AfterShokz Trekz Air-26%

AfterShokz Trekz Air

Hodnotenie: 5
149 € 109 €

Športové bezdrôtové slúchadlá, ktoré prenášajú zvuk cez lícne kosti, uši tak zostávajú otvorené okolitým zvukom, tým je zaistené bezpečie pri športových aktivitách. Bluetooth konektivita, funkcia Handsfree, ovládanie hlasitosti, ochrana proti potu, prachu a dažďu (IP55), výdrž batérie až 6 hodín, slúchadlá sú flexibilné, odolné a ľahké.

AfterShokz Aeropex

AfterShokz Aeropex

Hodnotenie: 4,8
172 € 160,90 €

Bezdrôtová Bluetooth slúchadlá s technológiou Bone conduction AfterShokz Aeropex sú stvorená pre náročných športovcov. Ľahká 26g konštrukcia je vybavená krytím IP67, teda odolajú potu aj vode. Pôsobivé basy si môžete vychutnávať plných 6–8 hodín na jedno nabitie.

AfterShokz OpenMove

AfterShokz OpenMove

Hodnotenie: 5
85 €

Zaistí bezpečie pri vonkajšom športovaní vďaka Bone conduction technológii – moderné športové Bluetooth 5.0 slúchadlá AfterShokz OpenMove s usadením pred ucho garantujú lepšiu počuteľnosť diania v okolí než bežné športové slúchadlá. Sú odolné voči potu a vode, hrajú 6 h na nabitie a majú duálne mikrofóny pre zrozumiteľné handsfree hovory.

AfterShokz OpenComm
178,40 €

Usadzujú sa pred uši a zvuk cez mini vibrácie prenáša priamo do vnútorného ucha – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá AfterShokz OpenComm sa pýšia nielen kvalitným zvukom, ale tiež DSP mikrofónom potlačujúcim okolitý hluk . Sú ideálne pre počúvanie hudby aj pre komunikáciu. Na nabitie vydržia v prevádzke až 16 h a sú odolné voči vode, prachu a potu.