Allibert COLUMBIA 5 súprava
347,90 €

Zostava COLUMBIA 5 z lisovaného plastu. Kreslá majú nízke operadlo a dajú sa zasunúť pod stôl – úspora miesta. Vrátane podušiek.


Allibert IOWA Kreslo hnedé + sivohnedá poduška
46,95 €
43,10 €
+ doprava zadarmo

Plastové kreslo (imitácia ratanu) v hnedej farbe + sivohnedá poduška. Veľmi komfortné kreslo vhodné ako do vonkajších, tak vnútorných priestorov.


Allibert MELODY 204122

Allibert MELODY 204122

Hodnotenie: 4,5
95,90 €

Plastový stôl v hnedej farbe (vzor – imitácia ratanu). Otvor pre umiestnenie slnečníka.


Allibert Cube

Allibert Cube

Hodnotenie: 5
28,50 €

Taburet ve tvaru kostky s praktickým úložným prostorem. Vhodný pro venkovní i domácí účely. Dlouhá životnost, odolnost a snadná údržba materiálu.


Allibert AKOLA kreslo cappuccino
41,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné plastové kreslo v odtieni cappuccino. Kreslo Allibert Akola môžete používať v dome i vonku a zapadne do štýlu vášho bývania, či už fandíte modernému alebo retro štýlu. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a ľahko ho skombinujete s ďalšími kusmi nábytku.


Allibert AKOLA kreslo grafit
41,90 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné plastové kreslo v odtieni grafit. Kreslo Allibert Akola môžete používať v dome i vonku a zapadne do štýlu vášho bývania, či už fandíte modernému alebo retro štýlu. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a ľahko ho skombinujete s ďalšími kusmi nábytku.


Allibert ARUBA záhradná stolička polohovacia, biela
24,52 €
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

ARUBA plastové polohovacie kreslo pre relax na Vašej záhrade či terase s opierkami a širokou opierkou s rozmermi 61 × 72 × 110 cm vhodné do exteriéru aj interiéru.


Allibert Balkónový set nábytku CORFU II
218 €

165,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Balkónový set nábytku CORFU II v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Je určený pre balkóny a malé záhrady. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane sedákov.


Allibert CALIFORNIA 3 SEATERS
588,06 €

571,90 €
+ doprava zadarmo

California je pohodlné a moderné posedenie ako na von, tak do interiéru. Vyrobené z lisovaného plastu v imitácii guľatého ratanu. Set je doplnený o podušky. Skladá sa z dvoch kresielok, sofa pre 3 osoby a stolíka.


Allibert CORFU BOX set - antracit + šedé podušky
264,89 €

Praktický set zahradního nábytku, který lze sestavit v závislosti na volném místě snadno složit s výrazným úbytkem prostoru. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert CORFU BOX set – antracit + šedé podušky je relaxačním sezením k bazénu nebo na zahrádku i díky podsedákům a polštářům k opření zad.


Allibert CORFU kreslo - cappuccino + piesková poduška
76,09 €
+ doprava zadarmo

Elegantné a pohodlné plastové kreslo s poduškou v odtieni cappuccino. Kreslo Allibert Corfu môžete používať v dome i na záhrade, hodí sa najmä do menších priestorov alebo na doplnenie sady Corfu. Je veľmi odolné, ľahko sa udržuje a jeho montáž je jednoduchá.


Allibert CORFU kreslo - grafit + sivá poduška
76,09 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné a pohodlné plastové kreslo s vankúšom v odtieni grafit. Kreslo Allibert Corfu môžete používať v dome i vonku, hodí sa najmä do menších priestorov alebo na doplnenie sady Corfu. Je veľmi odolné, ľahko sa udržuje a jeho montáž je jednoduchá.


Allibert CORFU kreslo - hnedé + sivo-hnedá poduška
76,09 €
+ doprava zadarmo

Elegantné a pohodlné plastové kreslo s vankúšomhnedej farbe. Kreslo Allibert Corfu môžete používať v dome i na záhrade, hodí sa najmä do menších priestorov alebo na doplnenie sady Corfu. Je veľmi odolné, ľahko sa udržuje a jeho montáž je jednoduchá.


Allibert CORFU súprava - svetlosivá + sivé podušky
272,90 €

Záhradná súprava nábytku CORFU v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a jednej pohovky. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Dodávané vrátane 4 sedákov.


Allibert CORFU stůl - cappucino
31,11 €

Malý stůl v imitaci ratanu z odolného lisovaného plastu. Allibert CORFU v barvě cappucino s rozměry 42 × 57 × 77 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 3 kg je ideální do malých prostor. Výhodou je snadná údržba a jednoduché sestavení.


Allibert CORFU stůl - hnědá
31,90 €

Malý stůl v imitaci ratanu z odolného lisovaného plastu. Allibert CORFU v hnědé barvě s rozměry 42 × 57 × 77 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 3 kg je ideální do malých prostor. Výhodou je snadná údržba a jednoduché sestavení.


Allibert FLORIDA ležadlo cappuchino
42,88 €
42,40 €

Plastové ležadlo Allibert FLORIDA vo farbe capuccino je ideálnym doplnkom pre pohodlnú relaxáciu na vašej záhrade. Ležadlo má ľahko polohovateľnú opierku, vďaka ktorej možno ležadlo sklopiť až do vodorovnej polohy.


Allibert FUTURA stůl - cappucino
79,90 €

Stůl z kvalitního a pevného materiálu v imitaci dřeva. Allibert FUTURA v barvě cappucino s rozměry 75 × 95 × 165 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 14 kg je vhodný do většího prostoru. Překvapí moderním vzhledem a odolností proti nepřízni počasí i UV záření.


Allibert LYON RATTAN stôl
63,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný stôl Lyon Rattan. Konštrukcia umožňuje nastaviť dve varianty výšky stola.


Allibert MELODY QUARTED stůl - antracit
52,46 €

Stůl z kvalitního a pevného materiálu v imitaci ratanu. Allibert MELODY QUARTED v antracitové barvě s rozměry 75 × 95 × 95 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 8,5 kg je vhodný k usazení až 4 osob. Překvapí moderním vzhledem a odolností proti nepřízni počasí i UV záření.


Allibert MELODY QUARTED stůl - cappucino
55,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stůl z kvalitního a pevného materiálu v imitaci ratanu. Allibert MELODY QUARTED v barvě cappucino s rozměry 75 × 95 × 95 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 8,5 kg je vhodný k usazení až 4 osob. Překvapí moderním vzhledem a odolností proti nepřízni počasí i UV záření.


Allibert ORLANDO set

Allibert ORLANDO set

Hodnotenie: 5
220,90 €

Set ORLANDO je vyrobený z lisovaného plastu – imitácia ratanu. Set sa skladá z dvoch kresiel, sofa (pre dve osoby) a štvorcového stolíku.


Allibert PROVENCE SET

Allibert PROVENCE SET

Hodnotenie: 4,5
388,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný set Provence vyrobený z odolného polypropylénu (plastu) – imitácia ratanu. Podušky súčasťou balenia. Súprava sa skladá z rohového sofa a stolíka. Moderný vzhľad a hodí sa ako von, tak do interiéru.


Allibert souprava CORONA BOX cappuccino + pískové podušky
309,70 €

Praktický set nábytku, který si najde místo uvnitř bytu i na terase. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert souprava CORONA BOX cappuccino + pískové podušky poskytuje místo k sezení 4 osobám. Doplněná taburetem s úložným prostorem pro podsedáky nebo noviny a časopisy.


Allibert souprava CORONA BOX grafit + šedé podušky
309,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Set nábytku v ratanové imitaci, který si najde místo uvnitř bytu i na terase. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert souprava CORONA BOX grafit + šedé podušky poskytuje místo k sezení 4 osobám. Doplněná taburetem s úložným prostorem pro podsedáky nebo noviny a časopisy.


Allibert Záhradný set ALABAMA
292 €

200,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný set nábytku ALABAMA v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a jednej pohovky. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane 4 sedákov.


Allibert Záhradný set CORFU
299 €

280,90 €

Záhradný set nábytku CORFU v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a jednej pohovky. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane 4 sedákov.


Allibert Záhradný set CORFU FIESTA
547 €

433,90 €
+ doprava zadarmo

Záhradný set nábytku CORFU FIESTA v atraktívnom ratanovom dizajne evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a dvoch pohoviek. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane sedákov


Allibert CORFU RELAX set

Allibert CORFU RELAX set

Hodnotenie: 4,5
324,90 €

Rohový moderný set CORFU RELAX, ktorý je vhodný ako von, tak do interiérov. Súprava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii plochého ratanu.


Allibert ORLANDO 3 SOFA - grafit+šedé podušky
270,74 €

Klasický set nábytku v imitaci ratanu, který si najde místo na terase i zahradě. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert ORLANDO 3 SOFA – grafit+šedé podušky poskytuje místo k sezení až 5 osobám. Antracitová barva se hodí takřka do každého exteriéru.


Allibert souprava COLUMBIA 7 grafit + šedé podušky
389,61 €

Praktický set zahradního nábytku, který lze nastavit v závislosti na volném místě a židle zasunout do stolu. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert souprava COLUMBIA 7 grafit + šedé podušky je relaxačním sezením k bazénu nebo na zahrádku i díky podsedákům a polštářům k opření zad.


Allibert Ležadlo Daytona

Allibert Ležadlo Daytona

Hodnotenie: 4,5
111,90 €
+ doprava zadarmo

Záhradné ležadlo DAYTONA s poduškami vyrobené z ratanu. Vhodné na záhradu, terasu alebo k bazénu. Jednoduchá údržba, odolnosť a dlhá životnosť.


Allibert CORFU stůl - grafit
31,11 €

Malý stůl v imitaci ratanu z odolného lisovaného plastu. Allibert CORFU v grafitově šedé barvě s rozměry 42 × 57 × 77 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 3 kg je ideální do malých prostor. Výhodou je snadná údržba a jednoduché sestavení.