Allibert Záhradný set CORFU FIESTA
469 €

Záhradný set nábytku CORFU FIESTA v atraktívnom ratanovom dizajne evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a dvoch pohoviek. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane sedákov

Allibert Záhradný set CORFU
297 €

Záhradný set nábytku CORFU v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a jednej pohovky. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane 4 sedákov.

Allibert ORLANDO 3 SOFA - grafit+šedé podušky
317 €

Klasický set nábytku v imitaci ratanu, který si najde místo na terase i zahradě. Plastová konstrukce odolávající UV záření s minimální potřebou údržby. Allibert ORLANDO 3 SOFA – grafit+šedé podušky poskytuje místo k sezení až 5 osobám. Antracitová barva se hodí takřka do každého exteriéru.

Allibert IOWA Kreslo grafit + sivá poduška
49 €

Plastové kreslo (imitácia ratanu) v grafitovej farbe + sivá poduška. Veľmi komfortné kreslo vhodné ako do vonkajších, tak vnútorných priestorov.

Allibert CALIFORNIA 3 SEATERS
636 €

California je pohodlné a moderné posedenie ako na von, tak do interiéru. Vyrobené z lisovaného plastu v imitácii guľatého ratanu. Set je doplnený o podušky. Skladá sa z dvoch kresielok, sofa pre 3 osoby a stolíka.

Allibert AKOLA kreslo grafit
46 €

Kvalitné plastové kreslo v odtieni grafit. Kreslo Allibert Akola môžete používať v dome i vonku a zapadne do štýlu vášho bývania, či už fandíte modernému alebo retro štýlu. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a ľahko ho skombinujete s ďalšími kusmi nábytku.

Allibert Cube

Allibert Cube

Hodnotenie: 4,7
35 € 32,90 €

Taburet v tvare kocky s praktickým úložným priestorom. Vhodný pre vonkajšie aj domáce účely. Dlhá životnosť, odolnosť a ľahká údržba materiálu.

Allibert ROSARIO BALCONY set
127 € 123,90 €

Moderné posedenie vhodné do interiéru aj exteriéru. Allibert ROSARIO BALCONY set je vyrobený z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Kresielka majú vyššiu opierku a podušky pre väčšie pohodlie. Jednoduchá montáž a údržba. Súprava je odolná nepriazni počasia a UV žiareniu.

Allibert AKOLA kreslo cappuccino
46 €

Kvalitné plastové kreslo v odtieni cappuccino. Kreslo Allibert Akola môžete používať v dome i vonku a zapadne do štýlu vášho bývania, či už fandíte modernému alebo retro štýlu. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a ľahko ho skombinujete s ďalšími kusmi nábytku.

Allibert FLORIDA ležadlo cappuchino
52 €

Plastové ležadlo Allibert FLORIDA vo farbe capuccino je ideálnym doplnkom pre pohodlnú relaxáciu na vašej záhrade. Ležadlo má ľahko polohovateľnú opierku, vďaka ktorej možno ležadlo sklopiť až do vodorovnej polohy.

Allibert ORLANDO set

Allibert ORLANDO set

Hodnotenie: 4,7
244 €

Set ORLANDO je vyrobený z lisovaného plastu – imitácia ratanu. Set sa skladá z dvoch kresiel, sofa (pre dve osoby) a štvorcového stolíku.

Allibert Balkónový set nábytku CORFU II
175 €

Balkónový set nábytku CORFU II v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Je určený pre balkóny a malé záhrady. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane sedákov.

Allibert súprava CORONA BOX grafit + sivé podušky
340 €

Set nábytku v ratanovej imitácii, ktorý si nájde miesto vo vnútri bytu aj na terase. Plastová konštrukcia odolávajúca UV žiareniu s minimálnou potrebou údržby. Allibert súprava CORONA BOX grafit + sivé podušky poskytuje miesto na sedenie 4 osobám. Doplnená taburetom s úložným priestorom pre podsedáky alebo noviny a časopisy.

Allibert FLORIDA ležadlo zelené
52 €

Plastové ležadlo Allibert FLORIDA vo farbe tmavozelenej je ideálnym doplnkom pre pohodlnú relaxáciu na vašej záhrade. Ležadlo má ľahko polohovateľnú opierku, vďaka ktorej možno ležadlo sklopiť až do vodorovnej polohy.

Allibert Záhradný set ALABAMA
241 €

Záhradný set nábytku ALABAMA v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a jednej pohovky. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane 4 sedákov.

Allibert MELODY 204122

Allibert MELODY 204122

Hodnotenie: 4,6
106 €

Plastový stôl v hnedej farbe (vzor – imitácia ratanu). Otvor pre umiestnenie slnečníka.

Allibert FLORIDA ležadlo grafit
52 €

Plastové ležadlo Allibert FLORIDA vo farbe grafit je ideálnym doplnkom pre pohodlnú relaxáciu na vašej záhrade. Ležadlo má ľahko polohovateľnú opierku, vďaka ktorej možno ležadlo sklopiť až do vodorovnej polohy.

Allibert MELODY quarted stôl - cappucino
64 €

Posledný kus za túto cenu!

Stôl z kvalitného a pevného materiálu v imitácii ratanu. Allibert MELODY quarted vo farbe cappucino s rozmermi 75 × 95 × 95 cm (v × š × d), nosnosťou 50 kg a hmotnosťou 8,5 kg je vhodný k usadeniu až 4 osôb. Prekvapí moderným vzhľadom a odolnosťou proti nepriazni počasia i UV žiarenia.

Allibert FUTURA stůl - cappucino - zánovné
73,84 € 67,10 €

Zánovné

Stůl z kvalitního a pevného materiálu v imitaci dřeva. Allibert FUTURA v barvě cappucino s rozměry 75 × 95 × 165 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 14 kg je vhodný do většího prostoru. Překvapí moderním vzhledem a odolností proti nepřízni počasí i UV záření.

Allibert Záhradný set CORFU - rozbalené
282,20 €

Rozbalené

Záhradný set nábytku CORFU v atraktívnom ratanovom štýle evokuje prímorský štýl. Skladá sa zo stolíka, dvoch kresiel a jednej pohovky. Jednoduchá montáž a bezúdržbové prevedenie. Vyrobené z odolného materiálu s neblednúcimi farbami. Celá zostava odoláva poveternostným podmienkam a výkyvom počasia. Dodávané vrátane 4 sedákov.

Allibert CORFU BOX set - antracit + sivé podušky
306 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický set záhradného nábytku, ktorý možno zostaviť v závislosti na voľnom mieste ľahko zložiť s výrazným úbytkom priestoru. Plastová konštrukcia odolávajúca UV žiareniu s minimálnou potrebou údržby. Allibert CORFU BOX set – antracit + sivé podušky je relaxačným sedením k bazénu alebo na záhradku aj vďaka podsedákom a vankúšom k opretiu chrbta.

Allibert CORFU stůl - hnědá
38 €

Malý stůl v imitaci ratanu z odolného lisovaného plastu. Allibert CORFU v hnědé barvě s rozměry 42 × 57 × 77 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 3 kg je ideální do malých prostor. Výhodou je snadná údržba a jednoduché sestavení.

Allibert CORFU kreslo - grafit + sivá poduška
90 €

Elegantné a pohodlné plastové kreslo s vankúšom v odtieni grafit. Kreslo Allibert Corfu môžete používať v dome i vonku, hodí sa najmä do menších priestorov alebo na doplnenie sady Corfu. Je veľmi odolné, ľahko sa udržuje a jeho montáž je jednoduchá.

Allibert MELODY QUARTED stůl - antracit
64 €

Stůl z kvalitního a pevného materiálu v imitaci ratanu. Allibert MELODY QUARTED v antracitové barvě s rozměry 75 × 95 × 95 cm (v × š × d), nosností 50 kg a hmotností 8,5 kg je vhodný k usazení až 4 osob. Překvapí moderním vzhledem a odolností proti nepřízni počasí i UV záření.