AllServices Ometač prachu a pavučín z ovčej vlny
7,79 €

Ometač prachu a pavučín s teleskopickou tyčou 40/80 cm – vyrobený z pravej ovčej vlny (jahňaťa). Ometač z ovčej vlny zadržiava prach veľmi efektívne. Ometač – peria z ovčej vlny možno čistiť v mydlovej vode a opakovane používať. Vhodné ako do kancelárií Tak domácnosti.

AllServices Rohožka kokosová Welcome - Dog - 75 x 45 cm
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vonkajšie vstupné kokosová čistiace rohožka Welcome – Dog – 75 × 45 cm – rohožka pre milovníkov psíkov s kokosovým vláknom zatavené v PVC, vhodná pre odstránenie drobných nečistôt ako je bahno, tráva, zvyšky snehu, … Najvhodnejšie umiestnenie tejto krásnej dizajnovej rohožky je nielen pred dvera…

AllServices Rohožka textilný modrá Diamonds - 75 x 45 cm
16,60 €

Vonkajšie textilné čistiace rohožka Diamonds – 75 × 45 cm – modrá – textilné vstupná rohožka vhodná pre odstránenie drobných nečistôt ako je bahno, tráva, zvyšky snehu, … Najvhodnejšie umiestnenie tejto rohožky je pred dverami bytov, rodinných domov či kancelárií.

AllServices Hotelová papuče s otvorenú špičkou a gumovou podrážkou - soft
1,06 €

Hotelové papuče s otvorenou špičkou a gumovou podrážkou – soft – biele, veľmi príjemné hotelové papuče s gumovou podrážkou a otvorenou špičkou „soft“. Označenie „soft“ je veľmi príznačné pre tieto papuče, pretože sú veľmi mäkké a pohodlné. Šľapky majú európske číslovanie 42,5. Cena uvedená za 1 pár.

AllServices Handra na podlahu pretkaný Peter 60 x 90 cm
0,65 €

Handra na podlahu pretkaný Petr 60 × 90 cm – základný handra na umývanie podlahy vhodný pre upratovacie firmy, domácnosti, firmy. Kvalitné handra prešitý na oboch stranách červenú a modrú priadzí. Zloženie: 74% bavlna režná, 4% polyamid, 6% polyester, 16% viskóza.

AllServices Stierka na okná 40 cm komplet PROFI - AKCIA
8,20 €

Stierka na okná 40 cm komplet PROFI – slúži k profesionálnemu umývanie okien. Táto stierka na okná vám ušetrí čas a dosiahnete profi výsledkov. Vhodné je tiež využitie rozmýváku a prípadne pre nedostupné okná teleskopickú tyč. Stierka sa skladá z držiaka, lišty a gumy.

AllServices Stierka na žalúzie s mikrovláknom
2,08 €

Stierka na čistenie horizontálnych žalúzií – návlek z mikrovlákna možno vyprať. Perfektne odstráni prach a nečistoty. Použitie je možné na sucho aj na mokro. Po použití vyperte do 40 ° C nebieliť a nedávať aviváž. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 12 ks.

AllServices Metla chodníkové s palíc - drevo 120 cm, 250 x 56mm
3,59 €

Metla chodníkové s palicou 120 cm – vyrobená z bukového dreva, ktoré je najvhodnejším Materiálom pre vonkajšie použitie. Sú pomerne ľahká a hlavne odolná proti poškodeniu a praskanie pri zmrznutí.Možné zahnutie hokejky, ktorá nebráni bežnému užívania.

AllServices Plácačka na muchy a iný hmyz
0,46 €

Plácačka na muchy a iný hmyz – využite na muchy a iný lietavý či lezúci hmyz klasiku našich babičiek – plácačku na muchy. Ekologicky a lacno likvidujte dotieravý hmyz Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 12 ks.

AllServices Utierka Peter viacúčelová, 34 x 38 cm
0,21 €

Utierka Petr viacúčelová 34 × 38cm – klasika na čistenie a upratovanie v domácnosti či kancelárii možno použiť jednorázovo alebo párkrát vyprať. Dobre saje a čistí. Výhodná cena. Cena je uvedená za kus.

AllServices Kuchynská chňapka MIX farieb
1,56 €

CHŇAPKY chráni vaše ruky pri konTakte s horúcim kuchynský riadom. Tieto vlastnosti zaisťujú pevné uchopenie predmetov. Chňapka je pekným doplnkom Vašej kuchyne.

AllServices Teleskopická tyč 150/300 cm hobby
8,88 €

Teleskopická tyč 150/300 cm hobby – teleskopická tyč vhodná pre hobby účely v domácnosti alebo pre nenáročná použitie – nenahrádza profi teleskopickú tyč. Tyč možno vysunúť od 1,5 m do 3 m. Aretácia sa vykonáva otočením tyče. Konus na tyči možno vyskrutkovať a nasadiť produkty s hrubým závitom.

AllServices Držiak vešiak upratovacieho náradie 5
8,54 €

Plastový držiak upratovacích pomôcok – zaistí poriadok vo vašej upratovacie komore. 3 pozície pre uchytenie mopu, metly, teleskopické tyče, atď. A 2 pozície na háčiku pre zavesenie treba metličky a ďalšieho vášho náradia.

AllServices Lepiaca páska transparentná
1,31 €

Super samolepiaca Baliace páska – ideálne k zalepovanie kartónov či zlepovanie Baliacich fólií. Použité lepidlo na lepiacej páske môže byť akrylové, solventný alebo hot-melt.

AllServices Rohožka gumová kefová Rubber Brush - 75 x 45 cm
9,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Vonkajšia gumová čistiace rohožka Rubber Brush – 75 × 45 cm – gumová rohožka s kefovým efektom vhodná pre odstránenie drobných nečistôt ako je bahno, tráva, zvyšky snehu, … Najvhodnejšie umiestnenie rohožky je pred dverami bytov, rodinných domov či kancelárií.

AllServices WC sitko do pisoáru s tabletou
2,04 €

Pisoárové sitko s tabletou 2v1 – pre vôňu a ochranu odpadových ciest. Sitko má trvalý dezodoračné účinok po dobu 30 dní. Pri splachovanie sa blok postupne rozpúšťa a ľahko vyberateľné sitko nebráni bežnému upratovania. Použiť ho možno do pisoáru v reštauráciách, nemocniciach alebo školách.

AllServices Zmetáčik IRVIN gumový + lopatka s gumou
4,05 €

Metlička IRVIN gumový + lopatka s gumou – pre váš každodenné upratovanie v domácnosti alebo firme. Gumová lišta. Metlička je s gumy. Vhodný je najmä na vlasy alebo kovové špony, črepy, ale vďaka tomu že sa dá veľmi dobre opláchnuť sa hodí na špiniace nečistoty.

AllServices Držiak vešiak upratovacieho náradie 11
8,83 €

Plastový držiak upratovacích pomôcok – zaistí poriadok vo vašej upratovacie komore. Vešiak upratovacích pomôcok ponúka 5 pozícií pre uchytenie mopu, metly, teleskopické tyče, a ďalších 6 háčikov, celkom teda 11 pozícií.

AllServices Folie sťahovacou Stretch fixačné 10 cm, 23 um, číra
1,46 €

Folie sťahovacie Stretch fixačné číra 10 cm šírka, cca 23 um – slúži na omotanie a stiahnutie palety, balíka, produktu alebo iného obalu určeného pre bezpečnú prepravu a manipuláciu. Ručné stretch fóliu je možné použiť pre ručnú manipuláciu alebo pre odvíjanie pomocou odvíjača.