AGU  SUN1 Prírodné svetlo

AGU SUN1 Prírodné svetlo

203,03 €

Smart svetlo SUN1 pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android. Plne riadený osvetľovací systém, ktorý dokáže napodobniť úsvit, poludňajší jas aj súmrak. Zaisťuje ľahký režim vstávania a zaspávania pre batoľatá, deti i dospelých. Pomáha upraviť denný režim vďaka spektru prirodzeného svetla.

Partner: Widerio
AGU  NS12 Nosová odsávačka hlienov

AGU NS12 Nosová odsávačka hlienov

58,17 €

Nosová odsávačka hlienov NS12 na odsávanie hlienov u malých detí. V nosovej odsávačke je zabudovaných 12 melódií na upokojenie dieťaťa. Obsahuje mäkké a bezpečné nadstavce rôznych tvarov.

Partner: Widerio
AGU  TB4 Teplomer do vane

AGU TB4 Teplomer do vane

27,19 €

TB4 digitálny teplomer meria teplotu vody každých 30 sekúnd. Signalizuje farebnou indikáciou, či je voda v poriadku alebo či je príliš horúca alebo príliš studená. Pre vaše dieťa je Froggy zábavnou hračkou na učenie, skvelým spoločníkom na kúpanie a je absolútne bezpečná.

Partner: Widerio
AGU  BSS1 detská váha so stadiometrom

AGU BSS1 detská váha so stadiometrom

126,18 €

Smart detská váha so stadiometrom BSS1 pre ľahké a príjemné zaznamenávanie meraní hmotnosti a výšky dieťaťa. Ukladanie a analýza dát je pohodlné a nenáročné. Ovládanie manuálne alebo prostredníctvom užívateľsky príjemnej aplikácie AGU, pre iOS a Android. Funkcia TARE – odčítanie plienky.

Partner: Widerio
AGU  FP7 Kuchynský robot

AGU FP7 Kuchynský robot

218,42 €

Kuchynský robot 5 v 1, sterilizátor, ohrievač detskej výživy, udržiavač teploty, mixér spolu s možnosťou parného varenia a dvoma režimami. Šikovný a kompaktný kuchynský robot AGU so širokým sortimentom príslušenstva je štýlovým nástrojom v každej kuchyni. LCD panel.

Partner: Widerio

Značka AGU prináša nový prístup k starostlivosti o dieťa. Predstavuje inteligentný systém pozostávajúci z inovatívnych zariadení a užívateľsky príjemnej mobilnej aplikácie.