4D Cityscape Hra o Tróny Essos
53,60 € 43,70 €

Poznávajte slávne miesta a budovy Essos! Postavte si mapu/maketu Essos tak, ako je zobrazená v seriáli Hra o tróny od TV stanice HBO. Prvá vrstva zobrazuje všetky regióny Essos, druhá vrstva zobrazuje krajinu podľa seriálu na HBO, tretia vrstva zahŕňa známe mestá a hrady (Braavos, Meereen, Volantis a ďalšie) a štvrtá vrstva potom čas.

4D Cityscape 4D Hra o tróny (Game of Thrones) Westeros & Essos
47,02 € 43,70 €

Postavte si mapu/maketu Západozemia (Westeros) a Essos tak, ako je zobrazená v seriáli Hra o tróny. Puzzle obsahuje celkovo 891 rôznych dielikov. 3 puzzle v 1, ktoré baví a vzdeláva. Zostavujte si mestá tak, ako vyzerali v jednotlivých storočiach, budovy a architektúru, ktoré boli v tej dobe aktuálne. Zároveň je len na Vás, ako konečné puzzle bude vyzerať.

4D Cityscape Budapešť
29,90 € 22,40 €

Postavte si mapu/maketu, maďarského hlavného mesta Budapešť, vrátane všetkých ich historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzerala Budapešť za vlády Jageloncov pod Habsburskou vládou alebo v období medzi svetovými vojnami. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a štvrtou dimenziou je potom čas.

4D Cityscape Praha

4D Cityscape Praha

Hodnotenie: 4,6
44,41 € 28,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na vás či si zostavíte, ako vyzerala Praha za vlády Karola IV, Rudolfa II alebo pred prvou svetovou vojnou.

4D Cityscape Puzzle Hra o tróny - Game of Thrones
54,86 € 43,70 €

Postavte si mapu/maketu Západozemia slávnej krajiny zo svetoznámeho seriálu Hra o tróny. A poznaj slávne miesta a budovy. 3 puzzle v 1, ktoré bavia a vzdelávajú. Zároveň je len na vás, ako konečné puzzle bude vyzerať.

4D Cityscape Papierové hračky - Auto
23,27 € 19,90 €

Výpredaj

Auto z kartónu, ktoré si zostavíte, vyfarbíte a posadíte sa do neho! Je to perfektná hračka na párty a tiež ideálny darček pre deti. Je ekologicky šetrný, 100% recyklovateľný a vzdáva hold historickým autám.

4D Cityscape Papierové hračky - Lietadlo-23%
19,38 € 14,90 €

Výpredaj

Lietadlo z kartónu, ktoré si zostavíte, vyfarbíte a oblečiete si ho! Je to perfektná hračka na párty a tiež ideálny darček pre deti. Je ekologicky šetrný, 100% recyklovateľný a vzdáva hold historickým lietadlám.

4D Cityscape Sydney

4D Cityscape Sydney

Hodnotenie: 4,5
31,33 € 25,10 €

Postavte si mapu/maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeralo Sydney v dobe austrálskej zlatej horúčky (1857) alebo napríklad v čase veľkej hospodárskej krízy. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a štvrtou dimenziou je potom čas.

4D Cityscape Harry Potter
44,90 € 37,20 €

Postavte si mapu/maketu čarovného sveta Harryho Pottera tak, ako je zobrazená v knižkách a filme. Poznávajte slávne miesta a budovy čarovného sveta Harryho Pottera! Čarovný svet Harryho Pottera, 892 dielov v troch vrstvách! Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a štvrtou dimenziou je potom čas.