4D Cityscape Hong Kong
38,27 € 12,60 €

Postavte si mapu/maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeral Hong Kong ako britská kolónia alebo ako vyzerá teraz, pod nadvládou Číny. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a štvrtou dimenziou je potom čas.

4D Cityscape Londýn

4D Cityscape Londýn

Hodnotenie: 5
37 € 28,70 €

Poznávajte slávne miesta a budovy Londýna. Je len na vás či si zostavíte, ako vyzeral Londýn po Veľkom požiari v roku 1666 alebo napríklad v čase stavby prvého metra na svete.

4D Cityscape Praha

4D Cityscape Praha

Hodnotenie: 5
44,41 € 31,10 €

Postavte si maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na vás či si zostavíte, ako vyzerala Praha za vlády Karola IV, Rudolfa II alebo pred prvou svetovou vojnou.

4D Cityscape Papierové hračky - Auto
23,27 € 20,94 €

Auto z kartónu, ktoré si zostavíte, vyfarbíte a posadíte sa do neho! Je to perfektná hračka na párty a tiež ideálny darček pre deti. Je ekologicky šetrný, 100% recyklovateľný a vzdáva hold historickým autám.

4D Cityscape Papierové hračky - Lietadlo
19,38 € 15,80 €

Lietadlo z kartónu, ktoré si zostavíte, vyfarbíte a oblečiete si ho! Je to perfektná hračka na párty a tiež ideálny darček pre deti. Je ekologicky šetrný, 100% recyklovateľný a vzdáva hold historickým lietadlám.

4D Cityscape Hra o Tróny Essos
53,60 € 40,20 €
+ doprava zadarmo

Poznávajte slávne miesta a budovy Essos! Postavte si mapu/maketu Essos tak, ako je zobrazená v seriáli Hra o tróny od TV stanice HBO. Prvá vrstva zobrazuje všetky regióny Essos, druhá vrstva zobrazuje krajinu podľa seriálu na HBO, tretia vrstva zahŕňa známe mestá a hrady (Braavos, Meereen, Volantis a ďalšie) a štvrtá vrstva potom čas.

4D Cityscape New York

4D Cityscape New York

Hodnotenie: 4,5
39,40 €

Už Albert Einstein povedal, že štvrtou dimenziou je čas. Zostavujte si mestá tak, ako vyzerali v jednotlivých storočiach, aké budovy a s akou architektúrou v tej doby boli aktuálne.