Allibert ROSARIO BALCONY set
116,90 €

Moderné posedenie vhodné do interiéru aj exteriéru. Allibert ROSARIO BALCONY set je vyrobený z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Kresielka majú vyššiu opierku a podušky pre väčšie pohodlie. Jednoduchá montáž a údržba. Súprava je odolná nepriazni počasia a UV žiareniu.

Allibert Záhradný set CORFU
299 € 270 €

Záhradný set nábytku CORFU v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a jednej pohovky. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane 4 sedákov.

Allibert Záhradný set CORFU FIESTA
425 €

Záhradný set nábytku CORFU FIESTA v atraktívnom ratanovom dizajne evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a dvoch pohoviek. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane sedákov

Allibert Balkónový set nábytku CORFU II
218 € 162 €

Balkónový set nábytku CORFU II v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Je určený pre balkóny a malé záhrady. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane sedákov.

Allibert SAPPORO set - grafit + šedé podušky
529 €

Prostorný set zahradního nábytku, který lze sestavit v závislosti na volném místě i při vpádu nečekaných hostů. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert SAPPORO set – grafit + šedé podušky je relaxačním sezením k bazénu nebo na zahrádku i díky podsedákům a polštářům k opření zad.

Allibert Záhradný set ALABAMA
292 € 225 €

Záhradný set nábytku ALABAMA v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a jednej pohovky. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane 4 sedákov.

Allibert COLUMBIA 5 súprava
350 €

Zostava COLUMBIA 5 z lisovaného plastu. Kreslá majú nízke operadlo a dajú sa zasunúť pod stôl – úspora miesta. Vrátane podušiek.

Allibert SALEMO

Allibert SALEMO

Hodnotenie: 4,7
294,50 €

Salemo je úplná novinka na trhu, súprava ktorá skvele vynikne v modernom aj retro štýle bývania. Imitácia ratanu.

Allibert souprava CORONA BOX grafit + šedé podušky
310 €

Set nábytku v ratanové imitaci, který si najde místo uvnitř bytu i na terase. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert souprava CORONA BOX grafit + šedé podušky poskytuje místo k sezení 4 osobám. Doplněná taburetem s úložným prostorem pro podsedáky nebo noviny a časopisy.

Allibert MELODY QUARTED stůl - antracit
58 €

Stůl z kvalitního a pevného materiálu v imitaci ratanu. Allibert MELODY QUARTED v antracitové barvě s rozměry 75 × 95 × 95 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 8,5 kg je vhodný k usazení až 4 osob. Překvapí moderním vzhledem a odolností proti nepřízni počasí i UV záření.

Allibert ORLANDO set

Allibert ORLANDO set

Hodnotenie: 4,6
224 €

Set ORLANDO je vyrobený z lisovaného plastu – imitácia ratanu. Set sa skladá z dvoch kresiel, sofa (pre dve osoby) a štvorcového stolíku.

Allibert MELODY cappucino (17/111)
97 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový stôl v hnedej farbe (vzor – imitácia ratanu). Otvor pre umiestnenie slnečníka.

Allibert FUTURA stůl - cappucino
73,84 € 71,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stůl z kvalitního a pevného materiálu v imitaci dřeva. Allibert FUTURA v barvě cappucino s rozměry 75 × 95 × 165 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 14 kg je vhodný do většího prostoru. Překvapí moderním vzhledem a odolností proti nepřízni počasí i UV záření.

Allibert MELODY 204122

Allibert MELODY 204122

Hodnotenie: 4,6
97 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový stôl v hnedej farbe (vzor – imitácia ratanu). Otvor pre umiestnenie slnečníka.

Allibert FLORIDA ležadlo cappuchino - zánovné-7%
42,90 € 39,60 €

Zánovné

Plastové ležadlo Allibert FLORIDA vo farbe capuccino je ideálnym doplnkom pre pohodlnú relaxáciu na vašej záhrade. Ležadlo má ľahko polohovateľnú opierku, vďaka ktorej možno ležadlo sklopiť až do vodorovnej polohy.

Allibert souprava CORONA BOX cappuccino + pískové podušky
310 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický set nábytku, který si najde místo uvnitř bytu i na terase. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert souprava CORONA BOX cappuccino + pískové podušky poskytuje místo k sezení 4 osobám. Doplněná taburetem s úložným prostorem pro podsedáky nebo noviny a časopisy.

Allibert TRENTON DINING kreslo
69 € 57 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové kreslo Trenton, ktoré budia dojem ratanového vzhľadu. Pre pohodlné posedenie je kreslo opatrené poduškou.

Allibert SALEMO - zánovné-2%
265,59 € 259,20 €

Zánovné

Salemo je úplná novinka na trhu, súprava ktorá skvele vynikne v modernom aj retro štýle bývania. Imitácia ratanu.

Allibert CORFU kreslo - cappuccino + piesková poduška - rozbalené-4%
76,09 € 72,50 €

Rozbalené

Elegantné a pohodlné plastové kreslo s poduškou v odtieni cappuccino. Kreslo Allibert Corfu môžete používať v dome i na záhrade, hodí sa najmä do menších priestorov alebo na doplnenie sady Corfu. Je veľmi odolné, ľahko sa udržuje a jeho montáž je jednoduchá.

Allibert CORFU kreslo - hnedé + sivo-hnedá poduška - rozbalené-5%
76,90 € 72,50 €

Rozbalené

Elegantné a pohodlné plastové kreslo s vankúšomhnedej farbe. Kreslo Allibert Corfu môžete používať v dome i na záhrade, hodí sa najmä do menších priestorov alebo na doplnenie sady Corfu. Je veľmi odolné, ľahko sa udržuje a jeho montáž je jednoduchá.

Allibert MELODY QUARTED stůl - cappucino
58 €

Stůl z kvalitního a pevného materiálu v imitaci ratanu. Allibert MELODY QUARTED v barvě cappucino s rozměry 75 × 95 × 95 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 8,5 kg je vhodný k usazení až 4 osob. Překvapí moderním vzhledem a odolností proti nepřízni počasí i UV záření.

Allibert ORLANDO set - rozbalené-2%
218,35 € 212,80 €

Rozbalené

Set ORLANDO je vyrobený z lisovaného plastu – imitácia ratanu. Set sa skladá z dvoch kresiel, sofa (pre dve osoby) a štvorcového stolíku.

Allibert SALVADOR BALCONY set
108 €

Set SALVADOR BALCONY je menšie moderné posedenie ako von, tak do interiéru. Súprava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii plochého ratanu.

Allibert AKOLA kreslo cappuccino
42 €

Kvalitné plastové kreslo v odtieni cappuccino. Kreslo Allibert Akola môžete používať v dome i vonku a zapadne do štýlu vášho bývania, či už fandíte modernému alebo retro štýlu. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a ľahko ho skombinujete s ďalšími kusmi nábytku.