Adventure Menu Kura Korma s ryžou
6,95 € 6,70 €

Adventure Menu Kura Korma s ryžou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Kuracie na divoko s rýžou
6,60 €

Adventure Menu Kuracie na divoko s ryžou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Hovädzí guláš so zemiakmi
7,40 €

Poctivý guláš z hovädzieho predného z býkov z voľných chovov. Adventure Menu Hovädzí guláš so zemiakmi je omáčka presne podľa zlatého pomere 2 diely cibule jeden diel mäsa, zaliata vývarom z kostí zahustená bezlepkovou múkou a dokořeněno červenou sušenou paprikou. Príloha sú varené zemiakové štvrtky.

Adventure Menu 100% Prasa. mäso na rasci 200 g
6,70 €

Adventure Menu 100% MÄSO: Bravčové na rasci – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Sada Samoohrevu 20g (5ks 20g + zipper-ba
8,27 € 7,70 €

Adventure Menu Sada SAMOOHREVU 20g (5ks 20g + zipper-bag) – chcete si dopriať ten najväčší komfort na cestách? Pre tieto prípady je tu Bezplameňový SAMOOHREV, ktorý Vám sám ohreje jedlo.

Adventure Menu Kuracie krídla na mede a chilli
8,40 €

Chutná a výživná Adventure Menu Kuracie krídla na mede a chilli v praktickom balení na cesty z najlepších surovín. Neobsahuje glutamát, hormóny, umelé sladidlá ani žiadne alergény.

Adventure Menu Tandoori Quinoa (VEGAN)
7,30 €

Adventure Menu Tandoori Quinoa (vegán) – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.