4M Kryštály
15,72 € 10,60 €

Staňte sa skutočným alchymistom a Vypestujte si svoj vlastný kryštálový geodát. Užite si zábavný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Moje telo
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyskúšaj si, ako je to byť chirurgom. Táto vzdelávacia sada umožňuje deťom predstaviť si a porozumieť ľudskému telu a jeho funkciám, vnútorným orgánom, obehovému systému a mnoho ďalšieho.

4M Solárne vozítko
19,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zostav si z prázdnej plechovky od pitia vozítko, ktoré funguje na solárny pohon. Vystav ho slnečným lúčom a potom už len sleduj, ako jazdí vďaka premene slnečného svetla na energiu.

4M Svietiace kryštály-18%

4M Svietiace kryštály

Hodnotenie: 4
10,98 € 8,90 €

Výpredaj

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné kryštály, ktoré svietia v tme. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Tráviaci systém
13,75 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto vzdelávacou sadou sa ľahko pochopiteľným spôsobom dozviete, ako funguje tráviaci systém. Zahrajte si zábavnú hru a vyskúšajte si prejsť tráviacim systémom bez toho, aby ste spustíli bzučiak.

4M Čistič
17,67 € 14,20 €

Zostavte si svojho vlastného inteligentného čistiaceho robota a sledujte, ako sa pohybuje po hladkej ploche a vyhýba sa prekážkam. Využite túto vychytávku ako nového pomocníka u vás doma.

4M Kryštály experimenty
18,07 € 15,70 €

Novinka

Staňte sa skutočným alchymistom a vykonávajte 7 rôznych experimentov s rastom kryštálov. Vypestované farebné kryštály sa potom dajú vystaviť vo vitrínkách, ktoré sú súčasťou.

4M Kryštály súprava

4M Kryštály súprava

Hodnotenie: 4,5
15,70 €

Vykonaj rad chemických pokusov a vypestuj si vlastnú súpravu akvamarínových kryštálov, v tme žiariacich mesačných kryštálov a kryštálových snehových stromov. Pozoruj, ako vzniká zoskupenie kryštálov z roztokov. Vyrob si celú zbierku a ukáž svojim priateľom!

4M Magnetická hra
13,75 € 9,40 €

Staňte sa vedcom a naučte sa o účinkoch magnetizmu prostredníctvom kombinácie zábavných vedeckých experimentov a hier. Sada obsahuje materiály pre vytváranie interaktívnych magnetických predmetov.

4M Robotický bubeník
19,64 € 6,70 €

Recykluj a bav sa zároveň! Zostav z prázdnych plechoviek svojho vlastného robota bubeníka, ktorý potom predvedie hudobnú show. Skrátka a dobre ekológia, robotika a zábava v jednej sade!

4M Svetelná reťaz origami
13,36 € 10,99 €

Vytvorte si s touto kreatívnou sadou jedinečnú origami svetelnú reťaz zdobenú motýlikmi, vtákmi a kvetinami. Ozdobte a rozjasnite svoju izbičku alebo vyrobte originálny darček či dekoráciu na oslavu.

4M Výroba dynama
11,40 €

Táto sada obsahuje všetko potrebné k zostaveniu funkčného dynama. O tom, či ste postupovali správne, sa môžete jednoducho presvedčiť: stačí zatočiť kľučkou a sledovať, či sa žiarovka rozsvieti.

4M Zem a mesiac model

4M Zem a mesiac model

Hodnotenie: 4,5
11,38 € 9,80 €

Staň sa astronómom a zostav si svoj vlastný 3D model Zeme a mesiaca, ktorý svieti v tme. Naučte sa na tejto praktickej pomôcke napríklad o fázach mesiaca, zatmenia a ďalších astronomických úkazoch.

4M Anatómia

4M Anatómia

Hodnotenie: 5
13,75 € 9,10 €

Vyskúšaj si, ako je to byť chirurgom. Študuj osobitne navrhnutý ľudský trup, ktorý je zložený v praktickom kufríku. Premeň ho na operačný stôl a bav sa skúmaním ľudských orgánov!

4M Čistička vody
14,13 € 13,40 €

Táto zábavná sada obsahuje súčiastky k poučným pokusom s filtrovaním vody. Naučte sa v praxi o čistení a opätovnom využití špinavej vody vykonávaním zaujímavých experimentov.

4M Fosforeskujúca kostra
15,70 €

S touto vzdelávacou sadou sa ľahko pochopiteľným spôsobom dozviete, akú úlohu v ľudskom tele má kostra. Prevádzajte experimenty so svietiacou kostrou a magickými röntgenovými snímkami!

4M Hviezdy a planéty žiariace v tme
12,56 € 10,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Premeňte svoju izbu v žiariacu slnečnú sústavu s touto sadou v tme svietiacich planétok a hviezd, ktoré možno ľahko nalepiť na stenu či nábytok. Vyniknú ako originálna dekorácia v každej detskej izbe.

4M Kryštály biele
11 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné biele kryštály. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kryštály červené
11 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné červené kryštály, ktoré svietia v tme. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kryštály modré
11 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné modré kryštály. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kuchynské pokusy
12,57 € 10,60 €

Premeňte svoju kuchyňu vo vedecké laboratórium! S touto jedinečnou kuchársku sadou sa naučíte 6 rôznych experimentov, ku ktorým už budete potrebovať len bežné kuchynské prísady.

4M Mesačná baterka - zobrazuje mesiac
13,74 € 11,40 €

Premeňte steny svojej izby v žiariacu nočnú oblohu s touto mesačnou baterkou. Stačí baterku v tme zapnúť a potom už len sledovať, ako máte mesiac, hviezdy a ďalšie vesmírne telesá na dosah ruky!

4M Model super rychlého vlaku
19,64 € 16,50 €

S týmto modelom vlaku sa v praxi dozviete, ako funguje magnetická levitácia. Zostavte si model a vyskúšajte si u seba doma fyzikálne javy, na základe ktorých fungujú super-rýchle vlaky.

4M Odpadkový robot

4M Odpadkový robot

Hodnotenie: 3
19,64 € 16,50 €

Zostavte si svojho vlastného odpadkového robota. Postavte tento pohyblivý odpadkový kôš na stôl alebo podlahu a sledujte, ako sám chodí i otvára a zase zatvára veko.

4M Odznaky - zvieratká
11,39 €

Vytvor si s pomocou tejto sady prekrásne háčkované odznaky a brošne v podobe zvieratiek. Ozdob svoj svet a vyrob originálne dekorácie alebo darčeky pre rodinu i kamarátov.

4M Robochrobák z plechovky
13,34 € 10,20 €

S touto sadou vám na výrobu robochrobáka postačí iba prázdna plechovka od pitia. Chrobák vydáva zvuky, vibruje a hýbe sa po podlahe. Táto skladačka poteší všetkých fanúšikov robotiky!

4M Robot - detektor kovu
24,39 € 19,70 €

Zostrojte si svojho vlastného pohyblivého robota, ktorý odhalí každý kovový predmet. Riaďte ho pomocou diaľkového ovládania a objavte s jeho pomocou skryté poklady.

4M Rastliny v bludisku
13,34 € 11 €

Toto rastlinné bludisko je skvelou hračkou pre každého, kto má rád experimenty a chce sa dozvedieť viac o rastlinách. Stačí zasadiť rastlinku a sledovať, ako klíči a prepletá sa bludiskom.

4M Solárne lietadlo
19,70 €

Zostav si svoje vlastné solárne lietadlo, ktoré skutočne lieta a to iba na solárny pohon. Vystav ho slnečným lúčom a potom už len sleduj, ako lieta dookola na mobilnom stojane a to úplne bez znečisťovania životného prostredia.

4M Tvorba bublín
13,74 € 10,20 €

Naučte sa vyrábať tie najlepšie bubliny všetkých veľkostí a tvarov a najrôznejšie bublinkové triky s touto experimentálnou sadou. Súčasťou je aj návod na výrobu vlastného bublinového roztoku.

4M Vesmírny projektor
13,74 € 11,40 €

Zostav si svoj vlastný svetelný projektor s ktorým si budeš môcť na stene a strope svojej izbičky môcť premietať obrázky vesmíru. Vesmír budeš mať doslova na dosah ruky!