Alfaclassic RAJ EXTRA premium - 5 l
9,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Raj extra premium 5 l – univerzálny neutrálny čistiaci a umývací prostriedok. Dodávaný ako koncentrát na riedenie. Používa sa na umývanie umývateľných plôch, podláh, povrchov a predmetov. Je vhodný aj na ručné umývanie riadu. Vhodné do hotelov, penziónov, reštaurácií alebo domácností.

Alfaclassic CARE aktívny pena premium sa speňovače - 5 l
15,10 €

Care aktívna pena premium – pena na odstraňovanie mastných nečistôt, napečených zvyškov a iných nečistôt zo všetkých umývateľných povrchov v kuchyni. Tento alkalický prostriedok obsahuje nanočastice, ktoré na čistenom povrchu vytvára ochrannú nanovrstvou a povrch Tak zostáva dlhšie čistý.

Alfaclassic RAJ EXTRA premium - 1 L
2,37 €

Raj extra premium 1 l – univerzálny neutrálny čistiaci a umývací prostriedok. Dodávaný ako koncentrát na riedenie. Používa sa na umývanie umývateľných plôch, podláh, povrchov a predmetov. Je vhodný aj na ručné umývanie riadu. Vhodné do hotelov, penziónov, reštaurácií alebo domácností.

Alfaclassic STOP bakterom premium dezinfekcia - 1 l
1,92 €

STop bakterom 1 l – chlórový dezinfekčný prípravok, ktorý je schválený aj pre použité v potravinárstve, je určený pre plošnú dezinfekciu a čistenie v potravinárskych, zdravotníckych a iných prevádzkach. Tento prípravok má baktericídne, fungicídne, virucidné a tuberkulocídny účinok (tj. ABTMV).