ProLogic Rýchlospojka Black Night Quick Release Medium 3ks
14,15 €

Veľmi obľúbená rýchlospojka teraz k dispozícii v čiernej farbe Black Night.

Patentovaný systém zámku s guličkovým ložiskom Vám umožní spoľahlivo a hlavne rýchlo zložiť hlásiče zo stojanu či vidličiek. Rýchlospojky sú vyrobené z kvalitného a precízne opracovaného hliníka a sú k dispozícii v t

ProLogic Váha Specimen Dial Scale 60 lb 27 kg
25,22 €

Ľahko čitateľné veľké stupnice vzoriek dispozícii v kilogramoch i v librách. Doska s čiernym negatívom na pozadí vytvára veľký kontrast pre rýchle a presné čítanie.

ProLogic Šiltovka Bank Bound Camo Cap
11,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitná šiltovka od firmy Prologic, je vhodná ako na ryby tak na nosenie do mesta.

Jedná sa o veľmi moderne prepracovanú šiltovku.

ProLogic Zarážky Hook Shank Beads 30 ks
3,05 € 2,94 €

Zarážky slúžiace k upevneniu nástrahy k háčiku. Obmedzujú pohyb krúžku alebo mikroobratlíku, na ktorom je vlasový príves s nástrahou.​

ProLogic Raketa Zakrmovacia Airbomb-18%
16,59 € 13,49 €

Inteligentný dizajn umožňuje novej revolučnej rakete Airbomb otvoriť sa vo vzduchu. Otvorenie sa vykoná nárazom odvíjajúceho sa vlasca na klip pre presné určenie vzdialenosti.

ProLogic Vlasec Mimicry Water Ghost XP 1000 m
33,95 €

Za posledné dva roky investovala firma Prologic neskutočne veľa času a prostriedkov do vývoja unikátnej Mimicry 3D Camo technológie.

S úspechom a množstvom ocenení na poli oblečenia sme spokojní, ale teraz sme pripravení sa posunúť o level ďalej a to vďaka našej unikátnej technológii výroby

ProLogic Drtička nástrah Crush'N Fill Boilie & Pellets Crusher
33,95 €

Mnoho z nás má trošku problémy s plnením PVA sáčkov a sieťok ihneď po rozdrvení nástrah.

Problém vyriešený! Crush'n fill je prvá drvička nástrah na trhu, ktorá sa pýši možnosťou napojiť na seba plnič a netrápiť sa tak s tým, že zmes rozsypete okolo.

ProLogic Mikina Tech Fleece
56,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Komfortná dvojfarebná veľmi teplá fleecová mikina s vreckami pre veľké pohodlie.​

ProLogic Nohavice Cargo Trousers
48,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové nohavice od firmy Prologic.

Na tieto nohavice bol použitý odolný materiál s vodeodolnou úpravou (100% bavlna). Nohavice sú priedušné a veľmi komfortné pre pohodlné nosenie, majú dve horné postranné vrecká a dve spodné postranné vrecká. Elastický pás je doplnený pútkami na opasok. Spodný

ProLogic Plavák Eva Net Floats Large
7,42 €

Vyrobené z extrémne odolnej a robustnej EVA peny. Ultratenký dizajn pomáha znižovať účinnosť odporu, čo umožňuje oveľa jednoduchší a obratnejší podberák vo vode.

ProLogic Plavák Eva Net Floats Slim
5,94 €

Vyrobené z extrémne odolnej a robustnej EVA peny. Ultratenký dizajn pomáha znižovať účinnosť odporu, čo umožňuje oveľa jednoduchší a obratnejší podberák vo vode.

ProLogic Rýchlospojka Black Night Quick Release Small 3ks
11,15 €

Veľmi obľúbená rýchlospojka teraz k dispozícii v čiernej farbe Black Night.

Patentovaný systém zámku s guličkovým ložiskom Vám umožní spoľahlivo a hlavne rýchlo zložiť hlásič zo stojanu či vidličiek. Rýchlospojky sú vyrobené z kvalitného a precízne opracovaného hliníka a sú k dispozícii v tr

ProLogic Sada Signalizátorov Bat Bite Alarm Blue 2+1
100,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Široký a hlboký výrez na prút pripomínajúci netopierie uši je osadený dvoma LED modrými LEDkami, ktoré signalizujú záber (spoločne so zvukom) a 15 sekúnd po zábere zhasnú.​

ProLogic Solid Distance Sticks 2 ks
14,93 €

Tyče pre meranie vzdialenosti z 40 cm čierného eloxovaného pevného hliníku s profilovanými hrotmi, tyčinkami s tenkým priemerom ľahko preniknú i do tých najťažších terénov.

ProLogic Tričko Bank Boun Badge Tee-40%
19,30 € 11,49 €

Kvalitné tričko od firmy Prologic.

Skvele vyzerajúce tričko s krátkymi rukávmi. Tričko je vyrobené z kvalitnej 100% bavlny. Klasický strih s krátkymi rukávmi a mäkkým golierom. Špeciálna technika tlače Vám zaručí maximálnu odolnosť potlače.

ProLogic Váha Specimen Dial Scale 120 lb 54 kg
26,19 €

Ľahko čitateľné veľké stupnice vzorkov k dispozícii v kilogramoch i v librách. Doska s čiernym negatívom na pozadí vytvára veľký kontrast pre rýchle a presné čítanie.