4D Cityscape Hong Kong
38,27 €

27 €

Postavte si mapu/maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeral Hong Kong ako britská kolónia alebo ako vyzerá teraz, pod nadvládou Číny. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a štvrtou dimenziou je potom čas.


4D Cityscape Hra o Tróny Essos
53,60 €

41,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Poznávejte slavná místa a budovy Essos! Postavte si mapu/maketu Essos tak, jak je zobrazena v seriálu Hra o trůny od TV stanice HBO. První vrstva zobrazuje všechny regiony Essos, druhá vrstva zobrazuje krajinu podle seriálu na HBO, třetí vrstva zahrnuje známá města a hrady (Braavos, Meereen, Volantis a další) a čtvrtá vrstva pak čas.


4D Cityscape Londýn

4D Cityscape Londýn

Hodnotenie: 5
37 €

28 €

Posledný kus za túto cenu!

Poznávajte slávne miesta a budovy Londýna. Je len na vás či si zostavíte, ako vyzeral Londýn po Veľkom požiari v roku 1666 alebo napríklad v čase stavby prvého metra na svete.


4D Cityscape New York

4D Cityscape New York

Hodnotenie: 5
37 €
36,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Už Albert Einstein povedal, že štvrtou dimenziou je čas. Zostavujte si mestá tak, ako vyzerali v jednotlivých storočiach, aké budovy a s akou architektúrou v tej doby boli aktuálne.


4D Cityscape Praha

4D Cityscape Praha

Hodnotenie: 5
44,41 €

30,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na vás či si zostavíte, ako vyzerala Praha za vlády Karola IV, Rudolfa II alebo pred prvou svetovou vojnou.


4D Cityscape Staroveké Grécko
26,79 €
25,80 €

Postavte si 3D mapu/maketu Starovekého Grécka, vrátane najznámejších pamiatok a budov v licenciu National Geographic. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeralo Grécko za doby mocného štátu Sparty, v čase peloponézskej vojny alebo za vlády Alexandra Veľkého. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a poslednou dimenziou je potom čas.