-30%
Aligator PODS, čierna
1x

Aligator PODS, čierna

23 €
15,90 €

Zaujmú prepracovaným dizajnom a potešia čistým a verným zvukom – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Aligator PODS sú určené všetkým fanúšikom dobrého počúvania. Vo výbave majú mikrofón pre handsfree hovory, dotykové ovládanie a na nabitie hrajú 3 h. Energiu pre ďalších 17 h prevádzky zabezpečí nabíjací 300mAh box.

Tovar od predajcu MALL

Aligator je spoločnosť, ktorá vyrába unikátne telefóny určené pre seniorov a má pre ne špeciálne navrhnuté ovládanie pre pohodlnú a maximálne intuitívnu prácu s telefónom, naviac s bezpečnostnou funkciou núdzového volania. Telefón ponúka prehľadné menu a má jednoduché ovládanie.

Zvláštnosťou mobilných telefónov Aligator je špeciálne tlačidlo SOS na zadnej strane pre rýchle uskutočnenie núdzového hovoru alebo textovej správy. Ako príjemcu môže nadefinovať maximálne štyri čísla, najskôr im príde textová správa a telefón ich potom začne obvolávať. Pri tomto pokuse vydáva Aligator 300 dosť hlasné zvuky, pokiaľ na seba chcete upozorniť okolie, ide o skutočne ideálnu možnosť. Súčasne sa telefón snaží dovolať všetkým príjemcom tak dlho, pokiaľ druhá strana hovor neprijme.

Špecializácia

Mobilné telefóny pre seniorov