Alltoys Rozprávkový medvedík
28,90 €

Rozprávkový medvedík je nový plyšový kamarát detí. Pred spaním im bude rozprávať rozprávky v češtine na dobrú noc. Rozprávky sa zapínajú stlačením tlapičiek.

Alltoys Tech set duo

Alltoys Tech set duo

Hodnotenie: 4,8
31,23 € 16,90 €

Prvý smartphone a kľúče od auta i pre tých najmenších. Telefón má 16 aktívnych ikon na obrazovke. Pri nečinnosti vám telefón zavolá sám od seba. Na kľúčoch sú 3 tlačidlá, ktorými môžete voliť a púšťať rôzne zvuky.

Alltoys Moja prvé vybavenie 3v1, kľúče od auta, telefón a ovládač
15,62 € 13,90 €

Moje prvé vybavenie 3v1 zaručene skvele padne do všetkých detských ručičiek. Doprajte svojim ratolestiam používanie telefónu, ktorý je v dnešnej dobe takmer nepostrádateľnou súčasťou. Kľúče od auta s diaľkovým ovládačom vydávajú realistické zvuky áut.

Alltoys Variabilná dráha 192 dielou s točnou
27,41 € 17 €

S touto autodráhou se děti nebudou nikdy nudit. Skládá se ze 192 dílků, které je možné poskládat do různých tvarů dráhy a neustále tak závodní okruh obměňovat. Součástí je také jedno auto.

Alltoys Mikroskop 100/200/450X
20,59 € 15,10 €

Mikroskop s radom príslušenstva pre každého malého bádateľa. Zväčšenie 100 x, 300 x alebo 450 x. Zrkadlo obsahuje lampičku pre jednoduché pozorovanie aj za horších svetelných podmienok. Súčasťou balenia je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.

Alltoys Kľúče od auta Kooky
12,93 € 11,70 €

Kľúče od auta pre najmenšie deti. Tie totiž kľúče milujú. Kooky so zvukmi je ideálna hračka pre rozvoj jemnej motoriky a vnímanie zvuku. Prebúdza v dieťati prirodzenú detskú zvedavosť.

Alltoys Skrutkovací set - dopravné prostriedky 5 ks
17,59 € 14 €

Skrutkovací set je skvelým produktom pre rozvíjanie detskej koordinácie, motoriky a vizuálnych schopností. Stimuluje detskú predstavivosť a zvyšuje rozvoj porozumenia. Pomáha rozoznať farby a tvary. Rozvíja kreatívne myslenie.

Alltoys Náradie veľká sada s vŕtačkou
13,66 € 11,30 €

Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú. Sada obsahuje veľa druhov náradia z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku, pílku, kladivko, hasák a ďalšie náčinie.

Alltoys Motor V8 model – CONNEX
77,71 € 50,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica funkčného modelu spaľovacieho motora Vám vďaka priehľadným plochám priblíži, ako sa časti vo vnútri pohybujú a akú na seba majú nadväznosť. Nielen že stavebnica deti zabaví, ale zároveň tiež poučí.

Alltoys Slushy maker modrofialový
14,03 €

Zmraz, mačkej, užívej si! Slushy maker – výroba ledové tříště odChillfactor vyrobí ledovou tříšť za méně než minutu. Je to takjednoduché! Slushy maker můžeš používat znovu a znovu. Jednoduše ho umyj,dej zmrazit a užij si party s ledovou tříští! Se Slushy Makerem siužívej znovu a znovu.

Alltoys Variabilná dráha s dinosaurami a tunelom 144 dielov
35,26 € 20,80 €

Vytvorte si vlastnú expedičnú trať s touto variabilnou autodráhou. Objavujte nové cesty, vďaka mnohým možnostiam zostavenia. Do trati môžete zakomponovať tajomný tunel, praveké zvieratá a stromy, všetko je súčasťou balenia.

Alltoys Zábavný ostrov do vane-47%
26,90 € 14,10 €

Akcia

Zábavný ostrov bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Vytvoria si rieku a potom môžu sledovať, ako na nej loďky plávajú. Ale loďky to nemusia mať až také jednoduché … Chobotničkou a delfínom im môžu deti vytvoriť prekážky na ich dlhej ceste. A ako sa ich cesta skomplikuje, keď zaprší z mraku? Zistite to a užite si more zábavy!

Alltoys Loď pirátska do vane
19,20 € 11,99 €

Červená loďka bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Naplnením prednej časti lode sa totiž ako kúzlom objaví pirát priamo pri kormidle. Vylej vodu a pirát sa opäť schová. Nalej vodu na vrtuľku a loďka začne zatáčať. Deti si tak užijú more zábavy!

Alltoys Hudobná mašinka

Alltoys Hudobná mašinka

Hodnotenie: 4,5
31,33 € 23,90 €

Hudobná mašinka je krásna hračka pre najmenších. Zvuk skutočného vlaku počujete pri stlačení tlačidla v tvare zvončeka a 3 zvieracie zvuky a 8 melódií pri stlačení tlačidla v tvare hviezdičky. Mašinka jede a komínom lietajú balóniky – svetelné efekty.

Alltoys Foťáčik so svetelnými a zvukovými efektmi
15,65 € 7,40 €

Zahraj sa na skutočného fotografa! Po stlačení tlačidla začuješ zvuk fotoaparátu. Na obrázku uvidíš naozajstná zvieratká, ako je lev, papagáj, slon, hroch, líška a iné zvieratká. Hračka hrá 10 príjemných melódií.

Alltoys Variabilná dráha s dinosaurami a tunelom 104 dielov-40%
26,90 € 16,10 €

Akcia

Variabilná dráha s dinosaurami a tunelom, ktorá má 104 dielov, je ideálna na polodivoké hrátky vo svete detskej fantázie. Súčasťou sady je jedno autíčko, tunel, 3 praveká zvieratá a iné doplnky. Dráhu možno veľmi ľahko zostaviť aj zložiť, čo iste ocení každý rodič.

Alltoys Hudobný vláčik

Alltoys Hudobný vláčik

Hodnotenie: 4,7
23,49 € 17,90 €

Hudobné vláčik vydáva zvuky ako naozajstný vlak. Vie hrať 30 melódií, jazdiť dopredu po kelejích a môžete u neho meniť posádku figúrok ale i samotnej vagónikmi. Koľaje 6ks sú súčasťou balenia.

Alltoys Môj vláčik so zvieratkami
15,62 € 11,90 €

Môj prvý vláčik so zvieratkami je zvuková hračka, vyrobená vo forme červenej mašinky vezúcej tri zvieratká. Strecha mašinky zároveň plní funkciu madla, za ktoré deti môžu vláčik držať a posunovať s ním.

Alltoys Teamsterz policajná helikoptéra so zvukom a svetlom-35%
23,10 € 15 €

Akcia

Daj sa k polícii a vydaj sa s touto policajnou helikoptérou na hliadku do oblakov. Vrtuľník svieti a vydáva zvuky, tak bude na love zločincov neprehliadnuteľný. Medzi zloduchmi vzbudí zaslúžene rozruch, keď sa ukáže.

Alltoys Kuše s terčem

Alltoys Kuše s terčem

Hodnotenie: 5
17,51 €

KUŠE S TERČEM

Chcete Zažít nějaký adrenalin? Právě střelba z kuše by mohla být ta pravý alternativa pro Vás.

Alltoys Jednorožec Sparkle Girlz - biela/ružová
15,50 € 12,10 €

Tento krásny biely jednorožec očarí každú malú princeznú. Modrastá hriva je tak hebučká na dotyk, že sa jej bude chcieť dotýkať neustále. Láka k česaniu a zapletaniu vrkôčikov. Kto by mu dokázal odolať?

Alltoys Jednorožec Sparkle Girlz - ružová/fialová
15,50 € 12,10 €

Tento krásny biely jednorožec očarí každú malú princeznú. Modrastá hriva je tak hebučká na dotyk, že sa jej bude chcieť dotýkať neustále. Láka k česaniu a zapletaniu vrkôčikov. Kto by mu dokázal odolať?

Alltoys Phlat sport prak s kelímky
13,91 €

Tento unikátní prak z řady Phlat sport je navržen tak, aby jste z nějjednoduše vystřelili originální Phlat sport míček s gumovým poutkem.Zkuste sestřelit originální kelímky, nebo si třeba nakreslete na zem kruh azkuste se do něj trefit.

Alltoys Náradie pre malých domácich majstrov
11,71 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Malí šikovníci nájdu v tejto veľkej sade náradia všetko, čo k svojmu hobby potrebujú. Sada obsahuje veľa druhov náradie z kvalitného plastu, napríklad vŕtačku, pílku, kladivko, hasák a ďalšie náčinie.

Alltoys Hokej herní sada
5,99 €

Hokejová herní sada. V sadě jsou dvě hokejky a dva puky. Vhodné proděti od 3 let.

Alltoys Puzzle s jednorožcom
13,50 € 7,90 €

Puzzle s motívom jednorožca rozvíja jemnú motoriku, logiku a zvedavosť. Puzzle vydáva 8 náhodných zvukov a jednu príjemnú melódiu. Je vyrobené tak, aby sa ľahko držalo v detskej ručičke. Ukáž, ako zložíš 3 puzzle obrázky.

Alltoys Plameniak s flitrami 50 cm
21,20 € 11,30 €

Jemnučký veľký plyšový plameniak s dlhými nôžkami, s ktorým je radosť sa pomaznať. Deti majú zvieratká radi a čím väčší plyšák je tým lepšie. Plyšák má výšku 50 cm a je ozdobený blýskajúcimi sa flitrami.

Alltoys Variabilná dráha s dinosaurami 100 dielov-46%
17,69 € 9,40 €

Akcia

Vytvorte si vlastnú expedičnú trať s touto variabilnou autodráhou. Objavujte nové cesty, vďaka mnohým možnostiam zostavenia. Do trati môžete zakomponovať praveké zvieratá a stromy, všetko je súčasťou balenia.

Alltoys Míč L.O.L. 15 cm
5,99 €

Kvalitní dětský míč 15 cm s licencí L.O.L. Vyrobeno veŠpanělsku.

Zboží je dodáváno dle aktuálních skladových zásob. Variantu nelze vybrat. 

Alltoys Frisbee 25 cm
5,99 €

Létající frisbee v různých barvách s potiskem, skvělý naletní hry.

Alltoys Pistole s šipkami
7,19 €

Pistolka na šipky pro všechny malé policisty, ochránce a bojovníky.

Balení obsahuje pistoli, 4 šipky.

Alltoys Přeprava traktorů
8,03 €

Sada obsahuje tahače a traktůrek s balíky sena.

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Velikost auta s návěsem je 30 cm.
Alltoys Sparkle Girlz - Karavan obytný pre bábiky
77,57 € 54,90 €

Bábika Sparkle Girlz sa vo svojom karavane vydáva na fantastickú dovolenku. Obytný príves disponuje spálňou, obývacou izbou aj kúpeľňou s toaletou. Všetko je plne vybavené. Navyše možno karavan prestavať na krásny domček.

Alltoys Mikroskop sada v kufríku
65,82 € 45,40 €

Táto sada s mikroskopom rozšíri deťom vedomosti a záujem o vedu a zároveň ich zabaví na dlhé hodiny. S tromi zväčšeniami 200 ×, 600 ×, 1200 × môžu zo svojej izby skúmať celý svet.

Alltoys Detský tablet česko-anglický
22,99 € 19,90 €

Detský tabliet česko-anglický obsahuje 6 hier. Vďaka tabletu deti objavia zábavnou formou písmená, slová, naučia sa svoje prvé písmeno, vyhláskujú svoje prvé slovo alebo môžu počúvať hudbu.

Alltoys Hudební farma - Veselý statek
22,07 €

HUDEBNÍ FARMA 

Veselá hudební hračka v podobě krásného statku. Farma je vyrobená z barevného a velmi odolného plastu, který je zdravotně zcela nezávadný.

Alltoys Bazének třpyptivý
20,27 €

Nafukovací bazének se třpytkami o velikosti 86 cm x 25 cm.3 nafukovací kruhy. Kapacita vody je 56 l. Pro děti od 1 do 3 let.

Alltoys Teamsterz skladacia garáž s autíčkami
39,30 € 22,30 €

Prenosná skladacia garáž v puzdre v tvare pneumatiky je skvelá hračka aj na cesty. Jednoducho sa zloží do puzdra a môžete vyraziť. Kufrík v sebe ukrýva garáž o dvoch poschodiach, ktorú možno zostaviť pomocou dielikov.

Firma Alltoys v súčasnosti patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého Československa a čo je vzácne s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Poslaním firmy ALLTOYS je: Uspokojovanie potrieb zákazníkov-rodičov s deťmi výrobkami a službami vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky.

Firma Alltoys v súčasnosti patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého Československa a čo je vzácne s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Poslaním firmy ALLTOYS je: Uspokojovanie potrieb zákazníkov-rodičov s deťmi výrobkami a službami vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky.