MKM Pack Low carb zmes na chlieb sa smaženú cibuľkou 250 g

MKM Pack Low carb zmes na chlieb sa smaženú cibuľkou 250 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Low carb zmes na chlieb sa smaženú cibuľkou. Jedinečná zmes na výrobu dvoch bezlepkových cibuľových chlebov s nízkym obsahom sacharidov a cukrov (LOW CARB). Vďaka bezlepkové zmesi dokáže cibuľový bochník chleba upiecť aj začiatočník. Celý popis
3,60 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100064516651

Popis

Low carb zmes na chlieb sa smaženú cibuľkou. Jedinečná zmes na výrobu dvoch bezlepkových cibuľových chlebov s nízkym obsahom sacharidov a cukrov (LOW CARB). Vďaka bezlepkové zmesi dokáže cibuľový bochník chleba upiecť aj začiatočník. Zmes obsahuje vyvážený pomer všetkých obľúbených Low carb potravín. Chlieb možno upiecť aj v domácej pekárni.

  • Pridáte iba polotučný tvaroh z vaničky a vajcia.
  • Zo zmesi môžete tvarovať dva bochníky chleba (2 × 300 g)
  • Rýchla a jednoduchá príprava.
  • Vysoký obsah vlákniny.
  • Hmotnosť chleba po upečení pri dodržaní návodu je 2 × 300 g.
Zloženie:

Zmes semienok v rôznom pomere: slnečnica, tekvica lúpaná, ľanové semienko, sezamové semienko, vyprážané cibuľa, ľanové múka zlatá, mandľová múka, psyllium, lahôdkové droždie, bezfosfátový kypriaci prášok s vínnym kameňom, soľ.

Ako používať:

Rozšľahajte štyri vajcia s polotučným tvarohom vo vaničke (250 g), pridajte obsah balenia a dôkladne premiešajte. Zmes nechajte 10 minút odležať a potom vytvarujte dva rovnaké bochníky. Umiestnite na plech s papierom na pečenie a vložte do predhriatej rúry na 200 ° C, po cca pätnástich minútach znížte teplotu na 160 ° C. Celková doba pečenia je päťdesiat minút. Potom vyberte z rúry, uložte bochníčky na utierku a nechajte úplne vychladnúť. Chlieb možno upiecť aj v domácej pekárni.

Balenie:

250 g