Alecto Ohrievač fliaš Home and Car BW-80
26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ohrievač fliaš Home and Car BW-80 je hodný pre rôzne typy a veľkosti dojčenských fliaš / nádob. Variabilné ovládanie teploty (0 –100 °C). Súčasťou balenia je 12V adaptér.

Alecto Detská opatrovateľka DBX-10
37,90 €

Posledný kus za túto cenu!

DBX 10 Detská opatrovateľka je jednosmerná digitálna pestúnka s dosahom až 200 m vonku a 50 m vnútri. Prevádzka rodičovskej jednotky na batérie. Prevádzková rodičovská jednotka: 10–12 hod.

Alecto Led nočné svetlo Hrošík
15,90 €

Výpredaj

LED nočné svetlo Hrošík vydáva upokojujúce svetlo v tme bez toho, aby bolo príliš jasné. Svetlo sa automaticky vypne po 30 minútach. Obsluha je veľmi jednoduchá, a to vďaka dotykovému tlačidlu on/off.

Alecto Extra jednotka k pestúnkam DBX-92
39,90 €

Extra jednotka k pestúnkam DBX-92 je tou najlepšou voľbou pre rodičov, ktorí chcú mať svoje dieťa vždy pod kontrolou. Jednotku možno napárovať s vysielačky DBX-92 ku ktorej je možné pripojiť až 8 jednotiek.

Alecto Led nočné svetlo Psík
15,90 €

LED nočné svetlo Psík vydáva upokojujúce svetlo v tme bez toho, aby bolo príliš jasné. Svetlo sa automaticky vypne po 30 minútach. Obsluha je veľmi jednoduchá, a to vďaka dotykovému tlačidlu on/off.

Alecto Mobilné nočné svetielko
42,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mobilné nočné svetielko s príjemnými upokojujúcimi melódiami – môžete si vybrať z desiatich rôznych melódií. Nočné svetielko má nastaviteľnú intenzitu svetla, môžete si teda svetielko prispôsobiť tak, aby sa dieťaťu čo najlepšie zaspávalo.

Alecto nočné svetlo - projektor BC-12
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Projektor s nočnou oblohou a uspávankami BC-125. Na strop premieta jemný motív nočnej oblohy v troch teplých farbách svetla. Ku svetelnému divadlu môžu dieťaťu hrať aj jemné uspávanky.

Alecto Ohrievač fliaš BW-70
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ohrievač fliaš BW-70 je vhodný pre rôzne typy a veľkosti dojčenských fliaš / nádob. 2 stupne teploty: 35 °C – pre ohrievanie mlieka, 70 °C – pre ohrievanie jedla). Obsahuje držadlo (košík) na fľaše.

Alecto DECT detská opatrovateľka OWL dbx-84
63,05 € 58,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojstranná DECT detská opatrovateľka OWL dbx-84 s frekvenciou 2,4 Ghz je vybavená teplomerom pre meranie teploty v miestnosti s dieťaťom, svetelnou signalizáciou a varovaním v prípade vzďaľovania sa od opatrovateľky.

Alecto Led nočné svetlo Dráčik
15,90 €

LED nočné svetlo Dráčik vydáva upokojujúce svetlo v tme bez toho, aby bolo príliš jasné. Svetlo sa automaticky vypne po 30 minútach. Obsluha je veľmi jednoduchá, a to vďaka dotykovému tlačidlu on/off.

Alecto Led nočné svetlo Kravička
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

LED nočné svetlo Kravička vydáva upokojujúce svetlo v tme bez toho, aby bolo príliš jasné. Svetlo sa automaticky vypne po 30 minútach. Obsluha je veľmi jednoduchá, a to vďaka dotykovému tlačidlu on/off.

Alecto Eco DECT detská pestúnka s displejom DBX
78,90 €

Táto opatrovateľka Eco DECT s displejom DBX-88 LIMITED šedá je jednoduchá na ovládanie, s dosahom až 300 m a výdržou až 24 hodín. Pestúnka má veľmi kvalitný obraz a vďaka digitálnemu prenosu je zvuk kvalitný až na maximálnu vzdialenosť.

Alecto Eco DECT detská pestúnka
46,94 € 39,90 €

Eco DECT detská pestúnka má možnosť napojenia až 8 ďalších jednotiek a môžete tak mať jednotku takmer na každom mieste. Naviac pokiaľ sa jednotkou od pestúnky príliš vzdialite, sama vás na to upozorní.

Alecto Wi-fi Detská pestúnka - kamera IVM-220 ANGEL
149,11 € 132,40 €

Wi-fi detskou opatrovateľkou – kamerou budete mať vždy prehľad o tom čo sa deje okolo vášho dieťatka. Vďaka monitoringu pomocou tabletu alebo vásho smartphonu. Kompatibilné so zariadením iOS a zariadením Android (bezplatná aplikácia).

Alecto Detská opatrovateľka DBX-20
52,90 €

DBX 20 Detská opatrovateľka je obojstranná digitálny pestúnka. Aplikácia TalkBack, k upokojeniu Vášho dieťaťa + uspávanky. Displej na rodičovskej jednotke ukazuje teplotu meranú detskou jednotkou.