4M Svietiace kryštály

4M Svietiace kryštály

Hodnotenie: 4
12,50 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné kryštály, ktoré svietia v tme. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kryštály
15,72 € 10,20 €

Staňte sa skutočným alchymistom a Vypestujte si svoj vlastný kryštálový geodát. Užite si zábavný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Svetelná reťaz origami
13,36 € 10,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte si s touto kreatívnou sadou jedinečnú origami svetelnú reťaz zdobenú motýlikmi, vtákmi a kvetinami. Ozdobte a rozjasnite svoju izbičku alebo vyrobte originálny darček či dekoráciu na oslavu.

4M Zem a mesiac model

4M Zem a mesiac model

Hodnotenie: 4
11,38 € 9,40 €

Staň sa astronómom a zostav si svoj vlastný 3D model Zeme a mesiaca, ktorý svieti v tme. Naučte sa na tejto praktickej pomôcke napríklad o fázach mesiaca, zatmenia a ďalších astronomických úkazoch.

4M Čistič
17,67 € 12,90 €

Zostavte si svojho vlastného inteligentného čistiaceho robota a sledujte, ako sa pohybuje po hladkej ploche a vyhýba sa prekážkam. Využite túto vychytávku ako nového pomocníka u vás doma.

4M Magnetická hra

4M Magnetická hra

Hodnotenie: 5
13,75 € 9,80 €

Staňte sa vedcom a naučte sa o účinkoch magnetizmu prostredníctvom kombinácie zábavných vedeckých experimentov a hier. Sada obsahuje materiály pre vytváranie interaktívnych magnetických predmetov.

4M Kuchynské pokusy
12,57 € 9,90 €

Premeňte svoju kuchyňu vo vedecké laboratórium! S touto jedinečnou kuchársku sadou sa naučíte 6 rôznych experimentov, ku ktorým už budete potrebovať len bežné kuchynské prísady.

4M Kryštály súprava

4M Kryštály súprava

Hodnotenie: 4,6
15,30 € 14 €

Vykonaj rad chemických pokusov a vypestuj si vlastnú súpravu akvamarínových kryštálov, v tme žiariacich mesačných kryštálov a kryštálových snehových stromov. Pozoruj, ako vzniká zoskupenie kryštálov z roztokov. Vyrob si celú zbierku a ukáž svojim priateľom!

4M Fosforeskujúca kostra
13,75 € 10,60 €

S touto vzdelávacou sadou sa ľahko pochopiteľným spôsobom dozviete, akú úlohu v ľudskom tele má kostra. Prevádzajte experimenty so svietiacou kostrou a magickými röntgenovými snímkami!

4M Anatómia

4M Anatómia

Hodnotenie: 5
13,75 € 9,80 €

Vyskúšaj si, ako je to byť chirurgom. Študuj osobitne navrhnutý ľudský trup, ktorý je zložený v praktickom kufríku. Premeň ho na operačný stôl a bav sa skúmaním ľudských orgánov!

4M Hviezdy a planéty žiariace v tme
12,56 € 9,70 €

Premeňte svoju izbu v žiariacu slnečnú sústavu s touto sadou v tme svietiacich planétok a hviezd, ktoré možno ľahko nalepiť na stenu či nábytok. Vyniknú ako originálna dekorácia v každej detskej izbe.

4M Kryštály biele
10,98 € 8,90 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné biele kryštály. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kryštály červené
10,98 € 8,90 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné červené kryštály, ktoré svietia v tme. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kryštály experimenty

4M Kryštály experimenty

Hodnotenie: 4,6
18,07 € 13,60 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vykonávajte 7 rôznych experimentov s rastom kryštálov. Vypestované farebné kryštály sa potom dajú vystaviť vo vitrínkách, ktoré sú súčasťou.

4M Kryštály modré
10,98 € 8,90 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné modré kryštály. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Tvorba bublín
13,74 € 9,90 €

Naučte sa vyrábať tie najlepšie bubliny všetkých veľkostí a tvarov a najrôznejšie bublinkové triky s touto experimentálnou sadou. Súčasťou je aj návod na výrobu vlastného bublinového roztoku.