka k česaniu a zapletaniu vrkôčikov. Kto by mu dokázal odolať?

Alltoys Jednorožec Sparkle Girlz - růžová/fialová
15,50 € 12,60 €

Novinka

Tento krásný bílý jednorožec okouzlí každou malou princeznu. Namodralá hříva je tak heboučká na dotek, že se jí bude chtít dotýkat neustále. Láká k česání a zaplétání copánků. Kdo by mu dokázal odolat?

Alltoys Jednorožec Sparkle Girlz so štýlovou prepravkou
28,80 € 19,70 €

Roztomilý jednorožec Sparkle Girlz so štýlovou prepravkou urobí radosť každej malej princeznej. Vďaka ľahkému prenášaniu si ho môže vziať kamkoľvek si len bude priať. Vhodný aj ako maznáčik pri zaspávaní.

Alltoys Jednorožec súprava Sparkle Girlz
15,40 € 12,40 €

Táto krásna jednorožčia rodinka očarí každú malú princeznú. Farebná hriva každého jej člena je tak hebučká na dotyk, že sa jej bude chcieť dotýkať neustále. Navyše úplne láka k česaniu a zapletaniu vrkôčikov. Kto by mu dokázal odolať?

Alltoys Kľúče od auta Kooky-18%
12,93 € 10,50 €

Akcia

Kľúče od auta pre najmenšie deti. Tie totiž kľúče milujú. Kooky so zvukmi je ideálna hračka pre rozvoj jemnej motoriky a vnímanie zvuku. Prebúdza v dieťati prirodzenú detskú zvedavosť.

Alltoys Loď pirátska do vane
19,20 € 11,99 €

Červená loďka bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Naplnením prednej časti lode sa totiž ako kúzlom objaví pirát priamo pri kormidle. Vylej vodu a pirát sa opäť schová. Nalej vodu na vrtuľku a loďka začne zatáčať. Deti si tak užijú more zábavy!

Alltoys Mikroskop sada v kufríku
65,82 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada s mikroskopom rozšíri deťom vedomosti a záujem o vedu a zároveň ich zabaví na dlhé hodiny. S tromi zväčšeniami 200 ×, 600 ×, 1200 × môžu zo svojej izby skúmať celý svet.

Alltoys Môj vláčik so zvieratkami
15,62 € 11,70 €

Môj prvý vláčik so zvieratkami je zvuková hračka, vyrobená vo forme červenej mašinky vezúcej tri zvieratká. Strecha mašinky zároveň plní funkciu madla, za ktoré deti môžu vláčik držať a posunovať s ním.

Alltoys My Fairy Garden - rozprávkový kvetináč
15,32 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto kreatívnou sadou v kvetináči vytvoríš rozprávkový domov pre jarnú vílu Ruženku. Vyskúšaš si zasadiť a vypestovať rastlinku. Domov víle ďalej dotvoríš ďalšími doplnkami.

Alltoys Bábika Bambolina Anna s 50 českými slovami
50,56 € 29,80 €

Pôvabná bábika Bambolina Anna vie svojej mamičke po stlačení bruška povedať 50 českých slov. Je oblečená do modernej blúzky a sukienky, na hlave má pruhovanú čiapočku a cez rameno trendy tašku.

Alltoys Bábika Bambolina Jasmine s 50 českými slovami
35,90 €

Krásne bábätko Bambolina Jasmine o veľkosti 40 cm. Bábätko hovorí 50 českých slov, preto si bude s malou mamičkou rozumieť. V balení nechýbajú ani potrebné doplnky ako je fľaštička a set na kŕmenie.

Alltoys Bábika Bambolina Molly balerína
69,03 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Krásna baletka Molly ovláda dokonale tanečné figúry. Jej baletný úbor sa skladá z dresu s ružovou baletnou sukničkou a obutá je do zaväzovacích balerínok. Vie tiež 200 českých slov a k tancu hrá 8 skladieb klasickej hudby.

Alltoys Bábika Bambolina Sweet s 50 českými slovami
37,56 €

Výpredaj

Krásne bábätko Bambolina Sweet o veľkosti 46 cm. Bábätko hovorí 50 českých slov, preto si bude s malou mamičkou rozumieť. V balení nechýbajú ani potrebné doplnky ako je fľaštička a set na kŕmenie.

Alltoys Pizza ovocná
17,42 € 12,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahrajte si na majstra pizzara a vytvorte za pomoci modelovacej hmoty tie najlákavejšie ovocné pizze. Hmotu je možné používať zas a znova a vyrábať originálne hračky, darčeky či dekorácie.

Alltoys Plameniak s flitrami 50 cm
21,20 € 10,20 €

Jemnučký veľký plyšový plameniak s dlhými nôžkami, s ktorým je radosť sa pomaznať. Deti majú zvieratká radi a čím väčší plyšák je tým lepšie. Plyšák má výšku 50 cm a je ozdobený blýskajúcimi sa flitrami.

Alltoys Ponk s vŕtačkou
56,67 € 37,90 €

Zábavný pracovný ponk s vŕtačkou, zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk má veľmi stabilnú konštrukciu a ponúka široké možnosti využitia.

Alltoys Ponk v kufríku

Alltoys Ponk v kufríku

Hodnotenie: 3,5
46,90 € 30,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavný pracovný ponk so zverákom, náradím a spojovacím materiálom pre domácich majstrov. Vierohodná plastová kópia skutočného ponku aj pre tých najmenších. Ponk možno zložiť do skladného kufríka a ľahko presunúť.

Alltoys Pracovní ponk s nářadím Smart
47,14 € 11,40 €

Zábavný pracovní ponk se svěrákem, nářadím a spojovacím materiálem pro kutily. Věrohodná plastová kopie skutečného ponku i pro ty nejmenší. Ponk lze složit do skladného kufříku a snadno přesunout.

Alltoys Prasátko, 35 cm

Alltoys Prasátko, 35 cm

Hodnotenie: 5
15,99 € 15,70 €

Plyšový Prasátko které znáte o pohádky o Medvídkovi Pú bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi.

Alltoys Príves pre kone Sparkle Girlz-42%
65,50 € 37,56 €

Výpredaj

Bábika Sparkle Girlz sa vydáva na cesty aj so svojím krásnym hnedým koníkom. Bude riadiť svoj ružový jeep. Aby bolo cestovanie pohodlné aj pre kone, pôjde za ňou v krásnom fialovom prívese.

Firma Alltoys v súčasnosti patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého Československa a čo je vzácne s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Poslaním firmy ALLTOYS je: Uspokojovanie potrieb zákazníkov-rodičov s deťmi výrobkami a službami vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky.

Firma Alltoys v súčasnosti patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého Československa a čo je vzácne s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Poslaním firmy ALLTOYS je: Uspokojovanie potrieb zákazníkov-rodičov s deťmi výrobkami a službami vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky.