Alltoys Teamsterz terénny jeep so zvukom a svetlom-34%
31,25 € 20,60 €

S týmto funkčným terénnym vozidlom si deti užijú veľa zábavy. Predné svetlá svietia a blikajú a auto vydáva zvuk motora. Vpredu je navijak a v zadnej časti kufor s úložným priestorom.

Alltoys RC orbitálna dráha Základný set 4 diely-44%
21,61 € 11,90 €

Preneste sa do budúcnosti vďaka futuristickej orbitálnej dráhe. Dráha ponúkne nevšedný zážitok, keďže sa od štandardných dráh značne líši. Základný set s autíčkom, ovládačom a USB nabíjacím káblom.

Alltoys RC orbitálne dráha - doplnky 26 ks-65%
31,44 € 10,70 €

Preneste sa do budúcnosti vďaka futuristickej orbitálnej dráhe. Dráha ponúkne nevšedný zážitok, keďže sa od štandardných dráh značne líši. Rozširujúci set zákrut, roviniek, spojok a križovatiek k orbitálnej dráhe.

Alltoys RC orbitálna dráha 27 dielov-45%
47,15 € 25,90 €

Preneste sa do budúcnosti vďaka futuristickej orbitálnej dráhe. Dráha ponúkne nevšedný zážitok, keďže sa od štandardných dráh značne líši. Rozšírený set s autíčkom, ovládačom, USB nabíjacím káblom a sadou dráh.

Alltoys Variabilná dráha s dinosaurami a tunelom 144 dielov-41%
35,26 € 20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte si vlastnú expedičnú trať s touto variabilnou autodráhou. Objavujte nové cesty, vďaka mnohým možnostiam zostavenia. Do trati môžete zakomponovať tajomný tunel, praveké zvieratá a stromy, všetko je súčasťou balenia.

Alltoys Teamsterz hasičské auto so zvukom a svetlom
34,60 € 29,80 €

Daj sa k hasičom a vydaj sa s týmto hasičským vozidlom do akcie. Auto svieti a vydáva zvuky, tak bude na ceste k požiaru neprehliadnuteľné. Na mieste stačí vytiahnuť rebrík, vyšplhať po ňom k oknu a zachrániť potrebného.

Alltoys Zábavný ostrov do vane-44%
26,90 € 14,90 €

Zábavný ostrov bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Vytvoria si rieku a potom môžu sledovať, ako na nej loďky plávajú. Ale loďky to nemusia mať až také jednoduché … Chobotničkou a delfínom im môžu deti vytvoriť prekážky na ich dlhej ceste. A ako sa ich cesta skomplikuje, keď zaprší z mraku? Zistite to a užite si more zábavy!

Alltoys Golfové hole Baby Anabell pro panenky
15,23 €

Golfové hole Baby Annabell má výšku držadla 60cm, pěnová držátka,ukládací tašku. Vhodné pro panenky do velikosti 45cm.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys RC auto 1:18 závodiak - modrý-30%
23 € 16 €

Parádny závodiak v modrom prevedení na diaľkové ovládanie. Model je vhodný ako pre malých, tak aj veľkých nadšencov diaľkovo riadených modelov, je vyrábaný v mierke 1:16 s autentickými detailmi. Autíčko jazdí dopredu, dozadu a zatáča na obe strany.

Alltoys Teamsterz garážový park-47%
27 € 14,10 €

Tento garážový set ti poskytne nekončiacu zábavu. Jednotlivé poschodia sú prepojené rampami a funkčným výťahom. Garáž ponúkne reálne detaily, odolný materiál a bezpečné spracovanie okrajových častí.

Alltoys CIDE Xylopad-39%

Alltoys CIDE Xylopad

Hodnotenie: 1
37,90 € 22,90 €

Kreatívna tabuľka so zvukmi je skvelá náučná hračka. Umiestnite stojan vo vodorovnej polohe a nechajte dieťa používať ergonomické puky/pastelky na maľovanie. Keď dieťa pukom zasiahne rám, stojan prehráva zábavné zvuky, a tak povzbudzuje dieťa, aby pokračovalo v kreslení.

Alltoys Draci 3 Plyšový Drak se zoubky 31 cm
20,27 €

Plyšový Drak z oblíbeného filmu. Po zmáčknutí bříška vycenízoubky. Velikost 31 cm. Vyrobeno z kvalitní plyše.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Slushy Maker Monster výroba ledové tříště
19,79 €

Zmraz, mačkej, užívej si! Monster slushy maker – výroba ledové tříště v designu jednookého a tříokého monstra od Chillfactor vyrobí ledovou tříšť za méně než minutu. Je to tak jednoduché!

Alltoys Chobotnička do vane, oranžová-26%
13,40 € 9,90 €

Zábavná chobotnička bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Stačí len točiť šnorchlom a voda bude striekať všade okolo. Na otázku: „Kto tu tak nacákal?“ existuje jednoduchá odpoveď: „No predsa chobotnica!“ Deti s ňou zažijú more zábavy!

Alltoys Variabilná dráha s dinosaurami 100 dielov-35%
17,69 € 11,40 €

Vytvorte si vlastnú expedičnú trať s touto variabilnou autodráhou. Objavujte nové cesty, vďaka mnohým možnostiam zostavenia. Do trati môžete zakomponovať praveké zvieratá a stromy, všetko je súčasťou balenia.

Alltoys Lietadlo s funkciou simulovaného vzletu-35%
13,60 € 8,80 €

Akcia

S týmto lietadlom vybaveným zvukovými aj svetelnými efektmi a vysúvacou základňou si budú deti pripadať ako ozajstní piloti. Tak hurá do skvelých leteckých manévrov alebo napríklad záchrany cestujúcich z nebezpečenstva.

Alltoys Miminko Bambolina Amore 33 cm s pevným tělíčkem a funkcí
11,51 €

33 cm velké miminko Bambolina Amore. Miminko má pevné tělíčko ahlavička, ručičky a nožičky jsou z vinylu. Součástí balení jelahvička nočník. Miminko umí čůrat. Vhodné pro děti od 2 let.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Rybářský prut a rybičky
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvělá hračka pro hru ve vaně. Sada obsahuje prut a dvě rybičky.Vhodné pro děti od 3 let.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys SpyX špiónske hodinky
18,20 € 15,30 €

Hodinky 6 v 1 jednom sú určené pre každú špionážnu misiu. Skontrolujte čas, potom odklopte ciferník a objavte ďalšie skryté možnosti hodiniek ako je teleskop so šošovkami na dlhé a krátke videnie alebo zrkadlo, s ktorým môžete vyslať signál.

Alltoys Smart nákupný vozík s doplnkami-20%
22,90 € 18,30 €

Deti si užijú veľa praktickej zábavy pri hraní na nakupovanie s touto sadou s nákupným vozíkom a potravinami. Súčasťou balenia je aj niekoľko doplnku v podobe rôznych potravín.

Alltoys Pistole
5,99 €

Pistole pro malé ochránce spravedlnosti. Vhodné pro děti od 3 let.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Teamsterz vojenské auto so zvukom a svetlom-38%
23,10 € 14,10 €

Daj sa k polícii či k armáde a vydaj sa s týmto obrneným autom do akcie. Auto svieti a vydáva zvuky, tak bude na love zločincov neprehliadnuteľné. Medzi zloduchmi vzbudí zaslúžene rozruch, keď sa ukáže.

Alltoys Kombajn plastový

Alltoys Kombajn plastový

Hodnotenie: 3,5
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový kombajn, 3+

 

Rozměry produktu: 19 × 30 × 16 cm

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Pískový set Ledové království 2 s konvičkou
7,43 €

Sada na písek z kvalitního plastu s potiskem Ledové Království2. Sada obsahuje lopatičku, hrabičky, sítko,2× bábovku a konvičku.Průměr kyblíčku 18cm. Vyrobeno z kvalitního plastu ve Španělsku .

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Pistole policejní
5,99 €

Policejní pistole a odznak. Vhodné pro děti od 3 let.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Detský tablet česko-anglický-17%
22,99 € 18,90 €

Detský tabliet česko-anglický obsahuje 6 hier. Vďaka tabletu deti objavia zábavnou formou písmená, slová, naučia sa svoje prvé písmeno, vyhláskujú svoje prvé slovo alebo môžu počúvať hudbu.

Alltoys Paw Patrol - Adventný kalendár-27%
29,40 € 21,40 €

Adventný kalendár Labková patrola bude slávnostným darčekom pre každé dieťa. Každý deň otvorí jedno okienko a až do Vianoc bude objavovať prekvapenie s motívom Labkovej patroly.

Alltoys Teamsterz policajné auto so zvukom a svetlom-67%
23,10 € 7,60 €

Daj sa k polícii a vydaj sa s týmto policajným autom na hliadku. Auto svieti a vydáva zvuky, tak bude na love zločincov neprehliadnuteľné. Medzi zloduchmi vzbudí zaslúžene rozruch, keď sa ukáže.

Alltoys Solárne auto-44%
35,26 € 19,50 €

Výpredaj

Premeňte slnečné žiarenie na elektrinu! Sledujte auto poháňané slnkom! Deti získajú základné znalosti o získavaní energie zo Slnka. Deti budú unesení až zistia, že funkcia každého solárneho vedeckého setu závisí od slnečnej energie.

Alltoys Korunka pro princeznu
5,99 €

Módní sada pro princezny. Součástí balení je diadém, náhrdelník anáušnice. Vhodné pro děti od 3 let.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Teamsterz skladacia garáž s autíčkami-42%
39,30 € 22,50 €

Prenosná skladacia garáž v puzdre v tvare pneumatiky je skvelá hračka aj na cesty. Jednoducho sa zloží do puzdra a môžete vyraziť. Kufrík v sebe ukrýva garáž o dvoch poschodiach, ktorú možno zostaviť pomocou dielikov.

Alltoys JCB Nákladné auto-20%
9,50 € 7,60 €

Akcia

Skvelé auto nielen na piesok v podobe žlto-čierneho nákladiaka JCB. Sklápačka s sklopnou korbou vydáva zvukové svetelné efekty. Vhodné od 3 rokov.

Alltoys JCB Miešačka malá-20%
9,50 € 7,60 €

Akcia

Skvelé auto nielen na piesok v podobe žlto-čiernej automiešačky JCB. Auto má otočnú miešačku, vydáva zvukové svetelné efekty. Vhodné od 3 rokov.

Alltoys Míč nafukovací duhový 85cm
5,99 €

Nafukovací míč v duhových barvách.

 

Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Varianta nelze vybrat!! 

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Smart kufrík doktor-24%
15,62 € 11,80 €

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený k základným lekárskym ošetreniam. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. V cestovnom kufríku nájdete 9 kusov nepostrádateľného lekárskeho vybavenia.

Alltoys Teamsterz policajná helikoptéra so zvukom a svetlom
24,10 €

Daj sa k polícii a vydaj sa s touto policajnou helikoptérou na hliadku do oblakov. Vrtuľník svieti a vydáva zvuky, tak bude na love zločincov neprehliadnuteľný. Medzi zloduchmi vzbudí zaslúžene rozruch, keď sa ukáže.

Alltoys Dětské vysílačky/telefony
21,23 €

Telefony jsou plně kompatibilní mezi sebou – můžete si spolu telefonovat dlouhé hodiny. Na dětském telefonu je zároveň interaktivní možnost učení čísel, zvířat, dopravních prostředků atd.

Alltoys Vlaková sada Express-45%
20,90 € 11,40 €

Vysokorýchlostná vlaková súprava Express nielen pre každého malého rušňovodiča. Sada je vyrobená z plastu. Vláčik v modernom dizajne je na batérie a jazdí. Z priložených koľají sa dá zostaviť dráha s dĺžkou 396,5 cm.

Alltoys -2-3 zvukové lienky-35%
23,24 € 14,90 €

Trio roztomilých lienok je interaktívna hračka, ktorá rozvíja jemnú motoriku a zvukové vnímanie detičiek. Lienky hrajú melódie a blikajú krídelkami. Možno s nimi hrať rôzne hry na základe ich rozdielnej veľkosti.

Alltoys Adventný kozmetický kalendár Jednorožec Sweet princess
19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Adventný kozmetický kalendár Jednorožec Sweet princess bude slávnostným darčekom pre malé parádnice. Každý deň otvorí jedno okienko a až do Vianoc bude objavovať kozmetiku a doplnky do vlasov.

Alltoys Auto RC Amphibious Crawler 4WD 1:12 - rozbalené
65 € 56,20 €

Rozbalené

Terénne auto na diaľkové ovládanie bude baviť chlapcov malých aj tých väčších. Bugina na diaľkové ovládanie pištoľového tipu, s ktorým sa auto ľahko ovláda. Toto výkonné terénne auto nezastaví ani voda. Model je vyrobený z odolného plastu a je vybavený dobrým odpružením a náhonom na všetky kolesá.

Alltoys Frisbee
5,99 €

Létající disk s postiskem ve 4 různých barvách.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Kreslení hrací set
5,99 €

Sada na kreslení se šablonami. Vhodné pro děti od 6 let.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Alltoys Moje prvé bábätko Bouncin Babies uspávačik modrá-24%
30,50 € 22,90 €

Bábätko ladené do modrej farby je pripravené pre deti od dvoch rokov, ako milý uspávačik. Bábätko má príjemné mäkké telíčko, vie spievať a otvárať pusinku. K bábätku je možné stiahnuť aplikáciu pre zábavnejšie hranie.

Firma Alltoys v súčasnosti patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého Československa a čo je vzácne s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Poslaním firmy ALLTOYS je: Uspokojovanie potrieb zákazníkov-rodičov s deťmi výrobkami a službami vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky.

Firma Alltoys v súčasnosti patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého Československa a čo je vzácne s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Poslaním firmy ALLTOYS je: Uspokojovanie potrieb zákazníkov-rodičov s deťmi výrobkami a službami vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky.