Acra Petanque 8 Gúľ-24%

Acra Petanque 8 Gúľ

Hodnotenie: 4,5
21,90 € 16,50 €

Akcia

kvalitným petanque si užijete zábavnú hru na záhrade a aj na cestách. Cieľom hry je dostať guľu čo najbližšie k drevenej guľôčke „Jackovi“. Táto sada petanque obsahuje všetko potrebné vybavenie pre hru až o štyroch ľuďoch.

Acra Trampolína S Ochrannou Sieťou 305cm
200 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA18 Acra 305 cm je trampolínový set určený pre exteriérové ​​aj interiérové ​​využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.

Acra Trampolína S Ochrannou Sieťou 366cm
263 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA19 Acra 366 cm je trampolínový set určený pre exteriérové ​​aj interiérové ​​využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.

Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie plastové
22 €

Posledný kus za túto cenu!

Juniorské hokejové korčule. Chlapčenské korčule rozťahovacie plastové disponujú jednoduchým mechanizmom nastavenia veľkosti – 4 možnosti. Korčule tvorí pevný plastový skelet a textilná topánka z príjemného materiálu. Výhodou je ľahké zapínanie korčule pomocou praciek.

Acra Trampolína s ochrannou sieťou 244cm
154,70 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA17 Acra 244 cm je trampolínový set určený pre exteriérové aj interiérové využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.

Acra Balanční podložka s expandéry 58 cm
58,89 € 56,90 €

Acra Balanční podložka s expandéry 58 cm je skvelý doplnok pre aeróbne a balančné cvičenia. Zvlášť vhodné pre posilnenie hlbokého stabilizačného systému.

Acra Rebrík k trampolíne 76 cm
12,90 €

Schodíky k trampolíne disponujú pevnou, ale ľahkou kovovou konštrukciou s plastovými krytkami a úchytkami. Majú ochranný antikorózny náter. Stupienky sú vyrobené z oceľových profilov. Acra Rebrík k trampolíne 76 cm je ideálny k trampolínam s priemerom 183, 244 a 305 cm.

Acra Fitness sada - 5 dielov
14,90 €

Univerzálna Acra Fitness sada – 5 dielov umožňuje rôznorodé využitie k cvičeniu v domácich podmienkach.

Acra Petanque 6 Gúľ

Acra Petanque 6 Gúľ

Hodnotenie: 4,6
17,90 € 16,10 €

kvalitným petanque si užijete zábavnú hru na záhrade a aj na cestách. Cieľom hry je dostať guľu čo najbližšie k drevenej guľôčke „Jackovi“. Táto sada petanque obsahuje všetko potrebné vybavenie pre hru o troch ľuďoch.

Acra Schodíky k vonkajším trampolínam CAA25/1
15 €

Rebrík Acra CAA25/1 100 cm sú kovové schodíky s dvoma stupienkami s nosnosťou až 120 kg pre vonkajšie trampolíny. Tieto schodíky je možné použiť pre trampolíny ACRA o priemere 366 cm a 429 cm.

Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softové
27,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nastaviteľné dievčenské korčule. Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softové disponujú možnosťou nastaviť korčuľu do 4 rôznych veľkostí. Korčule majú pevný plastový skelet a vnútornú topánočku z príjemného materiálu, ktorý zaručuje komfort. Upevnenie je zabezpečené kombináciou šnurovania a dvoma prackami. Korčule majú vodoodpudivú úpravu.

Acra Campingové kreslo C1
10,70 €

Campingové kreslo nájde využitie nielen vnútri, ale aj vonku počas kempovania či rybárčenia. Je vybavené praktickými opierkami. Acra Campingové kreslo C1 má 16mm oceľové rúrky.

Acra Cyclone žltý - použité-48%
14,90 € 7,60 €

Použité

Acra Cyclone je plastový bob s brzdami a vstavaným sedadlom. Vstavané sedátko oddeľuje dieťa od studeného snehu a tým zabezpečuje lepšie podmienky pre dlhodobejší pobyt na snehu.

Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softové - rozbalené
27,34 € 25,80 €

Rozbalené

Nastaviteľné dievčenské korčule. Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softové disponujú možnosťou nastaviť korčuľu do 4 rôznych veľkostí. Korčule majú pevný plastový skelet a vnútornú topánočku z príjemného materiálu, ktorý zaručuje komfort. Upevnenie je zabezpečené kombináciou šnurovania a dvoma prackami. Korčule majú vodoodpudivú úpravu.

Acra Plutvy Delta-27%

Acra Plutvy Delta

Hodnotenie: 4
13,59 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké plutvy disponujú prieduchmi, gumovým trojuholníkom a bočnými pružnými pásikmi, ktoré zaisťujú dobré prúdenie vody a účinný záber. Veľkosť sa dá nastaviť pomocou pásika v rozmedzí 4 čísel. Acra Plutvy Delta sú vhodné pre deti.

Acra Bob Bambi Rider - zánovné-30%
25,90 € 18 €

Zánovné

Kvalitní plastový bob. Acra Bob Bambi Rider je vyroben z odolného plastu. Je vybaven zateplovací vrstvou na sedáku a opěradle pro lepší tepelnou izolaci. Bob disponuje bezpečnostními popruhy a má nosnost 25 kg.

Acra Ohrádka na sane

Acra Ohrádka na sane

Hodnotenie: 4,8
7,30 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ohrádka na sane má v balení súpravu pre montáž, ktorá je veľmi jednoduchá. Postačí háčik kovania upnúť za rám saní a dotiahnuť. Je vyrobená z bukových pásikov. Acra Ohrádka na sane je skvelým doplnkom pre zimné radovánky.

Acra Sane plastové Pinguin - zánovné
16,30 € 15,90 €

Zánovné

Plastové sane disponujú v prednej časti dutinami, za ktoré sa dieťa môže chytiť pri jazde. Sú ideálne pre menšie deti a majú popruh na ťahanie. Acra Sane plastové Pinguin majú nosnosť až 40 kg.

Acra Skibob riaditeľný modrý - rozbalené-21%
25,90 € 20,40 €

Rozbalené

Acra Skibob je plastový riaditeľný bob opatrený jednou plastovou lyžou ovládanou volantom. Bob má tiež dve masívne pákové brzdy, ktoré umožňujú bezpečné zastavenie bobu.

Acra Trampolína s ochrannou sieťou 183cm
130,20 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA21 Acra 183 cm je trampolínový set určený pre exteriérové aj interiérové využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.

Acra Kroket Pre 6 Hráčov

Acra Kroket Pre 6 Hráčov

Hodnotenie: 3,7
28,70 €

kvalitným kroketom si užijete zábavnú hru na záhrade a aj na cestách. Cieľom hry je dostať guľu skrz všetky bránky. Táto kroketové sada obsahuje všetko potrebné vybavenie pre hru o šiestich ľuďoch.