Alltoys Papagáj Oskar

Alltoys Papagáj Oskar

Hodnotenie: 4,5
23,90 €

Papagáj Oskar opakuje frázy zábavným hlasom. Neopakuje len slová, ale aj intonáciu. Povedzte frázu alebo akékoľvek slovo a niekoľko sekúnd počkajte. Oskar zopakuje to, čo ste povedali. Oskar vie aj zvuky – smiech, kašeľ!


Alltoys Sparkle Girlz - Magický svietiaci jednorožec s vílou
30,95 €

22,43 €

Kúsok magického sveta motýlích víl prináša táto sada kúzelnej bábiky a jednorožca. Ružový trblietavý jednorožec má svietiaci roh a pohyblivé krídla. Jeho krásna dlhá hebká hriva je ideálna na česanie.


Alltoys Sparkle Girlz - Príves pre koňa-31%
62,05 €

42,53 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bábika Sparkle Girlz sa vydáva na cesty aj so svojím krásnym bielym koníkom. Bude riadiť svoj fialový jeep. Aby bolo cestovanie pohodlné aj pre koňa, pôjde za ním v krásnom ružovom prívese.


Alltoys Penová podložka ČÍSLA
9,70 €

Veselá penová a edukatívna podložka učí deti nenásilnou formou poznávať čísla. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí, ktorý ich súčasne ochraňuje pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Teamsterz policejní stanice - tahač
51,07 €

33,70 €

Policejní stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.


Alltoys Detský tablet česko-anglický
22,99 €

19,40 €

Detský tabliet česko-anglický obsahuje 6 hier. Vďaka tabletu deti objavia zábavnou formou písmená, slová, naučia sa svoje prvé písmeno, vyhláskujú svoje prvé slovo alebo môžu počúvať hudbu.


Alltoys RC auto Ferrari – 458 italia
37 €

27,10 €

RC model v realistickej podobe automobilu Ferrari 458 Italia. Model je vhodný ako pre malých tak aj veľkých nadšencov diaľkovo riadených modelov, je vyrábaný v mierke 1:16 s autentickými detailmi. Autíčko jazdí dopredu, dozadu a zatáča na obe strany.


Alltoys Detský tablet - CZ/SK/AJ
25,89 €

20,90 €

Vďaka tomuto tabletu sa deti môžu učiť bez toho, aby vedeli čítať alebo písať. Tablet obsahuje jednoduché a zábavné hry pre predškolské deti. Môžu objavovať písmená a zodpovedajúce slová, farby, čísla a tvary, zvieratká alebo hudobné nástroje.


Alltoys Smartphone dotykový
11,90 €

Detský dotykový smartphone so svetlom. Mobil s 18-timi ikonami na dotyk, 32 zvukmi, 3 vyzváňacími tónmi a automatickým spätným volaním. Rozvíja zvedavosť, vnímanie zvuku, objavuje príčiny a dôsledky.


Alltoys Penová podložka zvieratká a dopravné prostriedky
9,90 €
9,70 €

Veselá penová podložka s motívom zvieratiek uprostred, ktorá sa dá vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Penová podložka zvieratká - 10ks
9,70 €

Veselá penová podložka s motívom zvieratiek uprostred, ktorá sa dá vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pri hraní vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Penové puzzle ZVIERATKÁ I.
15,64 €

9,70 €

Penové a edukatívne puzzle s motívom zvieratiek uprostred, ktoré nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Penové puzzle ZVIERATKÁ II.
9,70 €

Náučné penové puzzle s motívom zvieratiek uprostred, ktoré nenásilnou formou učia deti spoznávať zvieratká. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys MyStyle - Steampunk šperky-53%
25,89 €

11,99 €

Akcia

Získajte cool vzhľad s MyStyle steampunkovou sadou. Vytvor si moderné šperky podľa svojho štýlu! Tvorte náhrdelníky, náramky, a náušnice pomocou príveskov ako sú anjelské krídla, klíčky, ozubené kolieska, matice. Sada obsahuje všetko, čo potrebuješ, aby si vytvorila osem úžasných šperkov.


Alltoys Penové kocky 100ks
31 €

Detské kocky sú hračky, ktoré podporujú logické uvažovanie u tých najmenších detí. Pri ich stavaní si dieťa precvičí motoriku, logiku a zisťuje, ako funguje rovnováha. Kocky sú rôznych tvarov a farieb.


Alltoys RC auto Buggy 1:16 - oranžová
51,81 €

42,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

RC model v agresívnom oranžovo čiernom dizajne Buggy. Model je vhodný ako pre malých tak aj veľkých nadšencov diaľkovo riadených modelov. Auto je vyrábané v mierke 1:16 s autentickými detailmi. Model jazdí dopredu, dozadu a zatáča na obe strany.


Alltoys Bábika Bambolina FLORA CZ frázy
26 €

Krásna bábika Bambolina Flora vie až 50 českých slov. Po stlačení bruška začne rozprávať. Poď sa so mnou hrať, povie ti napríklad – Ahoj mami, Si tak krásna, Som šťastná, Mám ťa rada mami.


Alltoys Auto závodné Sparkle Girlz
17,69 €

11,76 €

Krásny a štýlový ružový kabriolet – športové osobné auto robené priamo pre bábiku Sparkle Girlz. Nielen chlapci sa môžu radovať z autíčok. Roztomilé autíčko poteší všetky malé princezné a ich bábiky.


Alltoys Bábika Bambolina Sweet s 50 slovenskymi slovami SK
39,90 €
39 €

Krásne bábätko Bambolina Sweet je o veľkosti až 46 cm. Bábätko hovorí 50 slovenskými slovami, preto si bude s malou mamičkou rozumieť. V balení nechýbajú ani potrebné doplnky ako je fľaštička a set na kŕmenie.


Alltoys Bambolína 20 cm-65%
23,45 €

8,09 €

Akcia

S bábikou Bambolínou sa môžu dievčatká zahrať na mamičku a spoznať tak, aké to je. 20 cm vysoká bábika s krásnou tvárou je schopná vydávať až šesť rôznych zvukov. Bábätko má na sebe roztomilé pyžamo, ktoré sa zapáči každému.


Alltoys Bambolína 33 cm
23,45 €

14,03 €

S bábikou Bambolínou sa môžu dievčatká zahrať na mamičku a spoznať tak, aké to je. 33 cm vysoká bábika s krásnou tvárou je schopná vydávať až šesť rôznych zvukov. Bábätko má na sebe roztomilé pyžamo, ktoré sa zapáči každému.


Alltoys Cestovná postieľka
23,32 €

17,09 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasická drevená kolíska pre bábiky. Je vyrobená z prírodného materiálu s decentnými vyrezávanými aplikáciami na bokoch. Súčasťou kolísky je aj perinka pre bábiku.


Alltoys CHAINEX ®  - Úžasná planéta-38%
58,28 €

35,87 €

Akcia

Odskočte si do vesmíru CHAINEX ®! Táto multifunkčná stavebnica dokáže demonštrovať veľa reťazových reakcií v závislosti na tom, ako zapojíte jej súčasti. Experimentujte s kinetickou energiou, elektrinou a fyzikou.


Alltoys Diaľkový ovládač Silly Surfer
12,90 €

Diaľkový ovládač Zip Zap rozvíja u detí jemnú motoriku. Pomáha im tiež objavovať príčiny a dôsledky, povzbudzuje zvedavosť a vnímanie zvuku. Ovládač má svetelné efekty a 60 zvukov a 10 melódií.


Alltoys Detské vysielačky/telefóny
39,09 €

21,07 €

Telefóny sú plne kompatibilné medzi sebou – môžete si spolu telefonovať dlhé hodiny. Na detskom telefóne je zároveň interaktívna možnosť učenia čísel, zvierat, dopravných prostriedkov atď. Skvele padnú do detských ručičiek.


Alltoys Doktorská sada, 11 ks s taštičkou
14,04 €

11,60 €

Doktorská sada pre malých lekárov je skvelý darček pre deti. Môžu sa na dlhé hodiny zabaviť hrou na doktora a pacienta. Obsahuje všetko potrebné k bežnému ošetreniu. Vydáva zvukové a svetelné efekty.


Alltoys Dřevěný domeček a farma v měřítku 1:32
116,26 €

77,60 €
+ doprava zadarmo

Dřevěný domeček a farma v měřítku 1:32. Domeček má odklápěcí čelo, střechu a posuvná vrata. Unitř domečku jsou přepážky na ustájení zvířátek, police na balíky, garáž na traktor. Příslušenství není součástí balení.


Alltoys Ekologický solárny cyklus Greenex
19,43 €

13,60 €

Táto sada je jednoducho dosiahnuteľná cesta za poznaním životného prostredia. Deti získajú základné znalosti o získavaní energie zo Slnka formou zábavy. Vrtuľník pomocou solárnej energie otáča vrtuľou, alebo sa vznáša okolo veže.


Alltoys Farmársky zvukový set
27,12 €

16,99 €

Táto herná sada predstavujúca farmu s farmárom v traktore a so šiestimi rôznymi zvieratkami hrá 15 melódií a vydáva 5 zvukov motora. Traktorček má navyše funkčný majáčik.


Alltoys Houpací jednorožec fialový
61,95 €

42,10 €
+ doprava zadarmo

Tento houpací jednorožec ve fialové barvě vydává při houpání řehtavý zvuk. Na dotyk je příjemně jemný a rychle se stane nejen oblíbenou hračkou, ale také ozdobou dětského pokoje.


Alltoys Hracia skladacia kocka
25,87 €

17,40 €

Interaktívna hracia kocka, prináša malým deťom veľa možností na hranie. Na každej stene ponúka iný interaktívny prvok. Kocka sa dá navyše rozložiť na hraciu plochu, vydáva svetelné a zvukové efekty. Deti si tak môžu užiť veľa zábavy.


Alltoys Karavan so zvukom a svetlom
31,08 €

20,50 €

Precestujte s karavanom celý svet. Moderný karavan v detailnom prevedení s výklopnou strechou, otváracím kufrom a surfom, ktorý môže byť primontovaný na streche. Auto má funkčné svetlomety a vydáva autentické zvuky.


Alltoys Kávovar na kapsuly Smart
23,24 €

14,30 €

Malé gazdinky či kuchári môžu s týmto oranžovým kávovarom na kapsule prichystať pre svojich kamarátov či rodinu do žltých hrnčekov tú najlahodnejšiu kávu. Kávovar je ako naozajstný a vydáva charakteristický zvuk.


Alltoys Kuchyňa 360° Smart-59%
76,77 €

30,99 €

Akcia

Inteligentná kuchyňa všetko v jednom sa otáča o 360 stupňov a zahŕňa práčku s rotujúcim bubnom, chladničku s dávkovačom ľadu, rúru, drez a varnú dosku so zvukovými efektmi.


Alltoys Lietadlo s funkciou simulovaného vzletu
13,60 €

9,76 €

S týmto lietadlom vybaveným zvukovými aj svetelnými efektmi a vysúvacou základňou si budú deti pripadať ako ozajstní piloti. Tak hurá do skvelých leteckých manévrov alebo napríklad záchrany cestujúcich z nebezpečenstva.


Alltoys Magický svietiaci jednorožec Sparkle Girlz
19,54 €

13,25 €

Okúzľujúci jednorožec v dokonalom farebnom prevedení sa stane tvojím najlepším kamarátom pri hrách, ktoré budú plné zábavy a čarovnej atmosféry. Jednorožec zaujme predovšetkým jeho česacou hrivou a svietiacim rohom. Vyskúšaj svoje zručnosti a kreativitu pri česaní.


Alltoys Medvídek Pú, 35 cm
15,99 €

13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový Medvídek Pú kterého znáte o pohádky, bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi.


Alltoys Mikroskop a teleskop
48,07 €

42,70 €
+ doprava zadarmo

Skvelá sada pre deti, ktoré rady skúmajú a spoznávajú nové veci. Pomocou teleskopu môžu sledovať dianie na nočnej oblohe. A vďaka mikroskopu môžu deti nahliadnuť do neviditeľného sveta mikroorganizmov. Hračka iste nadchne malých prieskumníkov ale aj ich rodičov.


Alltoys Mikroskop sada v kufríku
65,82 €

46,60 €
+ doprava zadarmo

Táto sada s mikroskopom rozšíri deťom vedomosti a záujem o vedu a zároveň ich zabaví na dlhé hodiny. S tromi zväčšeniami 200 ×, 600 ×, 1200 × môžu zo svojej izby skúmať celý svet.


Alltoys Plastelína 14 farieb
19,36 €

14,32 €

Tvorenie s plastelínou je skvelá kreatívna zábava na dlhé hodiny. Táto sada obsahuje kelímky s modelovacou hmotou v 14-tich rôznych farbách, a tak sú možnosti tvorenia naozaj široké.


Alltoys Moja prvé vybavenie 3v1, kľúče od auta, telefón a ovládač
15,62 €

8,55 €

Moje prvé vybavenie 3v1 zaručene skvele padne do všetkých detských ručičiek. Doprajte svojim ratolestiam používanie telefónu, ktorý je v dnešnej dobe takmer nepostrádateľnou súčasťou. Kľúče od auta s diaľkovým ovládačom vydávajú realistické zvuky áut.


Alltoys Motýlia bábika Sparkle Girlz so štýlovým autom
27,36 €

18,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábiky zaručene potešia drvivú väčšinu malých dievčatiek. Ktoré dievčatko by nebavila hra s bábikami? Táto bábika je navyše k dostaniu s moderným športovým vozidlom, tiež s motýlou výzdobou.


Alltoys Môj smartphone - CZ/SK/AJ
18,48 €

14,90 €

Deti radi napodobňujú činnosti dospelých. Rovnako ako oni, teraz môžu mať svoj vlastný dotykový telefón! Smartphone obsahuje 4 hry, ktoré pomáhajú dieťaťu rozoznávať čísla, farby, názvy a zvuky zvierat.


Alltoys Môj vláčik so zvieratkami
15,62 €

8,55 €

Môj prvý vláčik so zvieratkami je zvuková hračka, vyrobená vo forme červenej mašinky vezúcej tri zvieratká. Strecha mašinky zároveň plní funkciu madla, za ktoré deti môžu vláčik držať a posunovať s ním.


Alltoys My Fairy Garden - mini kvetináč Hope-59%
13,37 €

5,38 €

Akcia

S touto kreatívnou sadou sa v spoločnosti víly Hope a jej kamaráta vtáčika naučíš zasadzovať a pestovať rastlinky v kvetináči. Stačí zasadiť semienka a potom už len deň za dňom sledovať, ako príroda čaruje.


Alltoys MyStyle - drôtené prstienky
9,83 €

Vytvor si vlastný drôtený prsteň. V tomto kreatívnom balení nájdeš 8 skvelých tvorivých projektov. Je len na tebe ako veľmi originálny budeš mať prstienok. Kamarátky budú pozerať! Len postupujte podľa pokynov krok za krokom a naučte sa, ako vyrábať skvelé prstienky.


Alltoys MyStyle - Hashtag náramok-45%
12,92 €

6,99 €

Akcia

Buď kreatívny! A vytvor si Hashtag farebné náramky pre seba a svojich kamarátov! Vďaka tejto sade sa naučíš pomocou uzlíkov a povrázkov tvoriť cool náramky, ktorými potom môžeš potešiť svojich blízkych. Uvidíš, že to je naozaj jednoduché.


Firma Alltoys v súčasnosti patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého Československa a čo je vzácne s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Poslaním firmy ALLTOYS je: Uspokojovanie potrieb zákazníkov-rodičov s deťmi výrobkami a službami vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky.

Firma Alltoys v súčasnosti patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého Československa a čo je vzácne s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Poslaním firmy ALLTOYS je: Uspokojovanie potrieb zákazníkov-rodičov s deťmi výrobkami a službami vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky.