Affenzahn Lienka Lilly malý kamarát detský batoh
38,56 €
38,10 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek lienku Lilly a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Delfín Doro Malý kamarád Malý batoh
38,10 €

Batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství a jsou to pěkné potvůrky! Roztomilý batůžek pro děti od 1.


Affenzahn Dráčik Daria veľký kamarát detský batoh
53,85 €
50,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek dračicu Dariu a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Had Samuel malý kamarát detský batoh
38,56 €

25,50 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek hada Samuela a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Hrošík Hilda malý kamarád dětský batoh
38,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vezměte všude s sebou svého nejlepšího zvířecího kamaráda- batůžek hrošíka Hildu a prožívejte všechny zážitky a dobrodružství společně. Každý batůžek má ručně vyšívané detaily a reflexní prvky pro větší bezpečnost.


Affenzahn Jednorožec Ulrike malý kamarát detský batoh
38,10 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek jednorožca Ulrika a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Kohútik Richi malý kamarát detský batoh
38,56 €
38,10 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek kohútika Richiho a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Koník Hanne malý kamarát detský batoh
38,56 €
37,20 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek koníka Hanneho a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Krokodíl Kai malý kamarád detský batoh
38,56 €
38,10 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek krokodíla Kaia a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Líška Frida malý kamarát detský batoh
38,56 €
38,10 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek líšku Fridu a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Opička Marty malý kamarát detský batoh
38,56 €
38,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek opičku Marty a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Oslík Don veľký kamarát detský batoh
53,60 €
+ doprava zadarmo

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek oslíka Dona a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Panda Paul veľký kamarát detský batoh
53,60 €
+ doprava zadarmo

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek medvedíka pandu Paula a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Papagáj Piet malý kamarát detský batoh
38,56 €
38 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek papagája Pieta a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Slon Elias veľký kamarát detský batoh
53,60 €
+ doprava zadarmo

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek slona Eliasa a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Sova Olivia malý kamarád dětský batoh
38,10 €

Vezměte všude s sebou svého nejlepšího zvířecího kamaráda- batůžek sovu Olivii a prožívejte všechny zážitky a dobrodružství společně. Každý batůžek má ručně vyšívané detaily a reflexní prvky pro větší bezpečnost.


Affenzahn Tučňiak Pepe malý kamarát detský batoh
38,56 €
38 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek tučniaka Pepeho a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Žabka Finn Malý kamarát Malý batoh
38 €

Posledný kus za túto cenu!

Vezměte všude s sebou svého nejlepšího zvířecího kamaráda- batůžek žabáka Finna a prožívejte všechny zážitky a dobrodružství společně. Každý batůžek má ručně vyšívané detaily a reflexní prvky pro větší bezpečnost.


Affenzahn Zaječice Rosalie Malý kamarád Malý batoh
38,10 €

Vezměte všude s sebou svého nejlepšího zvířecího kamaráda- batůžek zaječici Rosalii a prožívejte všechny zážitky a dobrodružství společně. Každý batůžek má ručně vyšívané detaily a reflexní prvky pro větší bezpečnost.


Affenzahn Dino Didi veľký kamarát detský batoh
53,60 €
+ doprava zadarmo

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek dinosaura Didiho a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Opička Marty Malý kamarád Malý batoh
36,90 €

Batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství a jsou to pěkné potvůrky! Roztomilý batůžek pro děti od 1.


Affenzahn Psík David malý kamarát detský batoh
38,56 €
38,10 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek psíka Davida a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Sloník Emil malý kamarát detský batoh
38,56 €
37,60 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek sloníka Emila a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Tiger Theo veľký kamarát detský batoh
53,60 €
+ doprava zadarmo

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek tigríka Thea a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.