Al Haramain Maze - EDP 50 ml
1x

Al Haramain Maze - EDP

24,20 €
21,30 € 0,43 €/ml

Maze je orientálno-kvetinová vôňa s bohatým zložením pre ženy aj mužov. Hlava obsahuje citrusy, ružu, pelargónie, aromatickú bylinu davana a vermút. V srdci ucítite kombinácii kvetín doplnenú o klinček, šafran a drevité tóny.

Partner: Vivantis
-21%
Al Haramain Portfolio Cupid`s Rose - EDP 75 ml

Al Haramain Portfolio Cupid`s Rose - EDP

160,90 €
126,30 € 1,68 €/ml

Portfólio Cupid´s Rose z kolekcie Portfólio je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. Otvára sa kombináciu sviežeho bergamotu a ruže. Potí prechádza do srdca tvoreného slivkou, škoricou a cédrovým drevom. Kompozíciu uzatvára pačuli, santalové a agarové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Partner: Vivantis
Al Haramain Portfolio Imperial Oud - EDP 75 ml

Al Haramain Portfolio Imperial Oud - EDP

160,90 €
145,20 € 1,94 €/ml

Portfólio Imperial Oud z kolekcie Portfólio je orientálno-drevitá vôňa pre mužov aj ženy. Hlava obsahuje hrejivú ambru a živočíšne tóny. V srdci sa snúbi kadidlo, myrha a ambrarome. Kompozitný izavírá agarové drevo, pižmo a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2018.

Partner: Vivantis
Al Haramain Portfolio Floral Sculpture - EDP 1 ml - odstrek

Al Haramain Portfolio Floral Sculpture - EDP

2,50 € 2,50 €/ml

Portfólio Floral Sculpture z kolekcie Portfólio je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy aj mužov. Otvára sa tóny sviežeho bergamotu, pivonky a klinčeka. V srdci sa snúbi ruže s pačuli, základ potom dotvára ambra, pižmo a benzoin. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Partner: Vivantis
Al Haramain Amber Oud Gold Edition - EDP 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Al Haramain Amber Oud Gold Edition - EDP

3,20 €
2,90 € 1,45 €/ml

Amber Oud Gold Edition z kolekcie Amber Oud je orientálno-vanilková vôňa pre ženy aj mužov. Hlava obsahuje svieže bergamot a zelené tóny. V srdci ucítite kombinácii cukrového melónu, ananásu, ambry a ďalších sladkých tónov. Kompozíciu uzatvárajú drevité tóny, vanilka a pižmo.

Partner: Vivantis
L`Aventure - EDP 100 ml

Al Haramain L`Aventure - EDP

42,70 € 0,43 €/ml

L´Aventure z rovnomennej kolekcie je cyprusovo-ovocná vôňa pre mužov. Hlava obsahuje živicu elemi, citrón a bergamot. V srdci sa snúbi drevité tóny s jazmínom a konvalinkou. Kompozíciu uzatvára pačuli, pižmo a ambra. Na trh bola uvedená v roku 2016.

Partner: Vivantis
-17%
Al Haramain Mukhamria Maliki - parfémovaný olej 30 ml

Al Haramain Mukhamria Maliki - parfémovaný olej

20,20 €
16,60 € 0,55 €/ml

Mukhamria Maliki je okúzľujúca, hrejivá vôňa, ktorú si každý zamiluje. Tento prírodný parfumový olej v skutočnosti kombinuje pižmo a šafran, jazmín a ruže, pačuli, vetiver, vanilku, santalové drevo, ambru a malú konvalinku.

Partner: Vivantis
-14%
Al Haramain Sama - parfémovaný olej 15 ml

Al Haramain Sama - parfémovaný olej

14,50 €
12,40 € 0,83 €/ml

Zábavná doba, šťastie, skvelé výlety s rodinou a priateľmi, to je to, čo Al Haramain Sama predstavuje. Nie je to len úžasne vyvážený parfumový olej, ale aj lahodná vôňa s nádychom dokonalých kvetov.

Partner: Vivantis
-41%
Al Haramain Sultan - parfémovaný olej 12 ml
1x

Al Haramain Sultan - parfémovaný olej

16,20 €
9,50 € 0,79 €/ml

Napriek mene je parfumový olej Sultan mimoriadne ženskú vôní. Vzniká jemným prepletením kvetinovo-ovocných odtieňov s hlbokým jantárovým zvukom. Prvý note dominuje sladkokyslý ovocný kokteil z ananásu a jahôd, ktorý je obzvlášť pikantná s ľahkou dochuťou škorice.

Partner: Vivantis
-21%
Amber Oud Tobacco Edition - EDP 60 ml
1x

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition - EDP

68 €
53,60 € 0,89 €/ml

Amber Oud Tobacco Edition z kolekcie Amber Oud je orientálno-korenistá vôňa pre mužov aj ženy. Hlava obsahuje tabakový list, škoricu, čierne korenie a zázvor. V srdci sa snúbi fazuľa tonka s klinčekmi, badyánom, sladkú vanilkou, kakaom a kadidlom.

Partner: Vivantis
Mystique Femme - EDP 1 ml - odstrek

Al Haramain Mystique Femme - EDP

1,20 € 1,20 €/ml

Mystique Femme je kvetinová vôňa pre ženy. Úvodné ovocné tóny červeného jablka, mandarínky, limetky a ríbezlí dopĺňa ruže a tráva. Kvetinové srdce patrí jazmínu, ružu, kvetu pomarančovníka, tuberóze a pivonke podtrhnutou sladkým figovníkom.

Partner: Vivantis
-15%
Al Haramain Junoon Noir - EDP 75 ml

Al Haramain Junoon Noir - EDP

63,90 €
54,30 € 0,72 €/ml

Junoon Noir z kolekcie Junoon je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Úvodné svieže tóny patria bergamotu a citrusu kumkvat. V čisto kvetinovom srdci ucítite kombináciu jazmínu, konvalinky, fialky a kosatca. Kompozíciu uzatvára sladká vanilka, pižmo, santalové a cédrové drevo.

Partner: Vivantis