7AM Enfant FUSAK 212 Evolution
139 € 125,10 €

7AM Fusak 212 Evolution je vysoko kvalitný, odolný a multifunkčný fusak, ktorý sa dá využiť ako do kočíka, tak do autosedačky, a vďaka možnosti úplného rozopnutia sa premení na teplú deku. Fusak možno nielen predĺžiť do dvoch dĺžok, ale aj rozšíriť, a preto doslova rastie s vaším dieťaťom.

7AM Enfant FUSAK Car seat Cocoon
59,90 € 57,50 €

7 A.M. Fusak Car Seat Cocoon perfektne sedí na všetky modely autosedačiek a vďaka pružnému lemu ho možno jednoducho a rýchlo nasadiť alebo odňať z autosedačky podľa potreby. Tento praktický doplnok je tiež odolný voči vetru, jeho materiál odpudzuje vodu, navyše je veľmi ľahký a pohodlný.

7AM Enfant RUKAVICE na kočík
30,90 € 29,40 €

Rukavice na kočík od americkej značky 7 A.M. majú dômyselný dizajn, vďaka ktorému ich rýchlo a jednoducho pripevníte k rukoväti kočíka. Veľkosť sa dá nastaviť tak, aby ich mohli používať oteckovia aj mamičky. Manžety sú dostatočne priestranné, takže sa do rukavíc pohodlne zmestia ruky aj s rukávmi bundy.

7AM Enfant FUSAK NIDO 0-6
57,90 € 52,30 €

7am Fusak NIDO je luxusná zavinovačka, ktorá sa prispôsobí každej autosedačke alebo kočíku. Extra bezpečnostné funkcia v podobe oválneho výrezu chrbta eliminuje ďalšie vrstvy materiálu medzi postrojom a chrbtom dieťaťa, čo zabraňuje preklzu a umožňuje ľahký prístup k 5bodovým pásom.

7AM Voyage TAŠKA SoHo

7AM Voyage TAŠKA SoHo

Hodnotenie: 5
65,90 € 62,10 €

Posledný kus za túto cenu!

7AM Taška na kočík SoHo je kompaktným a elegantným spoločníkom pre výlety po meste. Súčasťou tašky je tiež polstrovaná prebaľovacia podložka podšitá fleecom a samostatné puzdro so zipsom.

7AM Enfant FUSAK POD
99,90 € 92,50 €

7AM Fusak POD je ideálny do chladného počasia. Fusak zahŕňa protišmykový odnímateľný zadný panel a otvárateľnou kapucňu s veľkým golierom brániacim preniknutiu chladu na dieťa.

7AM Voyage BATOH
65,90 € 62,10 €

Posledný kus za túto cenu!

7 AM Batoh je perfektným každodenným odľahčeným spoločníkom na cestách. Jednoduché uchopenie rukovätí a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy uľahčia manipuláciu. Používajte ako prebaľovaciu brašňu alebo ako bežný batoh v ktorýkoľvek daný deň.