Abus Zámok UGRIP BORDO 5700 - Čierna

Abus Zámok UGRIP BORDO 5700 - Čierna

57,95 €
Posledný kus za túto cenu!

Zámok ABUS UGRIP BORDO 5700 v novom, modernom dizajne slúži na ochranu bicykla pred krádežou.Špecifikácia produktu: Zámok ABUS UGRIP BORDO 5700

5 mm hrubé oceľové pláty sú spojené špeciálnymi nitmi špeciálny, inovatívny, jemný silikónový povrch zámku pláty, špeciálne nity, púzdro ako aj súčas…

Nemecký koncern ABUS patrí medzi najväčších svetových výrobcov mechanického zabezpečenia. Firma bola založená už v roku 1924.

V súčasnej dobe zaujíma ABUS vedúce postavenie vo všetkých segmentoch a oblastiach svetového trhu. Komplexný výrobný program zahŕňa produkciu visiacich zámkov, petlíc, cylindrických vložiek, prídavných dverových a okenných zámkov, cyklo a moto zámkov.

Samotná výroba všetkých produktov ABUS prebieha v súlade s príslušnými európskymi normami. Výrobné postupy sa radia medzi tie najmodernejšie v dnešnom priemysle. Počas samotnej výroby sa vykonávajú náhodné testy, ktoré zaručujú vysokú kvalitu všetkých produktov. Firma ABUS pri vývoji svojich výrobkov spolupracuje s nemeckou kriminálnou políciou. Zabezpečenie ABUS uznávajú významné poisťovne v združení VdS.

Kvalita je štandard ABUSu. K tomu, aby sme dosiahli tej najlepšej kvality, je potrebné mať vedomosti a schopnosti v tomto odbore. To je základ produktov Security made in Germany.

ABUS používa najnovšie výrobné technológie a najlepšie materiály pre výrobu. Každému produktu venuje toľko času, aby dosiahol tej najlepšej kvality a bol pre zákaníka atraktívny. To je tá najlepšia cesta.