ABC Design TP Urban 2020
76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na plienky TP Urban 2020 od značky od značky ABC Design, ktorá svojím elegantným vzhľadom s koženkovými detailmi zaujme na prvý pohľad. Veľký vnútorný priestor obsahuje rad vreciek, ktoré pojmú všetky nevyhnutnosti. Súčasťou tašky je hygienická prebaľovacia podložka pre pohodlnú výmenu plienok.

ABC Design Stúpadlo Kiddy Ride On 2 black 2020
65,90 €

Stúpadlo Kiddie Ride On značky ABC Design poskytuje deťom úplne nový zážitok pri jazde v stoji – a prináša tiež mnoho zábavy pre starších súrodencov. Vďaka šikovnému upevňovaciemu systému možno stúpadlo ľahko a rýchlo pripojiť ku kočíku.

ABC Design Držiak nápojov 2020
16,90 €

Univerzálny držiak nápojov ABC Design možno vďaka praktickému upevneniu na suchý zips namontovať na takmer všetky bežné modely kočíkov. Šikovne navrhnutý držiak udrží fľaše a tégliky s objemom až do cca 500 ml.

ABC Design Sedadlo pre Kiddy Ride On 2 2020
18,90 €

Sedadlo Kiddie Ride On 2 od značky ABC Design je bezpečným a praktickým doplnkom pre stúpadlo. Sedadlo sa jednoducho pripevňuje a dáva dole a pre zvýšenú bezpečnosť je tiež vybavené bezpečnostným madlom.

ABC Design Zoom 2018
697,07 € 599,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Zoom vám pomôže zachovať si slobodu a flexibilitu. Podľa veku detí môžete ľubovoľne kombinovať športovú nadstavbu, vaničku a autosedačku. Vďaka otočným kolesám je kočík Zoom veľmi ľahko ovládateľný.

ABC Design Viper 4 2020
569 €

Kočík Viper 4 2020 v robustnom vyhotovení je ako stvorený do prírody. Kočík značky ABC design je vybavený opierkou chrbta, umývateľnou opierkou nôh a výškovo nastaviteľnou rukoväťou. Súčasťou kočíka je matrac na spanie, skladacia korbička a ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Viper 4 2019
614,85 € 567,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zbožňujte procházky širou krajinou a pro vaše miminko si nedokážete představit nic hezčího, než že bude tento pocit volnosti sdílet s vámi již od samého začátku? V tom případě se pusťte do životního dobrodružství s kombinovaným kočárkem neomezených možností. ABC Design Viper 4 na hliníkové konstrukci s 4 nafukovacími koly. Součástí je hluboká korbička a sportovní sedačka, kterou lze vozit po i proti směru jízdy.

ABC Design Zoom 2020
569 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Zoom 2020 s flexibilnou kombinovanou nadstavbou podľa veku detí. Kočík značky ABC design je vybavený parkovacou brzdou, odpruženými kolesami a výškovo nastaviteľnou rukoväťou. Pomocou niekoľkých pohybov kočík ľahko zložíte do kompaktných rozmerov.

ABC Design Salsa 4 2019

ABC Design Salsa 4 2019

Hodnotenie: 4,5
571,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Ste plní energie? Bije vaše srdce v súlade s dobou? Veríte, že život sa má prežiť, chcete si s vaším dieťaťom vytvoriť puto a urobiť z rokov, strávených s rodinou, tú najlepšiu časť vášho života? V tom prípade je pre vás tou najlepšou voľbou kočík Salsa. Tento dynamický, flexibilný a extrémne ľahko ovládateľný kočík je vďaka jeho vlastnostiam spoľahlivým spoločníkom pre vás i vaše dieťa už od prvých spoločných dní.

ABC Design OKIN 2020
239 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík OKIN 2020 je ľahký a prispôsobiteľný. Kočík značky ABC design je vybavený zadným odpružením, nastaviteľnou opierkou chrbta a slnečnou strieškou. Pohodlne ho zložíte jednou rukou. Rukoväť môžete výškovo nastaviť až do výšky 110 centimetrov pre pohodlnú manipuláciu.

ABC Design Adaptér Zoom 2020
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický adaptér vám umožní premeniť kočíky značky ABC Design na ultra mobilný cestovný systém, a to všetko počas chvíľky. Pomocou tohto adaptéra môžete na podvozok kočíka Zoom umiestniť dve hlboké korby tak, aby si navzájom neprekážali.

ABC Design Korba Zoom 2020
139 € 120 €

Korba Zoom 2020 s mäkkým matracom prispôsobí váš kočík potrebám novorodenca. Korba značky ABC dizajn je vybavená strieškou s priedušnou zadnou časťou, ktorá umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Korbu môžete jednoducho zložiť do kompaktných rozmerov.

ABC Design Spona magnetická brown/dark brown 2020
21,90 €

Praktické spony značky ABC Design možno použiť k bezpečnému pripevneniu drobných hračiek, závesných hrkálok alebo aj plienok ku kočíku. Vďaka zabudovaným silným magnetom je pripevnenie jednoduché a spoľahlivé aj počas veterného počasia.

ABC Design Zoom 2017
773 € 715 €

Posledný kus za túto cenu!

ABC design Zoom je najmenší súrodenecký kočík na nemeckom trhu, vhodný pre súrodencov s niekoľkoročným vekovým rozdielom vďaka množstvo jeho kombinácií.

ABC Design Deka ABC 2020
41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Deka z príjemnej látky pre pocit tepla a bezpečia od značky ABC Design. Zloženie zo 100% bavlny pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti a hrejivých vlastností. Praktický doplnok do kočíka. Celkové rozmery 100 × 100 cm pri váhe len 0,4 kg.

ABC Design Taška nákupná black 2020
18,90 €

Závesná taška od značky ABC Design k uskladneniu vašich potrebnosti i k prevoze objemnejšieho nákupu. Univerzálny pripevňovací systém, ktorý je kompatibilný s modelmi od kolekcie z roku 2017. Ľahká a priedušná štruktúra sieťky. Rozopínateľná stredná časť na zips. Celková hmotnosť o 0,14 kg.

ABC Design Batoh City 2020
99,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Batoh od značky ABC Design, ktorý je vybavený radom vychytávok ako izolačný držiak na fľaše, prebaľovacia podložka a puzdro na menšie veci. Vodeodolná priehradka je súčasťou. Univerzálny systém uchytenia na väčšinu modelov kočíkov od tohto výrobcu od kolekcie z roku 2017.

ABC Design Fusak ABC 2020
45,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský fusak od značky ABC Design s bohatým polstrovaním aj do nižších vonkajších teplôt. Rozopínanie na zips so zatavenou úpravou pre jednoduchší prístup. Pripevnené k pásu kočárku na zadnej strane, ktoré je prepojiteľné s väčšinou typov. S veľmi nízkou váhou o 0,8 kg by nemal chýbať vo vašej výbave.

ABC Design Tandem woven 2018-16%
273,89 € 228,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sedačky kočíka Tandem majú nastaviteľnú opierku chrbta – zadnú opierku možno navyše úplne položiť a kočík má nastaviteľnú opierku nôh. Hladkú jazdu zaisťujú predné otočné kolesá s možnosťou ich aretácie.

ABC Design Držiak na TP ABC upevňovací black 2020
7,90 €

Vďaka suchému zipsu a upevňovacím háčikom značky ABC Design možno univerzálny držiak použiť takmer na každom kočíku a s každou taškou na plienky. Upevňovací systém je kompatibilný so všetkými modelmi kočíkov ABC Design od kolekcie 2017.

ABC Design Pláštenka Tulip 2020
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická pláštenka značky ABC Design neobsahuje žiadne chemické zmäkčovadlá a ponúka spoľahlivú ochranu. Či prší alebo svieti slnko vaše dieťa bude dobre vybavené do každého počasia.

ABC Design Salsa 4 2020

ABC Design Salsa 4 2020

Hodnotenie: 5
569 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Salsa 4 2020 v mestskom dizajne sa ľahko ovládateľnými kolesami. Kočík značky ABC dizajn je vybavený odpružením, nastaviteľnou opierkou chrbta a umývateľnou opierkou nôh. Súčasťou kočíka je matrac na spanie, skladacia korbička a ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Svetlo ABC Design black 2020
36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka praktickému svetlu od ABC Design si vaše večerné prechádzky konečne poriadne užijete. Nastaviteľné svetlo na kočík je vybavené 7 farbami. Svetielko sa jednoducho ovláda, nastavenia môžete zmeniť priamo na svetle alebo cez mobilnú aplikáciu.

ABC Design TP Jetset 2020
119 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na plienky od značky od značky ABC Design, ktorá svojím elegantným vzhľadom zaujme na prvý pohľad. Vodeodolná priehradka je súčasťou. Obsahuje izolačný držiak na fľašu a puzdro na drobné veci. Univerzálny systém uchytenia na väčšinu modelov kočíkov od tohto výrobcu aj kočíky ostatných značiek.

ABC Design TP Style 2020
139 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na plienky od značky od značky ABC Design, ktorá svojím elegantným vzhľadom zaujme na prvý pohľad. Hlavnú priehradku sprevádzajú 2 vrecká na drobnosti. Obsahuje izolačný držiak na fľašu a puzdro na drobné veci. Univerzálny systém uchytenia na väčšinu modelov kočíkov od tohto výrobcu aj kočíky ostatných značiek.

ABC Design Tulip 2020
109 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka skupiny 0+ Tulip ponúka optimálnu ochranu vašich detí počas jazdy. Polstrovaná sedacia časť poskytuje spoľahlivú oporu a ľahko zaguľatená škrupina zaistí upokojujúce hojdanie. Autosedačka značky ABC Design je vybavená jednoduchým prípojným mechanizmom pre rýchlu premenu na cestovný systém.

ABC Design TP Urban Diamond 2020
74 €

Novinka

Taška na pleny Urban Diamond 2020 od německé značky ABC DESIGN umožňuje hygienické přebalení vašeho dítěte ať už jste kdekoliv díky integrované přebalovací podložce. Stylová taška s detaily v napodobenině kůže je dále vybavena velkou přihrádkou, která je ideální na pleny a láhve.

ABC Design Náhradná duša 12" 2020
5,90 €

Náhradná duša 12" 2020 s ventilom vhodná pre všetky kočíky s nafukovacími kolesami príslušného rozmeru.

ABC Design TP Easy (2020)

ABC Design TP Easy (2020)

Hodnotenie: 4,6
49,90 €

Taška na plienky TP Easy 2020 od značky od značky ABC Design, ktorá svojím elegantným vzhľadom zaujme na prvý pohľad. Veľký vnútorný priestor obsahuje rad vreciek, ktoré pojmú všetky nevyhnutnosti. Súčasťou tašky je hygienická prebaľovacia podložka pre pohodlnú výmenu plienok.

ABC Design Pláštenka Multi (Salsa, Viper, Turbo) 2020
10,90 €

Ideálna ochrana pred nepriazňou počasia určená na kočíky značky ABC Design. Praktická pláštenka umožní vyraziť si na prechádzku aj keď práve prší. Pláštenka neobsahuje žiadne chemické zmäkčovadlá a ponúka tak spoľahlivú a bezpečnú ochranu pre vaše bábätko.

ABC Design Moskytiéra Tulip black 2020
10,90 €

S ABC Design moskytiérou Tulip môžete bez obáv ochrániť vaše dieťa v detskej autosedačke pred nepríjemným a nebezpečným hmyzom. Kvalitne sieťovaná, odolná a pevná látka prináša všestrannú ochranu bábätka pred najdrobnejším hmyzom.

ABC Design Viper 4 Diamond 2020
624,40 €

Novinka

Dětský kočárek Viper 4 Diamond 2020 od německé značky ABC DESIGN vás vezme i do náročnějšího terénu díky kvalitním nafukovacím kolům s odpružením. Díky praktické korbě Viper, s měkce polstrovanou matrací a cirkulací vzduchu, se vašemu dítěti dostane odpočinku na výletech po jakékoliv cestě.

ABC Design Salsa 4 Air 2020
624,40 €

Novinka

Dětský kočárek Salsa 4 Air 2020 od německé značky ABC DESIGN vás vezme i do náročnějšího terénu díky kvalitním nafukovacím kolům s integrovaným odpružením. Kočárek navíc roste s dítětem, jakmile dítě vyroste, můžete korbičku vyměnit za pohodlnou otočnou sportovní nástavbu, kterou lze nastavit do polohy zcela vleže.

ABC Design Zoom asphalt Diamond 2020
616,90 €

Novinka

Dětský kočárek Zoom asphalt Diamond 2020 od německé značky ABC DESIGN je snadno ovladatelný a jeho kompaktní design si skvěle poradí i s užšími prostory. Kočárek pro dvojčata umožňuje sourozencům sedět naproti sobě.

ABC Design Korba Zoom asphalt Diamond 2020
133,50 €

Novinka

Dětská korba Zoom asphalt Diamond 2020 od německé značky ABC DESIGN bude dokonalý doplněk pro váš kočárek. Prostorná základna korbičky s měkkou kvalitní matrací přinese vašemu dítěti již od narození maximální komfort.

ABC Design Tulip Base Isofix 2020
169 €

Spoločne s autosedačkou ABC Design Tulip dosahuje táto základňa Isofix Base Tulip optimálnu ochranu dieťaťa. Základňa sa vo vozidle upevňuje pomocou pripevňovacích bodov ISOFIX. Autosedačku skupiny 0+ potom stačí jednoducho nasadiť na základňu.

ABC Design Sunny-slnečník 2020
28,90 €

Praktický slnečník od značky ABC Design, ktorý pomáha chrániť vaše dieťa pred priamym slnkom, slabším dažďom či silným vetrom. Kompatibilita so všetkými kočíkmi z kolekcie. Priemer látky 60 cm pre ideálne krytie. Meniteľný uhol, vďaka nastaviteľnému kĺbu. Celková hmotnosť 0,68 kg.

ABC Design Condor 4 2020
529 €

Kočík Condor 4 2020 v robustnom vyhotovení je ako stvorený do prírody. Kočík značky ABC design je vybavený opierkou chrbta, umývateľnou opierkou nôh a výškovo nastaviteľnou rukoväťou. Súčasťou kočíka je matrac na spanie, skladacia korbička a ochranný nánožník hlbokej korby so zipsom.

ABC Design Organizér 2020
41,90 €

Praktický organizér s uzatvárateľným vreckom na klasický zips. Ideálne príslušenstvo na sadu zvlhčených obrúskov, desiat či ďalších drobností. Hlavnú priehradku možno rozdeliť. Taška s chytrým magnetickým zatváraním. Možnosť upevnenia priamo na rukoväť kočíka pre okamžitý prístup.

ABC Design Batoh Tour 2020
99,90 €

Batoh od značky ABC Design, ktorý je vybavený radom vychytávok ako izolačný držiak na fľaše, prebaľovacia podložka a puzdro na menšie veci. Vodeodolná priehradka je súčasťou. Univerzálny systém uchytenia na väčšinu modelov kočíkov od tohto výrobcu od kolekcie z roku 2017.

ABC Design Fusak letný 2020
33,90 €

Detský fusak s ochrannou strieškou od značky ABC Design do letného obdobia. Rozopínanie na zips po celom obvode pre jednoduchší prístup. Možno využiť aj ako podsedák do kočíka. Otvory na pás pre jednoduché pripevnenie do kočíka. Vetruodolný materiál s mäkkým polstrovaním.

ABC Design Fusak-Tulip 2020
33,90 €

Detský fusak od značky ABC Design do autosedačiek. Mäkké polstrovanie pre príjemnejšiu prepravu. Možno využiť aj do kočíka. Otvory na pás pre efektívnejšie pripevnenie. Nastaviteľná kapucňa chrániaca pred vetrom i chladom. Samostatne otváracia oblasť nôh.

ABC Design je popredný svetový výrobca kočíkov a detských potrieb, ako sú napríklad stoličky, chodítka, ležadlá. Sídli v nemeckom Albbrucku. Vznik tejto značky sa datuje už rokom 1988. Výrobca každým rokom rozširuje paletu vyrábaného sortimentu, ktorý sa vyznačuje nielen zaujímavým dizajnom, ale aj kvalitou.

ABC Design je popredný svetový výrobca kočíkov a detských potrieb, ako sú napríklad stoličky, chodítka, ležadlá. Sídli v nemeckom Albbrucku. Vznik tejto značky sa datuje už rokom 1988. Výrobca každým rokom rozširuje paletu vyrábaného sortimentu, ktorý sa vyznačuje nielen zaujímavým dizajnom, ale aj kvalitou.