Airbi SPRING-16%

Airbi SPRING

Hodnotenie: 4,9
265 € 220,20 €

Multifunkčná čistička vzduchu so 7násobným filtračným systémom vhodná pre miestnosti do 50 m². Airbi SPRING vyniká automatickým režimom, ktorý vďaka zabudovanému senzoru kvality ovzdušia automaticky upravuje rýchlosť ventilátora. Vo výbave má aj ďalšie praktické funkcie ako nočný režim, časovač, detský zámok alebo generátor záporných iónov.

Airbi MAGIC Aróma difuzér s osvetlením-26%
58,30 € 43 €

Akcia

Aróma difuzér Airbi je štýlový doplnok, ktorý vám pomôže nastoliť skvelú náladu, uvoľniť sa po dni plnom námahy a stresu, prevoňať domácnosť alebo zamaskovať nepríjemné pachy cigaretového dymu či domácich maznáčikov. 7 rôznych striedajúcich sa farieb, možno nastaviť podľa vkusu či úplne vypnúť. Ideálne nočné svetlo do detskej izby, aby sa deti nebáli zaspať. Pri vyprázdnení nádoby na vodu sa prístroj automaticky vypne.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia Candy, ružový
34,50 € 32 €

Akcia

Aroma difuzér Airbi Candy v ružovom prevedení. Uchváti vás nízka spotreba s výkonom až 3–6 hodín na jedno nabitie. Samotný difuzér pôsobí potom ako slušivá dekorácia. A to najmä v noci, kedy môžete využiť navyše i funkciu osvetlenia.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia Lotus, biely
34,50 € 33,90 €

Akcia

Aroma difuzér s možnosťou osvetlenia Lotus v bielom prevedení od značky Airbi je štýlový doplnok do domácnosti. Zbaví vás nepríjemných pachov v domácnosti a vďaka funkcii farebného osvetlenia s ním večer navodíte príjemnú atmosféru. Na jedno naplnenie vydrží 3–6 hodín.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia LOTUS – svetlé drevo
34,51 € 32 €

Akcia

Obdarujte seba alebo svojich blízkych populárnym aróma difuzérom. LOTUS od značky Airbi rozbíja molekuly vody a esenciálnych olejov na mikročastice pomocou ultrazvukovej technológie tak, že si zachovávajú zdraviu prospešné vlastnosti. Na jedno naplnenie vydrží v prevádzke až 6 h a po odčerpaní nádrže sa z bezpečnostných dôvodov sám vypne. Naviac ponúka farebné osvetlenie, takže ho možno využiť aj ako dekoráciu či lampičku do detskej izbičky.

Airbi BLADE
36 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolný ventilátor s vrtuľou s priemerom 16 cm s možnosťou nabíjania cez USB port. Airba BLADE ponúka plynule regulovateľnú rýchlosť a dobíjaciu batériu, ktorá poskytuje energiu na 2 – 4 hodiny prevádzky. Nastaviteľná sklápacia hlava umožňuje nasmerovať chladný prúd vzduchu. 

Airbi SPONGE

Airbi SPONGE

Hodnotenie: 4,1
115 €

Posledný kus za túto cenu!

Odvlhčovač vzduchu účinne zachytáva vodné pary zo vzduchu. Airba SPONGE je vybavený HEPA filtrom, ktorý odstraňuje až 99,97% prachu, baktérií a ďalších nečistôt. Vďaka kompaktným rozmerom a tichej prevádzke je vhodný do akejkoľvek miestnosti.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia Candy, biely
34,50 € 32 €

Posledný kus za túto cenu!

Aroma difuzér Airbi Candy v bielom prevedení. Uchváti vás nízka spotreba s výkonom až 3–6 hodín na jedno nabitie. Samotný difuzér pôsobí potom ako slušivá dekorácia. A to najmä v noci, kedy môžete využiť navyše i funkciu osvetlenia.

Airbi GUARD - BI3140
115 € 104,10 €

Čistička vzduchu pre priestory do 16 m2 a CADR 120 m3/hod. Airba GUARD – BI3140 je vybavená indikátorom kvality ovzdušia, automatickou prevádzkou, časovačom a nočným režimom. Zvoliť si môžete z 3 rýchlostí. 

Airbi STAR - použité-17%

Airbi STAR - použité

Hodnotenie: 5
103,40 € 85,10 €

Použité

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu so zabudovaným hydrostatom a veľkou nádobou na vodu. Airba STAR disponuje 4 rôznymi pracovnými režimami, voliteľnou funkciou plazma systému a príhrevu. Vďaka aromaboxu môžete používať spolu s esenciálnymi olejmi.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia SENSE – svetlé drevo
38,38 € 36 €

Posledný kus za túto cenu!

Obdarujte seba alebo svojich blízkych populárnym aróma difuzérom. SENSE od značky Airbi rozbíja molekuly vody a esenciálnych olejov na mikročastice pomocou ultrazvukovej technológie tak, že si zachovávajú zdraviu prospešné vlastnosti. Na jedno naplnenie vydrží v prevádzke až 12 h a po odčerpaní nádrže sa z bezpečnostných dôvodov sám vypne. Naviac ponúka možnosť osvetlenia oranžovej farby, takže ho možno využiť aj ako dekoráciu či lampičku do detskej izbičky.

Airbi Aróma difuzér s možnosťou osvetlenia SENSE – tmavé drevo
38,38 € 35 €

Akcia

Obdarujte seba alebo svojich blízkych populárnym aróma difuzérom. SENSE od značky Airbi rozbíja molekuly vody a esenciálnych olejov na mikročastice pomocou ultrazvukovej technológie tak, že si zachovávajú zdraviu prospešné vlastnosti. Na jedno naplnenie vydrží v prevádzke až 12 h a po odčerpaní nádrže sa z bezpečnostných dôvodov sám vypne. Naviac ponúka možnosť osvetlenia oranžovej farby, takže ho možno využiť aj ako dekoráciu či lampičku do detskej izbičky.

Airbi FIT Bezdrôtový masážny prístroj
69 €

Univerzálny masážny prístroj *Airbi FIT** je jedinečná pomôcka zlepšenia krvného obehu a metabolizmu, odbúranie celulitídy a stresu, vhodná pre príjemnú a účinnú masáž celého tela. Súčasťou prístroja je 5 vymeniteľných hlavíc pre rôzne časti ľudského tela.

Airbi Guard - kombinovaný filter
27 € 24,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný kombinovaný filter pre čističku vzduchu Airbi GUARD. Airbi Guard – kombinovaný filter disponuje životnosťou 6 – 12 mesiacov v závislosti na miere používania a kvality ovzdušia.

Airbi MIST

Airbi MIST

Hodnotenie: 4,3
35 € 31,50 €

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi MISTplynulou reguláciou výroby vodnej pary a nízkou spotrebou energií. Úspora 85–90% elektrickej energie oproti normálnym zvlhčovačom. Zvlhčovač má optimálnu účinnosť v miestnostiach do 30m2 a pri výške stropu do 3m.

Airbi REFRESH

Airbi REFRESH

Hodnotenie: 4,7
187,20 €

Multifunkčná čistička vzduchu so 4stupňovým filtračným systémom vhodná pre miestnosti do 30 m². Airba REFRESH vyniká automatickým SMART režimom, ktorý vďaka zabudovanému senzoru kvality ovzdušia automaticky upravuje rýchlosť ventilátora. Vo výbave má aj ďalšie praktické funkcie ako časovač, detský zámok alebo generátor záporných iónov.

Airbi TWIN B

Airbi TWIN B

Hodnotenie: 4,6
80 €

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN 3 V 1, okrem základnej funkcie zvlhčovania vzduchu je vybavený ionizátorom, ktorý pomáha čistiť ovzdušie a tiež je možnosť do prístroja pridávať esenciálne oleje a môžeme tak využívať priaznivé účinky aromaterapie. Tento zvlhčovač vám pomôže zabezpečiť optimálne klimatické podmienky v domácnosti.

Airbi TWIN

Airbi TWIN

Hodnotenie: 4,4
80 €

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN 3 V 1, okrem základnej funkcie zvlhčovanae vzduchu je vybavený ionizátorom, ktorý pomáha čistiť ovzdušie a tiež je možnosť do prístroja pridávať esenciálne oleje a môžeme tak využívať priaznivé účinky aromaterapie. Tento zvlhčovač vám pomôže zabezpečiť optimálne klimatické podmienky v domácnosti.

Airbi MAXIMUM

Airbi MAXIMUM

Hodnotenie: 5
490 € 416,50 €

Prístroj Airbi MAXIMUM, ktorý kombinuje dva prístroje v jednom zariadení – zvlhčovač a čistič vzduchu. Airbi MAXIMUM je výkonný prístroj s veľmi sofistikovanou technológiou určenou pre čistenie a zvlhčovanie ovzdušia. Doma, v kancelárii, v škole či na iných miestach, kde je potrebné riešiť suché alebo znečistené ovzdušie, je airba MAXIMUM vítaným pomocníkom, pretože svojou činnosťou pozitívne ovplyvňujú ľudský imunitný systém.

Airbi ZEPHYR
129 €

Stĺpový ventilátor s výkonom až 500 m3/hod. Airbi ZEPHYR disponuje horizontálne osciláciou, tromi rýchlosťami a štyrmi prevádzkovými režimami pre prispôsobenie ventilátora vašim potrebám. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie pre pohodlnú obsluhu prístroja.

Airbi COOL

Airbi COOL

Hodnotenie: 4
26 € 25,10 €

Stolný ventilátor s priemerom 12 cm s možnosťou nabíjania cez USB port. Airbi COOL ponúka plynule regulovateľnú rýchlosť a dobíjaciu batériu, ktorá poskytuje energiu na 2 – 3 hodiny prevádzky. Polohovacia hlava vetráku umožňuje nastaviť sklon aj smer fúkania.

Airbi CUBIC

Airbi CUBIC

Hodnotenie: 4,8
55 €

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s voliteľnou funkciou ionizátora a príhrevu. Airba CUBIC disponuje 3 výkonnostnými stupňami a farebnou indikáciou zvoleného výkonu. Nádoba na vodu s objemom 5 litrov je vybavená praktickým madlom pre jednoduchšie prenášanie.

Airbi SPACE
599 € 544,90 €

Čistička vzduchu so 4stupňovým filtračným systémom vhodná pre miestnosti do 160 m². Airbi SPACE disponuje moderný laserovým senzorom, ktorý meria malé častice a neustále monitoruje kvalitu vzduchu v miestnosti. Kvalitu vzduchu ľahko rozpoznáte podľa farebného indikátora na hornej časti prístroja.

Airbi PRIME

Airbi PRIME

Hodnotenie: 4,4
340 € 306,50 €

Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi PRIME je inteligentný prístroj, ktorý rieši problémy so suchým a znečisteným ovzduším. Ide o najmodernejšie zariadenie svojho druhu s prepracovanou vnútornou technológiou, ktorá pomáha všade tam, kde je potrebné riešiť dýchacie ťažkosti spôsobené suchým ovzduším, poletujúcim prachom a inými škodlivinami vyskytujúcimi sa v ovzduší.

Airbi AIRWASHER

Airbi AIRWASHER

Hodnotenie: 4,9
264 € 238,60 €

Prístroj Airbi AIRWASHER, ktorý kombinuje dva prístroje v jednom zariadení – zvlhčovač a čistič vzduchu. Jeho automatický chod dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti (40–60%). AIRWASHER však toho vie oveľa viac – s pomocou vody ako prírodného filtra dochádza k zachytávaniu nečistôt vyskytujúcich sa v ovzduší.