AGRO CS Agro hnojivo ruže
3,34 €

Kvapalné hnojivo pre zdravý a silný rast všetkých odrod popínavých i kríčkových ruží.

AGRO CS Agro hnojivo univerzál
2,99 €

Univerzálny hnojivo je určené pre všetky izbové, balkónové, terasové kvety aj ostatné záhradné kvety.

AGRO CS Agro kvapalné jesenné hnojivo
3,46 €

Univerzálne jesenné hnojivo s nízkym obsahom dusíka a vysokým obsahom draslíka ukončí bujný rast rastlín a zaistí im vyzrievanie pletív pred zimou.

AGRO CS Agro mach – stop
9,25 €

Špeciálny organicko-minerálne prostriedok na ničenie machu najmä skoro na jar s obsahom dusíka a železa – dôležité pre sýte zafarbenie trávnika.

AGRO CS Agro natura symfónia 3 v 1
5,99 €

Unikátny hotový postrek na báze prírodných látok proti škodcom s hnojivovým účinkom. Účinkuje na vošky, molice, roztočce, strapky, červce – puklice (v ranom štádiu).

AGRO CS Big beat tyčinkové hnojivo
2,95 €

Trojnásobná veľkosť tyčiniek oproti bežným. Unikátna látka v receptúre obmedzuje výskyt cicavých škodcov a udržiava tak počet škodcov pod prahom škodlivosti.

AGRO CS Dusíkaté vápno
8,23 €

Dezinfikuje pôdu ,ničí zárodky chorôb, škodcov aj semená burín. Používa sa na jarné a jesenné hnojenie, najneskôr 14 dní pred výsadbou.

AGRO CS Floria azalky a rododendróny
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace dvoj-zložkové hnojivo ideálne pre azalky, rododendrony a iné kyslomilné rastliny (napr. kanadské čučoriedky).

AGRO CS Floria hydrogel
6,19 €

Je práškový koncentrát, ktorý vo vodnom prostredí vytvára stabilný gél. Častice Hydrogélu na seba viažu 250 násobok vody a po obalení koreňov rastlín ich zásobuje vodou.

AGRO CS Floria jahody a iné drobné ovocie
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace dvoj-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre jahody, maliny, egreše, ríbezle, černice a pod.

AGRO CS Floria kvapalné hnojivo na izbové rastliny
4,32 €

Kvapalné hnojivo pre izbové rastliny s účinkom proti muškám smútnic je špeciálny plnohodnotné hnojivo pre všetky druhy izbových rastlín. Zlepšuje celkovú vitalitu rastlín a zvyšuje ich odolnosť voči chorobám a škodcom.

AGRO CS Floria likvidátor trávnej plsti
25 €

Unikátne špeciálne trávnikové hnojivo s obsahom všetkých základných živín vyrobené z čisto prírodných surovín a pôsobiace 2 mesiace. Je obohatené baktériami žijúcimi v pôde, ktoré urýchľujú rozkladný proces trávnej plsti a nahrádzajú vertikutáciu.

AGRO CS Floria okrasné dreviny
6,16 €

Je velmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo. Je zdrojom organických látok a živín pre okrasné kry, stromky, živé ploty apod.

AGRO CS Floria plodová zelenina
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre paradajky, papriky, uhorky, tekvice a pod.

AGRO CS Floria ruže
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre ruže.

AGRO CS Floria trávniková náplasť 3 v 1
5,50 €

Ideálny pomocník na opravu vzhľadu Vášho trávnika. Ak sa Vám objavujú po vypálené miesta alebo je trávnik nejakým spôsobom poškodený, je použitie tohto lieku najjednoduchším a najrýchlejší spôsobom opravy. Jedným krokom poškodené miesto ľahko opravíte.

AGRO CS Floria vertikutačná zmes
17,18 €

FLORIA Vertikutačná zmes 4 v 1 je špeciálna zmes, ktorú je vhodné použiť pre vertikutáciu, aby sa urýchlila obnova trávnika.

AGRO CS Kravský hnoj agro cs
2,84 €

Je čisto prírodné – organické hnojivo pre univerzálne použitie v celej záhrade pre kvety a okrasné rastliny, ale obzvlášť pre zdravú výživu ovocia a zeleniny.

AGRO CS Kristalon gold
4,39 €

Špeciálne hnojivo s aktívnym fosforom SUPER P je vhodné pre všetky druhy rastlín vo Vašej záhradke – drobné ovocie, zelenina aj okrasné rastliny.

AGRO CS Kristalon gold koncentrát vo fľaši
3,70 €

Špeciálne hnojivo s aktívnym fosforom SUPER P je vhodné pre všetky rastliny – na zeleninu , všetky druhy izbových a vonkajších rastlín vrátane ovocných stromov a kríkov, viniča a pod.

AGRO CS Kristalon jahoda
4 €

Vodorozpustné univerzálne hnojivo s mikroprvkami, ideálny pre prihnojovanie jahodníkových kultúr.

AGRO CS Kristalon jeseň
4,66 €

Vodorozpustné univerzálne hnojivo s mikroprvkami, ktoré prispieva k lepšiemu prezimovaniu rastlín.

AGRO CS Kristalon muškát
4 €

Nová receptúra ​​hnojiva pre muškáty obsahuje novú formu aktívneho fosfóru SUPER P vhodná pre muškáty a ďalšie druhy balkónových rastlín.

AGRO CS Kristalon muškát koncentrát vo fľaši
3,70 €

Nová receptúra ​​hnojiva pre muškáty obsahuje novú formu aktívneho fosfóru SUPER P vhodná pre všetky typy balkónových rastlín – surfínie, begónie, fuchsie, lobelky, bakopy, vejárovky, gazánie, čarodejky a pod.

AGRO CS Slovakia, a.s. je najväčším producentom pestovateľských substrátov na Slovensku. Okrem substrátov sú v sortimente našich produktov kryštalické, kvapalné, organické, organicko-minerálne a dlhodobopôsobiace hnojivá. Ďalšími obľúbenými produktami, ktoré ponúkame sú dekoračné materiály, trávnikový program a prípravky na ochranu rastlín.

AGRO CS Slovakia, a.s. je najväčším producentom pestovateľských substrátov na Slovensku. Okrem substrátov sú v sortimente našich produktov kryštalické, kvapalné, organické, organicko-minerálne a dlhodobopôsobiace hnojivá. Ďalšími obľúbenými produktami, ktoré ponúkame sú dekoračné materiály, trávnikový program a prípravky na ochranu rastlín.