Agent Provocateur

-15%
Agent Provocateur Agent Provocateur - EDP 100 ml

Agent Provocateur - EDP

22,10 €
18,70 € 0,19 €/ml

Agent Provocateur je sexy, ostro intenzívna vôňa pre ženy, ktorá sa otvára tónmi magnólie a šafránu, ďalej prechádza v kvetinové srdce tvorené vetiverom, gardéniou, jazmínom a ruží. Základ v sebe ukrýva cédrové drevo, pižmo a ambru. Parfum je uložený v ružovom flakóne.

Partner: Vivantis
-21%
Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque - EDP 40 ml

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque - EDP

22,30 €
17,40 € 0,44 €/ml

Pure Aphrodisiaque je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Hlava sa skladá z mandarínky, rumu a hrušky. V čisto kvetinovom srdci sa rozvonia jazmín, orchidea a tuberóza s gardéniou. Kompozíciu uzatvára kombinácia pižma, ambry a drevitých tónov. .

Partner: Vivantis
Agent Provocateur Fatale Intense - EDP 50 ml

Agent Provocateur Fatale Intense - EDP

19,70 € 0,39 €/ml

Fatale Intense orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlava sa skladá zo sladkého drievka, čiže papričky a černice. V čisto kvetinovom srdci sa nachádza lotus, magnólie champaca a červená ruža. Kompozíciu uzatvára kombinácia kože, ambry a vanilky. Na trh bola uvedená v roku 2015. .

Partner: Vivantis
Agent Provocateur Fatale - EDP 100 ml

Agent Provocateur Fatale - EDP

20,10 €
18,40 € 0,18 €/ml

Fatale je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí ružové korenie, čierne ríbezle a sladké mango. V srdci sa ukrýva gardénie, koreň kosatca a pačuli. Kompozíciu uzatvára kombinácia pižma, čokolády, vanilkovej orchidey a kvety labdanum. Na trh bola uvedená v roku 2014. .

Partner: Vivantis
Agent Provocateur Maitresse - EDP 100 ml

Agent Provocateur Maitresse - EDP

20,60 € 0,21 €/ml

Maitresse je orientálno-kvetinová vôňa pre všetky ženy, ktoré sú rady stredobodom pozornosti. Otvára sa kvetinovými tónmi y-lang y-lang a okvetnými plátkami lotosu, aby prešla do akordov kosatca, sambackého jazmínu, lístkov fialky a vonokvetka (osmanthus).

Partner: Vivantis
Agent Provocateur Aphrodisiaque - EDP 40 ml

Agent Provocateur Aphrodisiaque - EDP

18,10 € 0,45 €/ml

Aphrodisiaque je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlavu tvorí ostružina, biele korenie a jazmín. V srdci ucítite vanilkovou orchidea, kaktus kvitnúci v noci známy ako kráľovná noci a med z agátu. Kompozíciu uzatvára kombinácia pižma a živice. Na trh bola uvedená v roku 2016. .

Partner: Vivantis
Agent Provocateur Fatale Pink - EDP 100 ml

Agent Provocateur Fatale Pink - EDP

25,80 € 0,26 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Fatale Pink je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí šľahačka, ovocie yuzu a tangeriny. V čisto kvetinovom srdci ucítite kombináciu ružového lotusu, durmanu a kamélie. Kompozíciu uzatvára pižmo a bambus spoločne so šafranom. Na trh bola uvedená v roku 2014. .

Partner: Vivantis