Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Albrecht DR 112 Albrecht Albrecht DR 70
Albrecht DR 112

Albrecht DR 112 s 2× 5W reproduktormi je možné využiť ako klasické aj núdzové rádio. Má DAB+ a FM tuner a vie bezdrôtové streamovať hudbu cez Bluetooth. Rádio umožňuje multifunkčné využitie najmä počas pobytu v prírode – je vodeodolné podľa štandardu IPX5, funguje ako powerbanka, je vybavené SOS signalizáciou, teplomerom, svietidlom a čítacou lampičkou. Veľká 4000mAh batéria sa nabíja cez USB-C alebo na kľučku a cez solárny panel.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Albrecht Albrecht DR 70 Albrecht Albrecht DR 70
Albrecht Albrecht DR 70

Kdo rychle naladí požadovanou rozhlasovou stanici? Kdo potěší vaše uši krásně znělým zvukem díky vestavěnému reproduktoru s RMS výkonem 1,5 W? Bude to jedinečný radiopřijímač Albrecht DR 70, který má DAB+/FM tuner s možností 40 předvoleb a s digitálním laděním. Potěší i funkcí časovače vypnutí a lze ho napájet síťově nebo bateriově.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Albrecht DR 750, čierna Albrecht Albrecht DR 70
Albrecht DR 750, čierna

Prima audioparťák, ktorý vám zahrá aj pri práci na záhrade – to je moderný rádioprijímač Albrecht DR 750 vybavený FM/DAB/DAB+ tunerom s možnosťou 20 predvolieb. Ďalej ponúka Bluetooth pre streamovanie hudby z mobilu, AUX In vstup aj funkciu budíka, Snooze alebo časovač vypnutia. Na nabitie hrá až 20 h a možno ho napájať aj klasicky z elektrickej siete.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Albrecht DR 790 CD, čierna/hnedá Albrecht DR 855, strieborná/hnedá
Albrecht DR 790 CD, čierna/hnedá

Krásny drevený povrch, okrúhly LCD displej, zaoblené prevedenie – FM/DAB/DAB+ rádioprijímač Albrecht DR 790 CD bude vo vašom interiéri vyzerať noblesne. Je vybavený Bluetooth, CD mechanikou, AUX In vstupom aj USB portom pre prehrávanie hudby a nahrávanie záznamov. Ponúka hudobný výkon 2 × 15 W a príjemne znelý zvuk.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Albrecht DR 855, strieborná/hnedá Albrecht DR 855, strieborná/hnedá
Albrecht DR 855, strieborná/hnedá

Počúvate radi rozhlasové stanice? Potom je pre vás ako stvorený moderný rádioprijímač Albrecht DR 855, ktorý je vybavený FM/DAB/DAB+ tunerom s možnosťou 10 predvolieb. Pochváliť sa môže aj Bluetooth technológiou, AUX In vstupom, slúchadlovým výstupom, hudobným výkonom 4 W, budíkom, časovačom vypnutia, funkciou Snooze a farebným TFT displejom .

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Albrecht DR 865, čierna/hnedá Albrecht DR 855, strieborná/hnedá
Albrecht DR 865, čierna/hnedá

Šikovný audioparťák aj pre seniorov – ľúbivý rádioprijímač Albrecht DR 865 s FM/DAB/DAB+ tunerom a 6 tlačidlami priamej voľby stanice ponúka špeciálny režim Senior, ktorý uľahčuje ovládanie. Vo výbave má ďalej Bluetooth, AUX In vstup, slúchadlový výstup, reproduktory s výkonom 2×7 W, funkciu Sleep a budík aj veľký TFT farebný displej.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL