AGRO CS Floria likvidátor trávnej plsti
20,99 €

Unikátne špeciálne trávnikové hnojivo s obsahom všetkých základných živín vyrobené z čisto prírodných surovín a pôsobiace 2 mesiace. Je obohatené baktériami žijúcimi v pôde, ktoré urýchľujú rozkladný proces trávnej plsti a nahrádzajú vertikutáciu.

AGRO CS Floria vertikutačná zmes
18,08 €

Posledný kus za túto cenu!

FLORIA Vertikutačná zmes 4 v 1 je špeciálna zmes, ktorú je vhodné použiť pre vertikutáciu, aby sa urýchlila obnova trávnika.

AGRO CS Agro natura symfónia 3 v 1
5,99 €

Unikátny hotový postrek na báze prírodných látok proti škodcom s hnojivovým účinkom. Účinkuje na vošky, molice, roztočce, strapky, červce – puklice (v ranom štádiu).

AGRO CS Kristalon plod a kvet
4 €

Univerzálne hnojivo s mikroprvkami pre prihnojovanie v období kvitnutia a tvorby plodov izbových, balkónových i ostatných vonkajších rastlín.

AGRO CS Kristalon štart
4 €

Univerzálny hnojivo s mikroprvkami vhodné pre prihnojovanie na začiatku vegetácie av období intenzívneho rastu.

AGRO CS Kristalon muškát
4 €

Nová receptúra ​​hnojiva pre muškáty obsahuje novú formu aktívneho fosfóru SUPER P vhodná pre muškáty a ďalšie druhy balkónových rastlín.

AGRO CS Agro vitality komplex sprej
4,02 €

Kvapalne hnojivo pre oslabené, nerastúce alebo zanedbané rastliny, obnovuje ich vitalitu a je vhodný ako pre izbové rastliny, tak pre zeleninu či okrasné drevin

AGRO CS Dusíkaté vápno
8,23 €

Dezinfikuje pôdu ,ničí zárodky chorôb, škodcov aj semená burín. Používa sa na jarné a jesenné hnojenie, najneskôr 14 dní pred výsadbou.

AGRO CS Kristalon okrasné dreviny
4 €

Vodorozpustné univerzálne hnojivo s mikroprvkami, je vhodné pre všetky druhy okrasných drevín (listnaté i ihličnaté), kríky i ruže.

AGRO CS Agro hnojivo ruže
3,34 €

Kvapalné hnojivo pre zdravý a silný rast všetkých odrod popínavých i kríčkových ruží.

AGRO CS Floria hydrogel

AGRO CS Floria hydrogel

Hodnotenie: 4,3
6,16 €

Je práškový koncentrát, ktorý vo vodnom prostredí vytvára stabilný gél. Častice Hydrogélu na seba viažu 250 násobok vody a po obalení koreňov rastlín ich zásobuje vodou.

AGRO CS Floria okrasné dreviny
6,16 €

Je velmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo. Je zdrojom organických látok a živín pre okrasné kry, stromky, živé ploty apod.

AGRO CS Kristalon gold koncentrát vo fľaši
3,70 €

Špeciálne hnojivo s aktívnym fosforom SUPER P je vhodné pre všetky rastliny – na zeleninu , všetky druhy izbových a vonkajších rastlín vrátane ovocných stromov a kríkov, viniča a pod.

AGRO CS Kristalon jeseň
4,13 €

Vodorozpustné univerzálne hnojivo s mikroprvkami, ktoré prispieva k lepšiemu prezimovaniu rastlín.

AGRO CS Agro citrusy

AGRO CS Agro citrusy

Hodnotenie: 4
1,86 €

Hnojivo podporuje zdravý rast citrusových plodov a kvetov.

AGRO CS Agro hnojivo univerzál
2,99 €

Univerzálny hnojivo je určené pre všetky izbové, balkónové, terasové kvety aj ostatné záhradné kvety.

AGRO CS Agro kvapalné jesenné hnojivo
3,46 €

Univerzálne jesenné hnojivo s nízkym obsahom dusíka a vysokým obsahom draslíka ukončí bujný rast rastlín a zaistí im vyzrievanie pletív pred zimou.

AGRO CS Big beat tyčinkové hnojivo
2,95 €

Trojnásobná veľkosť tyčiniek oproti bežným. Unikátna látka v receptúre obmedzuje výskyt cicavých škodcov a udržiava tak počet škodcov pod prahom škodlivosti.

AGRO CS Floria azalky a rododendróny
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace dvoj-zložkové hnojivo ideálne pre azalky, rododendrony a iné kyslomilné rastliny (napr. kanadské čučoriedky).

AGRO CS Floria plodová zelenina
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre paradajky, papriky, uhorky, tekvice a pod.

AGRO CS Floria ruže
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre ruže.

AGRO CS Kristalon gold

AGRO CS Kristalon gold

Hodnotenie: 5
4,39 €

Špeciálne hnojivo s aktívnym fosforom SUPER P je vhodné pre všetky druhy rastlín vo Vašej záhradke – drobné ovocie, zelenina aj okrasné rastliny.

AGRO CS Kristalon jahoda
4 €

Vodorozpustné univerzálne hnojivo s mikroprvkami, ideálny pre prihnojovanie jahodníkových kultúr.

AGRO CS Kristalon muškát koncentrát vo fľaši
3,70 €

Nová receptúra ​​hnojiva pre muškáty obsahuje novú formu aktívneho fosfóru SUPER P vhodná pre všetky typy balkónových rastlín – surfínie, begónie, fuchsie, lobelky, bakopy, vejárovky, gazánie, čarodejky a pod.

AGRO CS Slovakia, a.s. je najväčším producentom pestovateľských substrátov na Slovensku. Okrem substrátov sú v sortimente našich produktov kryštalické, kvapalné, organické, organicko-minerálne a dlhodobopôsobiace hnojivá. Ďalšími obľúbenými produktami, ktoré ponúkame sú dekoračné materiály, trávnikový program a prípravky na ochranu rastlín.

AGRO CS Slovakia, a.s. je najväčším producentom pestovateľských substrátov na Slovensku. Okrem substrátov sú v sortimente našich produktov kryštalické, kvapalné, organické, organicko-minerálne a dlhodobopôsobiace hnojivá. Ďalšími obľúbenými produktami, ktoré ponúkame sú dekoračné materiály, trávnikový program a prípravky na ochranu rastlín.