AGAMA Návleky proti piesku
34,90 €

Či plánujete opravu proti pieskových návlekov alebo je ešte nemáte, Agama vám ich ponúka v rôznych farbách.

AGAMA Pánsky neoprén MASTER 5 mm
168,24 €

Doprajte si tepelný komfort pri potápaní v pánskom neoprénovom obleku Agama MASTER. Ideálne pre potápanie v európskych podmienkach.

AGAMA Neoprénový floater na pádlo 7 mm
10,98 €

Neoprénový floater o sile 7 mm atraktívnych farieb zaistí, že sa vaša pádlo už nikdy neutopí. Floater Agama ponúkame v mnohých farbách s dĺžkou 36 cm.

AGAMA Pánsky neoprén MASTER 5 mm
156,47 €

Agama MASTER je pánsky neoprénový oblek, vyrobený z 5 mm neoprénu. Vďaka použitiu strečového materiálu sa budete v neopréne cítiť veľmi pohodlne a neobmedzované v pohybe.

AGAMA záchranársky plavák červená
54,51 €

Veľký výrazný penový záchranársky plavák Agama je určený ako univerzálny pomôcka, ktorú upotrebia nielen vodné záchrana. Plavák disponuje mosadznú karabínou a krúžky.

AGAMA Dámsky neoprén SIMPLY 3 mm ružová
93,73 €

Dámska neoprenová kombinéza v ružovom prevedení je vyrobená z 3 mm Superstretch neoprénu. Vďaka tomu je vhodná pre všetky druhy vodných športov.

AGAMA Detský neoprén SILKY 1,5 mm
30,98 €

Detský neoprén Agama SILKY je perfektný neoprénový oblek do vody, na plávanie, šnorchlovanie, potápanie i iné vodné aktivity.

AGAMA Neoprénové ponožky SIGMA 5 mm
21,57 €

Silné neoprénové ponožky z 5 mm materiálu, to sú ponožky Agama SIGMA vhodné na otužovanie, plávanie v zimnom období aj pre Freediver a vodákov.

AGAMA Neoprénové triko THERMAL
30,98 €

Agama THERMAL je neoprénové tričko vyrobené z 2 mm neoprénového materiálu. Vysoko pružný a pohodlný neoprén zaisťuje tepelný komfort pri najrôznejších vodných aktivitách.

AGAMA nôž RESCUE oranžová
27,06 €

Praktický nôž na potápanie Agama RESCUE je vyvinutý špeciálny pre maximálny komfort. Populárna nôž RESCUE vám ponúkame pre vodákov, potápačov aj outdoorové aktivity.

AGAMA Pánsky neoprén DIVER 7 mm
172,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánska polosuché potápačská kombinéza s kuklou ponúka 7 mm zateplenie, pri zachovaní maximálnej flexibility. Ideálne pre potápanie v chladných vodách.

AGAMA Pánsky short TROPIC Superstretch 3 mm
74,12 €

Vyrážate na vodu? Potom si nezabudnite pribaliť náš nový neoprénový short z 3 mm neoprénu. Superstrečový 3 mm neoprén vám poskytne potrebný tepelný komfort, pri zachovaní maximálnej pohyblivosti.

AGAMA Brodiace nohavice COLDWATER 5 mm
234,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Brodiace nohavice Agama COLDWATER sú 5 mm neoprénové nohavice pre rybárov. Rybárske nohavice Agama majú vonkajšie aj vnútorné tkaninu nylon. Tepelný komfort počas rybárčenie.

AGAMA Dámsky neoprén MASTER 5 mm
156,47 €

Agama MASTER je dámska neoprenová kombinéza s dvojitými manžetami a zipsom na chrbte. Bude vám skvelým spoločníkom pre potápanie v európskych vodách.

AGAMA Ľadvinový pás BACKSUPPORT 5-6,5 mm
50,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Hľadáte poriadny tepelný komfort pre vaše obličky? Agama vám ponúka ľadvinový pás BACKSUPPORT z 5 alebo 6,5 mm neoprénu.

AGAMA Neoprenová kukla MIKY 5 mm
30,98 €

Neoprenová kukla Agama MIKY 5 mm je ideálny pre mokré i polosuché obleky. Kukla disponuje predĺženým golierom z 3 mm neoprénu.

AGAMA Neoprenová kukla MIKY RESCUE 3 mm
29,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Agama ponúka neoprénovou kuklu MIKY RESCUE z 3 mm pružného neoprénu, ktorá je upravená pre použitie s obleky Agama.