Praveký plán

Praveký plán


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Zabudnite na všetko, čo viete o strave, cvičení a zdraví! Je načase vrátiť sa k paleu… Nové aktualizované vydanie bestselleru, ktorý sa na portáli Amazon.com držal viac ako 3 roky v prvej desiatke najlepších kníh o zdraví a výžive. Už viac nemusíte .. Celý popis

11.59
14,33 € Vrátane DPH
11,59 €
-19%
Na objednanie u partnera
 

Kód: 100049405000

Popis

Popis produktu

Zabudnite na všetko, čo viete o strave, cvičení a zdraví! Je načase vrátiť sa k paleu… Nové aktualizované vydanie bestselleru, ktorý sa na portáli Amazon.com držal viac ako 3 roky v prvej desiatke najlepších kníh o zdraví a výžive. Už viac nemusíte cvičiť až do vyčerpania alebo sa trápiť prísnymi obmedzeniami, ktoré sú spoločnou črtou populárnych programov na chudnutie. Praveký plán je spôsob života, ktorý je dosiahnuteľný pre všetkých, nielen pre boháčov či fitnes fanatikov, a čo je najlepšie – FUNGUJE DLHODOBO!

Dovolí vám normálne žiť, pozornejšie načúvať intuícii vlastného tela, ktorá vie viac než akýkoľvek vonkajší zdroj o tom, ako si prinavrátiť zdravie, vitalitu a prirodzenú štíhlosť. Je čas, aby ste žili život naplno a pokračovali v tradícii, ktorej sa ľudia držali desaťtisíce rokov. Užite si zábavu a vydajte sa do praveku! Osvojte si Praveký plán – desať jednoduchých a logických zásad stravovania, cvičenia a životného štýlu, ktoré vám umožnia získať nové telo, kondíciu, zdravie a celkový lepší životný pocit.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Mark Sisson
Vydavateľ Eastone Books
Jazyk slovensky
Väzba Brožovaná