AGRO CS Kristalon plod a kvet (500 g)
3x

AGRO CS Kristalon plod a kvet

6,54 €

Univerzálne hnojivo s mikroprvkami pre prihnojovanie v období kvitnutia a tvorby plodov izbových, balkónových i ostatných vonkajších rastlín.

AGRO CS Kristalon gold (500 g)
1x

AGRO CS Kristalon gold

7,20 €

Špeciálne hnojivo s aktívnym fosforom SUPER P je vhodné pre všetky druhy rastlín vo Vašej záhradke – drobné ovocie, zelenina aj okrasné rastliny.

AGRO CS AGRO FLORIA Travin 20 kg
5x

AGRO CS AGRO FLORIA Travin 20 kg

87,96 €

K baleniu darček: Mach stop 3kg Charakteristika produktovHnojí trávnik a zároveň potláča rast burín v trávniku. Pravidelné používanie je zárukou pekného a zdravého trávnika bez burín.

AGRO CS NATURA Trávna zmes Kvitnúce lúka 0,9 kg
5x

AGRO CS NATURA Trávna zmes Kvitnúce lúka 0,9 kg

29,69 €

NATURA Trávna zmes Kvitnúce lúka predstavuje trávna zmes pre návrat k prírode. Jej použitie je vhodné pre výsev a dosev v okolí vidieckych statkov a chalúp. Tvorí ju rozmanitá zmes trávnych osív a mnohých druhov lúčnych rastlín (cca 40 druhov).

AGRO CS FLORIA Trávna zmes Kráľ trávnikov 10 kg

AGRO CS FLORIA Trávna zmes Kráľ trávnikov 10 kg

96,36 €

FLORIA Trávna zmes Kráľ trávnikov je trávna zmes najvyššej kvality určená k zakladaniu reprezentatívnych plôch v okolí rodinných domov. Po použití tejto zmesi trávnik vyniká pružnou mäkkou mačinou a je odolný voči extrémnym záťažiam. Vytvára stredne jemný, hustý a dobre odnožujúci trávnik.

AGRO CS FLORIA Trávniková náplasť 3 v 1 1 kg
1x

AGRO CS FLORIA Trávniková náplasť 3 v 1 1 kg

8,79 €

FLORIA Trávniková náplasť 3 v 1 je ideálny pomocník na opravu vzhľade Vášho trávnika. Ak sa Vám objavujú po zime lysiny alebo je trávnik nejakým spôsobom poškodený, je použitie tohto lieku najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom opravy. Jedným krokom poškodené miesto ľahko opravíte.

AGRO CS Garden Boom Píniová kôra 40-60 mm 65l

AGRO CS Garden Boom Píniová kôra 40-60 mm 65l

22,48 €

AGRO Garden Boom Píniová kôra pochádza z oblasti Biskajského zálivu. Hlavné zdroje sa nachádzajú na území Francúzska, Portugalska aj Španielska. Píniová kôra sa získava z Pinus maritima- Prímorskej borovice.

AGRO CS Profi Trávnikové hnojivo Sprint 20 kg 27 - 06 - 06 - 2S

AGRO CS Profi Trávnikové hnojivo Sprint 20 kg 27 - 06 - 06 - 2S

39,56 €

Trávnikové hnojivo SPRINT Vám pomôže so zdravým rastom trávniku, zároveň podporia jeho vitalitu a zvýši estetiku. Sprint je univerzálny kombinovanej hnojivo určené k rýchlemu vyživovanie zaťažovaných trávnikov s veľkým obsahom dusíka. Všetky živiny v každej granuli a s podielom síry.

AGRO CS Garlon New 1 l

AGRO CS Garlon New 1 l

35,16 €

Garlon NEW je postřikový selektivní arboricidní herbicid k hubení nežádoucích dřevin, pařezové výmladnosti a dvouděložných plevelů na loukách, pastvinách, dočasně neobdělávané zemědělské půdě, trávnících, orné půdě apod. Nepoškozuje jednoděložné rostliny (trávy).

AGRO CS Slovakia, a.s. je najväčším producentom pestovateľských substrátov na Slovensku. Okrem substrátov sú v sortimente našich produktov kryštalické, kvapalné, organické, organicko-minerálne a dlhodobopôsobiace hnojivá. Ďalšími obľúbenými produktami, ktoré ponúkame sú dekoračné materiály, trávnikový program a prípravky na ochranu rastlín.