ABC Design Spona magnetická brown/dark brown 2021-16%
21,90 € 18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické spony značky ABC Design možno použiť k bezpečnému pripevneniu drobných hračiek, závesných hrkálok alebo aj plienok ku kočíku. Vďaka zabudovaným silným magnetom je pripevnenie jednoduché a spoľahlivé aj počas veterného počasia.

ABC Design Držiak na TP ABC upevňovací black 2021
7,90 €

Vďaka upevňovacím háčikom značky ABC Design možno univerzálny držiak použiť takmer na každom kočíku a s každou taškou na plienky. Upevňovací systém je kompatibilný so všetkými modelmi kočíkov ABC Design od kolekcie 2017.

ABC Design Sedadlo pre Kiddy Ride On 2 2021
18,90 €

Sedadlo Kiddie Ride On 2 od značky ABC Design je bezpečným a praktickým doplnkom pre stúpadlo. Sedadlo sa jednoducho pripevňuje a dáva dole a pre zvýšenú bezpečnosť je tiež vybavené bezpečnostným madlom.

ABC Design Stúpadlo Kiddy Ride On 2 black 2021
65,90 €

Stúpadlo Kiddie Ride On značky ABC Design poskytuje deťom úplne nový zážitok pri jazde v stoji – a prináša tiež mnoho zábavy pre starších súrodencov. Vďaka šikovnému upevňovaciemu systému možno stúpadlo ľahko a rýchlo pripojiť ku kočíku.

ABC Design Náhradná duša 12" 2021
5,90 €

Náhradná duša 12" 2021 s ventilom vhodná pre všetky kočíky s nafukovacími kolesami príslušného rozmeru.

ABC Design TP Urban Diamond
76,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická taška pre uskladnenie plienok, fliaš a ďalších dojčenských potrieb. Vyrobená je z imitácie kože a zaujme svojim elegantným dizajnom s exkluzívnymi detailmi. ABC Design TP Urban Diamond je kompatibilný so všetkými modelmi kočíkov ABC Design. Vďaka ramennými popruhu je možné ju pohodlne nosiť na pleci.

ABC Design Tulip 2021

ABC Design Tulip 2021

Hodnotenie: 4
109 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka skupiny 0+ Tulip ponúka optimálnu ochranu vašich detí počas jazdy. Polstrovaná sedacia časť poskytuje spoľahlivú oporu a ľahko zaguľatená škrupina zaistí upokojujúce hojdanie. Autosedačka značky ABC Design je vybavená jednoduchým prípojným mechanizmom pre rýchlu premenu na cestovný systém.

ABC Design TP Urban Fashion
75,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovacia taška, ktorá umožňuje uskladniť nevyhnutné veci (fľaše, plienky a ďalšie). Vyrobená je z imitácie kože a vybavená niekoľkými priestrannými vreckami. ABC Design TP Urban Fashion je vybavená ramenným popruhom, ktorý zaisťuje pohodlné nosenie. Súčasťou balenia je aj prebaľovacia podložka, umožňujúca flexibilné prebalenie dieťaťa.

ABC Design TP Urban Diamond 2021
74 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na plienky Urban Diamond 2021 od nemeckej značky ABC DESIGN umožňuje hygienické prebalenie vášho dieťaťa nech už ste kdekoľvek vďaka integrovanej prebaľovacej podložke. Štýlová taška s detailmi v napodobenine kože je ďalej vybavená veľkou priehradkou, ktorá je ideálna na plienky a fľaše.

ABC Design Pláštenka Multi (Salsa, Viper, Turbo) 2021
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálna ochrana pred nepriazňou počasia určená na kočíky značky ABC Design. Praktická pláštenka umožní vyraziť si na prechádzku aj keď práve prší. Pláštenka neobsahuje žiadne chemické zmäkčovadlá a ponúka tak spoľahlivú a bezpečnú ochranu pre vaše bábätko.

ABC Design Držiak nápojov 2021
16,90 €

Univerzálny držiak nápojov ABC Design možno vďaka praktickému upevneniu na suchý zips namontovať na takmer všetky bežné modely kočíkov. Šikovne navrhnutý držiak udrží fľaše a tégliky s objemom až do cca 500 ml.

ABC Design Sunny-slnečník 2021
28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický slnečník od značky ABC Design, ktorý pomáha chrániť vaše dieťa pred priamym slnkom, slabším dažďom či silným vetrom. Kompatibilita so všetkými kočíkmi z kolekcie. Priemer látky 60 cm pre ideálne krytie. Meniteľný uhol, vďaka nastaviteľnému kĺbu. Celková hmotnosť 0,68 kg.

ABC Design Salsa 4 Fashion
610,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík disponuje otočnými prednými kolesami s aretáciou, ktoré uľahčia jazdenie po meste. Súčasťou je výškovo nastaviteľná a umývateľná opierka nôh a otočná športová nadstavba. ABC Design Salsa 4 Fashion má nízku hmotnosť a kompaktné rozmery po zložení.

ABC Design Salsa 4 Air 2021
624,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík Salsa 4 Air 2021 od nemeckej značky ABC DESIGN vás vezme aj do náročnejšieho terénu vďaka kvalitným nafukovacím kolesám s integrovaným odpružením. Kočík navyše rastie s dieťaťom, akonáhle dieťa vyrastie, môžete vaničku vymeniť za pohodlnú otočnú športovú nadstavbu, ktorú je možné nastaviť do polohy úplne poležiačky.

ABC Design Salsa 4 Air Diamond
632,90 €

Kočík disponuje nafukovacími kolesami, ktoré uľahčia jazdenie po meste. Súčasťou je výškovo nastaviteľná, umývateľná opierka nôh a otočná športová nadstavba. ABC Design Salsa 4 Air Diamond má ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Salsa 4 2021

ABC Design Salsa 4 2021

Hodnotenie: 5
569 €

Kočík Salsa 4 2021 v mestskom dizajne sa ľahko ovládateľnými kolesami. Kočík značky ABC dizajn je vybavený odpružením, nastaviteľnou opierkou chrbta a umývateľnou opierkou nôh. Súčasťou kočíka je matrac na spanie, skladacia korbička a ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Salsa 4 Air Fashion
632,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík disponuje nafukovacími kolesami, ktoré uľahčia jazdenie po meste. Súčasťou je výškovo nastaviteľná a umývateľná opierka nôh a otočná športová nadstavba. ABC Design Salsa 4 Air Fashion má ochranný nánožník hlbokej vaničky so zipsom.

ABC Design Base Tulip

ABC Design Base Tulip

Hodnotenie: 5
169 €

Spoločne s autosedačkou ABC Design Tulip dosahuje táto základňa Isofix Base Tulip optimálnu ochranu dieťaťa. Základňa sa vo vozidle upevňuje pomocou pripevňovacích bodov ISOFIX. Autosedačku skupiny 0+ potom stačí jednoducho nasadiť na základňu.

ABC Design Tulip Diamond 2021
117 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka Tulip Diamond 2021 od nemeckej značky ABC DESIGN sa ľahko inštaluje do auta pomocou základne Isofix Base Tulip. Behom pár jednoduchých pohybov pripevníte autosedačku späť na kočík ABC Design.

ABC Design Zoom 2018
697,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Zoom vám pomôže zachovať si slobodu a flexibilitu. Podľa veku detí môžete ľubovoľne kombinovať športovú nadstavbu, vaničku a autosedačku. Vďaka otočným kolesám je kočík Zoom veľmi ľahko ovládateľný.

ABC Design Viper 4 Diamond 2021
624,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík Viper 4 Diamond 2021 od nemeckej značky ABC DESIGN vás vezme aj do náročnejšieho terénu vďaka kvalitným nafukovacím kolesám s odpružením. Vďaka praktickej vaničke Viper, s mäkko polstrovaným matracom a cirkuláciou vzduchu, sa vášmu dieťaťu dostane odpočinku na výletoch po akejkoľvek ceste.

ABC Design Organizér 2020
41,90 € 36,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický organizér s uzatvárateľným vreckom na klasický zips. Ideálne príslušenstvo na sadu zvlhčených obrúskov, desiat či ďalších drobností. Hlavnú priehradku možno rozdeliť. Taška s chytrým magnetickým zatváraním. Možnosť upevnenia priamo na rukoväť kočíka pre okamžitý prístup.

ABC Design TP Style 2021
139 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na plienky od značky od značky ABC Design, ktorá svojím elegantným vzhľadom zaujme na prvý pohľad. Hlavnú priehradku sprevádzajú 2 vrecká na drobnosti. Obsahuje izolačný držiak na fľašu a puzdro na drobné veci. Univerzálny systém uchytenia na väčšinu modelov kočíkov od tohto výrobcu aj kočíky ostatných značiek.

ABC Design Viper 4 2021

ABC Design Viper 4 2021

Hodnotenie: 5
569 €

Kočík Viper 4 2021 v robustnom vyhotovení je ako stvorený do prírody. Kočík značky ABC design je vybavený opierkou chrbta, umývateľnou opierkou nôh a výškovo nastaviteľnou rukoväťou. Súčasťou kočíka je matrac na spanie, skladacia korbička a ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Zoom asphalt Diamond 2021
616,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík Zoom asphalt Diamond 2021 od nemeckej značky ABC DESIGN je ľahko ovládateľný a jeho kompaktný dizajn si skvele poradí aj s užšími priestormi. Kočík pre dvojčatá umožňuje súrodencom sedieť oproti sebe.

ABC Design Viper 4 Diamond 2020 - rozbalené
624,40 € 599,50 €

Rozbalené

Detský kočík Viper 4 Diamond 2020 od nemeckej značky ABC DESIGN vás vezme aj do náročnejšieho terénu vďaka kvalitným nafukovacím kolesám s odpružením. Vďaka praktickej vaničke Viper, s mäkko polstrovaným matracom a cirkuláciou vzduchu, sa vášmu dieťaťu dostane odpočinku na výletoch po akejkoľvek ceste.

ABC Design Viper 4 midnight Fashion 2021
632,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík disponuje nafukovacími kolesami, ktoré uľahčia jazdenie po nerovnom povrchu. Súčasťou je výškovo nastaviteľná, umývateľná opierka nôh a otočná športová nadstavba. ABC Design Viper 4 midnight Fashion 2021 má ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Viper 4 navy Diamond 2021
632,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík disponuje nafukovacími kolesami, ktoré uľahčia jazdenie po nerovnom povrchu. Súčasťou je výškovo nastaviteľná, umývateľná opierka nôh a otočná športová nadstavba. ABC Design Viper 4 navy Diamond 2021 má ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Batoh Tour 2021
99,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Batoh od značky ABC Design, ktorý je vybavený radom vychytávok ako izolačný držiak na fľaše, prebaľovacia podložka a puzdro na menšie veci. Vodeodolná priehradka je súčasťou. Univerzálny systém uchytenia na väčšinu modelov kočíkov od tohto výrobcu od kolekcie z roku 2017.

ABC Design Fusak ABC 2021
45,90 €

Detský fusak od značky ABC Design s bohatým polstrovaním aj do nižších vonkajších teplôt. Rozopínanie na zips so zatavenou úpravou pre jednoduchší prístup. Pripevnené k pásu kočárku na zadnej strane, ktoré je prepojiteľné s väčšinou typov. S veľmi nízkou váhou o 0,8 kg by nemal chýbať vo vašej výbave.

ABC Design Korba Zoom 2021
139 € 120,40 €

Akcia

Korba Zoom 2021 s mäkkým matracom prispôsobí váš kočík potrebám novorodenca. Korba značky ABC dizajn je vybavená strieškou s priedušnou zadnou časťou, ktorá umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Korbu môžete jednoducho zložiť do kompaktných rozmerov.

ABC Design Nánožník ABC 2021
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkko polstrovaný nánožník značky ABC Design prináša okamžitý pocit príjemného tepla. Nánožník možno prať v práčke. Je kombinovateľný so všetkými kočíkmi ABC Design.

ABC Design Nánožník ABC navy Diamond 2021
31,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nánožník, ktorý je vyrobený z mäkkého polstrovaného materiálu. Poskytne okamžitý pocit pohodlia a tepla. ABC Design nánožník ABC navy Diamond 2021 je ľahko prateľný a jeho povrch sa ľahko udržuje. Je kompatibilný so všetkými kočíkmi ABC Design. Zaujme tiež svojim elegantným dizajnom.

ABC Design Zoom 2021
569 €

Kočík Zoom 2021 s flexibilnou kombinovanou nadstavbou podľa veku detí. Kočík značky ABC design je vybavený parkovacou brzdou, odpruženými kolesami a výškovo nastaviteľnou rukoväťou. Pomocou niekoľkých pohybov kočík ľahko zložíte do kompaktných rozmerov.

ABC Design Zoom 2017
773 € 744,10 €

Posledný kus za túto cenu!

ABC design Zoom je najmenší súrodenecký kočík na nemeckom trhu, vhodný pre súrodencov s niekoľkoročným vekovým rozdielom vďaka množstvo jeho kombinácií.

ABC Design Adaptér Zoom 2021
19,90 €

Praktický adaptér vám umožní premeniť kočíky značky ABC Design na ultra mobilný cestovný systém, a to všetko počas chvíľky. Pomocou tohto adaptéra môžete na podvozok kočíka Zoom umiestniť dve hlboké korby tak, aby si navzájom neprekážali.

ABC Design Salsa 4 Air Diamond - rozbalené
632,90 € 607,60 €

Rozbalené

Kočík disponuje nafukovacími kolesami, ktoré uľahčia jazdenie po meste. Súčasťou je výškovo nastaviteľná, umývateľná opierka nôh a otočná športová nadstavba. ABC Design Salsa 4 Air Diamond má ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Sunny-slnečník Diamond
28,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Užitočný slnečník, ktorý možno ľahko pripevniť k rámu kočíku. Vďaka svojmu priemeru 60 cm poskytne zodpovedajúcu tieň. ABC Design Sunny-slnečník Diamond chráni dieťa pred škodlivými UV lúčmi a zabraňuje spáleniu jemnej detskej pokožky. Kombinovateľný so všetkými kočíkmi súčasnej kolekcie.

ABC Design TP Jetset 2020
119 € 100,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na plienky od značky od značky ABC Design, ktorá svojím elegantným vzhľadom zaujme na prvý pohľad. Vodeodolná priehradka je súčasťou. Obsahuje izolačný držiak na fľašu a puzdro na drobné veci. Univerzálny systém uchytenia na väčšinu modelov kočíkov od tohto výrobcu aj kočíky ostatných značiek.

ABC Design Tulip Diamond 2020 - rozbalené
117 € 104,20 €

Rozbalené

Detská autosedačka Tulip Diamond 2020 od nemeckej značky ABC DESIGN sa ľahko inštaluje do auta pomocou základne Isofix Base Tulip. Behom pár jednoduchých pohybov pripevníte autosedačku späť na kočík ABC Design.

ABC Design Tulip navy Diamond 2021
108,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka disponuje ľahko zaguľatenou škrupinou, ktorá umožňuje mierne upokojujúce hojdanie. Súčasťou je nastaviteľná opierka hlavy pre prispôsobenie podľa dieťaťa. ABC Design Tulip navy Diamond 2021 je vhodná pre deti 0 do 15 mesiacov, 45–85 cm alebo do 13 kg.

ABC Design Vanička Zoom asphalt Diamond 2021
133,50 €

Detská vanička Zoom asphalt Diamond 2021 od nemeckej značky ABC DESIGN bude dokonalý doplnok pre váš kočík. Priestranná základňa vaničky s mäkkým kvalitným matracom prinesie vášmu dieťaťu už od narodenia maximálny komfort.

ABC Design Deka ABC 2021
41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Deka z príjemnej látky pre pocit tepla a bezpečia od značky ABC Design. Zloženie zo 100% bavlny pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti a hrejivých vlastností. Praktický doplnok do kočíka. Celkové rozmery 100 × 100 cm pri váhe len 0,4 kg.

ABC Design Moskytiéra Tulip black 2021
10,90 €

S ABC Design moskytiérou Tulip môžete bez obáv ochrániť vaše dieťa v detskej autosedačke pred nepríjemným a nebezpečným hmyzom. Kvalitne sieťovaná, odolná a pevná látka prináša všestrannú ochranu bábätka pred najdrobnejším hmyzom.

ABC Design Nánožník ABC Diamond 2021
31,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nánožník ABC Diamond 2021 od nemeckej značky ABC DESIGN príjemne zahreje v chladnejšom období. Mäkko polstrovanú výplň si deti ihneď obľúbia. Nánožník sa ľahko zapína na patentky.

ABC Design je popredný svetový výrobca kočíkov a detských potrieb, ako sú napríklad stoličky, chodítka, ležadlá. Sídli v nemeckom Albbrucku. Vznik tejto značky sa datuje už rokom 1988. Výrobca každým rokom rozširuje paletu vyrábaného sortimentu, ktorý sa vyznačuje nielen zaujímavým dizajnom, ale aj kvalitou.

ABC Design je popredný svetový výrobca kočíkov a detských potrieb, ako sú napríklad stoličky, chodítka, ležadlá. Sídli v nemeckom Albbrucku. Vznik tejto značky sa datuje už rokom 1988. Výrobca každým rokom rozširuje paletu vyrábaného sortimentu, ktorý sa vyznačuje nielen zaujímavým dizajnom, ale aj kvalitou.