Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Airbi BLADE Airbi Izbový teplomer a vlhkomer SMILE – čierny
Airbi BLADE

Stolný ventilátor s vrtuľou s priemerom 16 cm s možnosťou nabíjania cez USB port. Airba BLADE ponúka plynule regulovateľnú rýchlosť a dobíjaciu batériu, ktorá poskytuje energiu na 2 – 4 hodiny prevádzky. Nastaviteľná sklápacia hlava umožňuje nasmerovať chladný prúd vzduchu. 

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi Izbový teplomer a vlhkomer SMILE – čierny Airbi Izbový teplomer a vlhkomer SMILE – čierny
Airbi Izbový teplomer a vlhkomer SMILE – čierny

Izbový teplomer a vlhkomer SMILE – čierny meria izbovú teplotu v rozsahu –20 °C až +60 °C a izbovú vlhkosť v rozsahu 20 až 95 %. V hornej časti je zobrazená teplota, v dolnej časti je nameraná vlhkosť. Prístroj má vyklápací stojan, ktorý je možné nastaviť v dvoch rôznych pozíciách, alebo ho možno uchytiť vďaka magnetu napr. na chladničke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi TRIO - bezdrôtový teplomer s vlhkomerom Airbi Izbový teplomer a vlhkomer SMILE – čierny
Airbi TRIO - bezdrôtový teplomer s vlhkomerom

Bezdrôtový teplomer Airbi TRIO meria teplotu a vlhkosť vnútorného aj vonkajšieho vzduchu pomocou 3 čidiel, ktoré sú súčasťou balenia. Disponuje pamäťou na minimálne a maximálne hodnoty. Bonusom je indikácia vlhkostnej pohody, slabých batérií a podsvietenie displeja. Bezdrôtový senzor komunikuje na vzdialenosť až 100 m (vo voľnom priestranstve).

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi LINE – Izbový teplomer a vlhkomer s hodinami – biely Airbi LINE – Izbový teplomer a vlhkomer s hodinami – biely
Airbi LINE – Izbový teplomer a vlhkomer s hodinami – biely

Izbový teplomer Airbi LINE meria teplotu a vlhkosť v miestnosti, pričom ukazuje aj aktuálny čas a dátum. Je možné nastaviť aj funkciu budíka alebo zvukové oznámenie celé hodiny. Pre postavenie či zavesenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi aróma difuzér PET Woof Airbi LINE – Izbový teplomer a vlhkomer s hodinami – biely
Airbi aróma difuzér PET Woof

Aróma difuzér, ktorý vám pomôže nastoliť skvelú náladu, uvoľniť sa po stresujúcom dni, prevoňať domácnosť alebo zamaskovať nepríjemné pachy. Airbi PET Woof disponuje ultrazvukovou technológiou, prevádzkou 5–10 hodín na jedno naplnenie a nízkou spotrebou. Relaxačné farebné osvetlenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi CONTROL - bezdrôtový teplomer s vlhkomerom Airbi LINE – Izbový teplomer a vlhkomer s hodinami – biely
Airbi CONTROL - bezdrôtový teplomer s vlhkomerom

Bezdrôtový teplomer Airbi CONTROL meria teplotu a vlhkosť vnútorného aj vonkajšieho vzduchu, možno ho pre presnosť rozšíriť až na tri bezdrôtové čidlá. Disponuje pamäťou na minimálne a maximálne hodnoty, zobrazuje vývoj teploty pomocou grafu, zobrazuje čas. Bonusom sú ventilačné tipy na displeji a upozornenie pred námrazou či vznikom plesní.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi aróma difuzér PET Hoo Airbi MAGIC Aróma difuzér s osvetlením
Airbi aróma difuzér PET Hoo

Aróma difuzér, ktorý vám pomôže nastoliť skvelú náladu, uvoľniť sa po stresujúcom dni, prevoňať domácnosť alebo zamaskovať nepríjemné pachy. Airbi PET Hoo disponuje ultrazvukovou technológiou, prevádzkou 5–10 hodín na jedno naplnenie a nízkou spotrebou. Relaxačné farebné osvetlenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi MAGIC Aróma difuzér s osvetlením Airbi MAGIC Aróma difuzér s osvetlením
Airbi MAGIC Aróma difuzér s osvetlením

Aróma difuzér Airbi je štýlový doplnok, ktorý vám pomôže nastoliť skvelú náladu, uvoľniť sa po dni plnom námahy a stresu, prevoňať domácnosť alebo zamaskovať nepríjemné pachy cigaretového dymu či domácich maznáčikov. 7 rôznych striedajúcich sa farieb, možno nastaviť podľa vkusu či úplne vypnúť. Ideálne nočné svetlo do detskej izby, aby sa deti nebáli zaspať. Pri vyprázdnení nádoby na vodu sa prístroj automaticky vypne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi TWIN B Airbi MAGIC Aróma difuzér s osvetlením
Airbi TWIN B

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN 3 V 1, okrem základnej funkcie zvlhčovania vzduchu je vybavený ionizátorom, ktorý pomáha čistiť ovzdušie a tiež je možnosť do prístroja pridávať esenciálne oleje a môžeme tak využívať priaznivé účinky aromaterapie. Tento zvlhčovač vám pomôže zabezpečiť optimálne klimatické podmienky v domácnosti.

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia Candy, ružový Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia SENSE – svetlé drevo
Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia Candy, ružový

Aroma difuzér Airbi Candy v ružovom prevedení. Uchváti vás nízka spotreba s výkonom až 3–6 hodín na jedno nabitie. Samotný difuzér pôsobí potom ako slušivá dekorácia. A to najmä v noci, kedy môžete využiť navyše i funkciu osvetlenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia Lotus, biely Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia SENSE – svetlé drevo
Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia Lotus, biely

Aroma difuzér s možnosťou osvetlenia Lotus v bielom prevedení od značky Airbi je štýlový doplnok do domácnosti. Zbaví vás nepríjemných pachov v domácnosti a vďaka funkcii farebného osvetlenia s ním večer navodíte príjemnú atmosféru. Na jedno naplnenie vydrží 3–6 hodín.

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia SENSE – svetlé drevo Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia SENSE – svetlé drevo
Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia SENSE – svetlé drevo

Obdarujte seba alebo svojich blízkych populárnym aróma difuzérom. SENSE od značky Airbi rozbíja molekuly vody a esenciálnych olejov na mikročastice pomocou ultrazvukovej technológie tak, že si zachovávajú zdraviu prospešné vlastnosti. Na jedno naplnenie vydrží v prevádzke až 12 h a po odčerpaní nádrže sa z bezpečnostných dôvodov sám vypne. Naviac ponúka možnosť osvetlenia oranžovej farby, takže ho možno využiť aj ako dekoráciu či lampičku do detskej izbičky.

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Airbi čistička vzduchu SPRING WiFi – BI3110W Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – bílý
Airbi čistička vzduchu SPRING WiFi – BI3110W

Čistička vzduchu so 7-násobným filtračným systémom a vzduchovým výkonom 320 m3/h. Airbi SPRING WiFi – BI3110W je vybavená senzorom kvality ovzdušia, 4 pracovnými režimami a nočným módom. Ultratichý motor.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Airbi FIT Bezdrôtový masážny prístroj Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – bílý
Airbi FIT Bezdrôtový masážny prístroj

Univerzálny masážny prístroj *Airbi FIT** je jedinečná pomôcka zlepšenia krvného obehu a metabolizmu, odbúranie celulitídy a stresu, vhodná pre príjemnú a účinnú masáž celého tela. Súčasťou prístroja je 5 vymeniteľných hlavíc pre rôzne časti ľudského tela.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – bílý Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – bílý
Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – bílý

Pokojový teploměr Airbi FRAME měří teplotu a vlhkost v místnosti, přičemž ukazuje i aktuální čas a datum. Lze nastavit i funkci budíku nebo zvukové oznámení celé hodiny. Pro postavení či zavěšení.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – černý Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – černý
Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – černý

Pokojový teploměr Airbi FRAME měří teplotu a vlhkost v místnosti, přičemž ukazuje i aktuální čas a datum. Lze nastavit i funkci budíku nebo zvukové oznámení celé hodiny. Pro postavení či zavěšení.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi LINE – Izbový teplomer a vlhkomer s hodinami – čierny Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – černý
Airbi LINE – Izbový teplomer a vlhkomer s hodinami – čierny

Izbový teplomer Airbi LINE meria teplotu a vlhkosť v miestnosti, pričom ukazuje aj aktuálny čas a dátum. Je možné nastaviť aj funkciu budíka alebo zvukové oznámenie celej hodiny. Pre postavenia či zavesenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi SPACE - náhradný filter HEPA + uhlíkový (sada 2 ks) Airbi FRAME – Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami – černý
Airbi SPACE - náhradný filter HEPA + uhlíkový (sada 2 ks)

Náhradný kombinovaný filter pre čističku vzduchu Airbi SPACE – náhradný filter HEPA + uhlíkový so životnosťou 6 – 12 mesiacov. Balenie obsahuje 2 kusy.

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Airbi TWIN Airbi Vodný a antibakteriálny filter pre zvlhčovač vzduchu Airbi STAR
Airbi TWIN

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN 3 V 1, okrem základnej funkcie zvlhčovanae vzduchu je vybavený ionizátorom, ktorý pomáha čistiť ovzdušie a tiež je možnosť do prístroja pridávať esenciálne oleje a môžeme tak využívať priaznivé účinky aromaterapie. Tento zvlhčovač vám pomôže zabezpečiť optimálne klimatické podmienky v domácnosti.

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Airbi Vodný a antibakteriálny filter pre zvlhčovač vzduchu Airbi STAR Airbi Vodný a antibakteriálny filter pre zvlhčovač vzduchu Airbi STAR
Airbi Vodný a antibakteriálny filter pre zvlhčovač vzduchu Airbi STAR

Vodný a antibakteriálny filter Airbi Vodný a antibakteriálny filter pre zvlhčovač vzduchu Airbi STAR. Balenie obsahuje 1 kus

môžete mať DNES

Partner: MALL
Airbi zvlhčovač vzduchu STAR Airbi Vodný a antibakteriálny filter pre zvlhčovač vzduchu Airbi STAR
Airbi zvlhčovač vzduchu STAR

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu pre čisté a zdravé ovzdušie. Airbi STAR je vybavený PLASMA systémom, ktorý pomáha čistiť ovzdušie a aromaboxom, do ktorého je možné pridávať esenciálne oleje. 4 rôzne pracovné režimy, vodný a antibakteriálny filter a veľká nádoba na vodu s praktickým madlom na prenášanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Airbi Kombinovaný filter (antibakteriálny + HEPA) pre Airbi SPRING Airbi Kombinovaný filter (katalytický + formaldehydový) pre Airbi SPRING
Airbi Kombinovaný filter (antibakteriálny + HEPA) pre Airbi SPRING

Kombinovaný filter (antibakteriálny + HEPA) pre čističku vzduchu Airbi SPRING.

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Airbi Kombinovaný filter (katalytický + formaldehydový) pre Airbi SPRING Airbi Kombinovaný filter (katalytický + formaldehydový) pre Airbi SPRING
Airbi Kombinovaný filter (katalytický + formaldehydový) pre Airbi SPRING

Kombinovaný filter (katalytický + formaldehydový) pre čističku vzduchu *Airbi SPRING**.

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Airbi HEPA filter pre Airbi SPONGE Airbi Kombinovaný filter (katalytický + formaldehydový) pre Airbi SPRING
Airbi HEPA filter pre Airbi SPONGE

Náhradný HEPA filter pre odvlhčovač vzduchu Airbi SPONGE.

môžete mať 07.10

Partner: MALL