AGU Teplomer bezkontaktný NC8
54 €

Novinka

Bezkontaktný teplomer AGU NC8 umožňuje merať telesnú teplotu na čele a na akýchkoľvek iných miestach. Najnovšia technológia s použitím infračerveného senzoru umožňuje meranie teploty na čele za 1 sekundu. Určený na meranie teploty ako u detí, tak u dospelých, je určený pre domáce použitie.

AGU  EC6 Multifunkčná rychlovarná kanvica
119 €

Novinka

Multifunkčná rýchlovarná kanvica 6v1. Kombinuje všetky operácie potrebné na prípravu zdravého detského jedla. Jednou z jeho kľúčových výhod je ohrev vody na akúkoľvek vopred stanovenú teplotu. Medzi ďalšie dôležité funkcie patrí naparovanie, sterilizácia a varenie. Presnosť teploty do 1℃.

AGU  NS19 Nosová odsávačka hlienov
59 €

Novinka

Nosová odsávačka hlienov NS19 je špeciálne navrhnutá pre čistenie nosa u dojčaťa alebo dieťaťa doma alebo na cestách. V nosovej odsávačke je zabudovaných 12 melódií na upokojenie dieťaťa. Obsahuje mäkké a bezpečné nadstavce rôznych tvarov. O 30 % tichší model ako NS12.

AGU  FP7 Kuchynský robot
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynský robot 5 v 1, sterilizátor, ohrievač detskej výživy, udržiavač teploty, mixér spolu s možnosťou parného varenia a dvoma režimami. Šikovný a kompaktný kuchynský robot AGU so širokým sortimentom príslušenstva je štýlovým nástrojom v každej kuchyni. LCD panel.

AGU  PMBF2 Prístroj na prípravu kojeneckého mlieka
229 €

Novinka

Smart prístroj na prípravu kojeneckého mlieka určené pre zariadenia s operačným programom iOS a Android. Iba jedným kliknutím prostredníctvom užívateľsky prívetivej aplikácie AGU je detská výživa pripravená na správnu teplotu a striktne podľa presných odporúčaní výrobcu detskej výživy.

AGU  BSS1 detská váha so stadiometrom
115 €

Novinka

Smart detská váha so stadiometrom BSS1 pre ľahké a príjemné zaznamenávanie meraní hmotnosti a výšky dieťaťa. Ukladanie a analýza dát je pohodlné a nenáročné. Ovládanie manuálne alebo prostredníctvom užívateľsky príjemnej aplikácie AGU, pre iOS a Android. Funkcia TARE – odčítanie plienky.

AGU  NS12 Nosová odsávačka hlienov
53 €

Novinka

Nosová odsávačka hlienov NS12 na odsávanie hlienov u malých detí. V nosovej odsávačke je zabudovaných 12 melódií na upokojenie dieťaťa. Obsahuje mäkké a bezpečné nadstavce rôznych tvarov.

Značka AGU prináša nový prístup k starostlivosti o dieťa. Predstavuje inteligentný systém pozostávajúci z inovatívnych zariadení a užívateľsky príjemnej mobilnej aplikácie.

Značka AGU prináša nový prístup k starostlivosti o dieťa. Predstavuje inteligentný systém pozostávajúci z inovatívnych zariadení a užívateľsky príjemnej mobilnej aplikácie.