Accentra Sprchový gél Blossom Hibiscus & Coconut (Shower Gel) 200 ml
4,90 € 4,40 €

Po odskrutkovaní viečka Vás očarí jarné vône ibišteka a kokosu. Malý darček, čo urobí veľkú radosť. Krásny darček plný relaxu a príjemných vôní nadchne každého milovníka kozmetiky. Vôňa týchto produktov je neodolateľná. Nielen že nádherne vonia, ale môže byť aj krásnym darčekom.

Accentra Tělové mlieko Blossom Hibiscus & Coconut (Body Lotion) 200 ml
4,90 € 4,40 €

Po odskrutkovaní viečka Vás očarí jarné vône ibišteka a kokosu. Malý darček, čo urobí veľkú radosť. Krásny darček plný relaxu a príjemných vôní nadchne každého milovníka kozmetiky. Vôňa týchto produktov je neodolateľná! Nielen že nádherne vonia, ale môže byť aj krásnym darčekom.

Accentra Šumivá bomba do kúpeľa You Are (Bath Fizzer) 6 x 15 g
6,10 €

2 druhy / vôňa: krémový Fizzer / vanilka a ružový Fizzer / jahoda. Elegantné prevedenie v papierovej krabičke. Krásny darček plný relaxu a príjemných vôní nadchne každého milovníka kúpeľov a kúpeľov. Vôňa je neodolateľná. Nielen že nádherne vonia, ale môže byť aj krásnym darčekom.

Accentra Adventný kalendár dekoratívnej kozmetiky Winter Magic-24%
28,20 € 21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Že sú adventné kalendáre určené primárne pre deti, ktoré sa nemôžu dočkať, čo im Ježiško prinesie? Kdeže . odpočítavajte Vianoce s adventným kalendárom Accentra a kozmetickými prekvapeniami vnútri len pre Vás. V limitovanej edícii nájdete 24 produktov z dekoratívnej kozmetiky.

Accentra Špongia Strawberry Spring Time (Bath Sponge)
2,30 €

Kúpeľová huba Strawberry o veľkosti 11 × 14,5 cm pre starostlivosť o vašu pokožku. Príjemná a mäkká štruktúra sa hodí na použitie pre každý typ pokožky. Súčasťou huby je pútko, ktoré pri zavesení huby zaisťuje jej rovnomerné vysychaniu.

Accentra Darčeková sada 7 Days of Love Just for You
17,50 €

Darčeková sada obsahuje: Krém na ruky (Hand & Nail Cream) 20 ml Pilník na nechty (Nail File) Soľ do kúpeľa (Bath Salt) 30 g Telové mlieko (Body Lotion) 20 ml Šumivá bomba do kúpeľa (Bath Fizzer) 25 g Tuhé mydlo (Soap) 20 g Sprchový gél (Shower Gel) 20 ml Pena do kúpeľa (Bubble Bath) 30 ml.

Accentra Krém na ruky a nechty La Belle Femme (Hand & Nail Cream) 60 ml
3 €

Krém je dodávaný podľa náhodného výberu. Úžasný krém na ruky, ktorý účinne stará o vaše ruky. Zanechá je hydratované, vyživené, jemné a hebké na dotyk. Nielen že nádherne vonia, ale môže byť aj krásnym darčekom. Každý krém má svoju vôňu: ružový – ruža, fialový – levanduľa, svetlo zelený – jablko.

Accentra Balzam na pery so zrkadielkom Spring Time (Lip Balm) 6 g
8,80 €

Balzam je dodávaný podľa náhodného výberu. Balzam na pery so zrkadielkom stará o jemnú pokožku pier. Hydratuje ich a zabraňuje vysušovaniu a popraskaniu, zanecháva pery hebké a jemné. Každý balzam má svoju vôňu: pomaranč, grep, broskyňa.

Accentra Cestovná sada telovej starostlivosti Spring Time
12,60 €

Sada obsahuje: Sprchový gél Spring Time (Shower Gel) 100 ml Krém na ruky a nechty Spring Time Tea Rose & Velvet (Hand & Nail Cream) 60 ml Čistiaci gél na ruky Spring Time (Cleansing Hand Gel) 30 ml Multifunkčná kreditná karta Kozmetická taštička.

Accentra Darčeková sada Little Princess
11,10 €

Sada obsahuje:

Sprchový gél Little Princess Strawberry Vanilla (Shower Gel) 80 ml Balzam na pery (Lip Balm) 2 × 3 g Špongia v tvare koruny (Sponge) .