Kód: 12568856

AIREX® podložka Fitline 140, kivi, 140 x 60 x 1 cm

AIREX® podložka Fitline 140, kivi, 140 x 60 x 1 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Fitline 140 je vďaka nízkej cene obľúbenou cvičebný podložkou pre cvičenie doma, skupinové fitness kurzy s vysokou návštevnosťou alebo tiež pre detské centrá či škôlky. Je priestorovo úsporná, a napriek tomu ponúka dostatočný priestor pre pohodlné cvičenie. Celý popis
48,60 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
48,60 €
Pri zaobstaraní MALL karty 18,60 €

6.4.2023 na výdajnom mieste
6.4.2023 - 11.4.2023 na vašej adrese

Popis

Fitline 140 je vďaka nízkej cene obľúbenou cvičebný podložkou pre cvičenie doma, skupinové fitness kurzy s vysokou návštevnosťou alebo tiež pre detské centrá či škôlky. Je priestorovo úsporná, a napriek tomu ponúka dostatočný priestor pre pohodlné cvičenie. 

Je extrémne ľahká, praktická a nájde miesto v akejkoľvek športovej taške. S hrúbkou len cca 1 cm je trochu tenšie, ako pohodlná Coronella alebo Corona, napriek tomu ale ponúka dobré tlmiace vlastnosti.

Vhodná do menších zariadení, pre skupinové cvičenie alebo na domáce cvičenie. Ideálne pre posilňovanie, gymnastiku a iné športové aktivity.

Podložka AIREX® Fitline je vyrobená z neporézneho, protišmykového, antibakteriálneho materiálu a preto nevstrebe žiadne nečistoty ani vlhkosť! Nespôsobuje popáleniny. Vhodná pre cvičenie aj do bazénov.

Hlavné výhody tejto cvičebnej podložky:

 • Odolná s dlhou životnosťou
 • Dokonalý prirodzený pocit: izolačné, mäkký a teplý
 • Podložka sa jednoducho čistí a udržuje, pretože do nej neprenikne vlhkosť ani nečistoty
 • Antibakteriálny povrch vďaka Sanitized technológii
 • Maximálna bezpečnosť: protišmyková
 • Určená pre vnútorné i vonkajšie použitie: odolná proti poveternostným vplyvom
 • Skladná a jednoducho zrolovateľná

Špecifikácia:

 • Rozmer: cca 1400 × 600 × 10 mm
 • Váha: cca 1 200 g
 • Farba: Kiwi

Kategórie použitia:

 • Fitness a tréning

Každá podložka AIREX® Fitline je jedinečným kusom a zodpovedá smernici o zdravotníckych pomôckach CE 93/42 EEC. Je držiteľom certifikátu AGR. Všetky AIREX® podložky sú jedny z najlepších pre naozaj zdravé cvičenie.

Odporúčame:
Pred prvým použitím umyte cvičebný podložku vodou a potom ju nechajte voľne uschnúť na vzduchu. Neklaďte podložku na kúrenie, bielizeň šnúru a pod., Mohlo by tak dôjsť k nenávratnému otlačeniu podložky. Nečistite podložku rozpúšťadlami alebo inými chemickými prostriedkami, aby nedošlo k rozleptanie povrchu. Skladujte podložku zabalenú potlačenou stranou von, a pokiaľ ju dlhodobo nepoužívate, skladujte ju na suchom a chladnom mieste. Vyhnite sa dlhodobému priamemu slnku.

Cvičebný podložky, Balance-pad podložky aj kladiny AIREX® majú vďaka použitému materiálu a špeciálnej technológii výroby veľmi dlhú životnosť a tvarovú stabilitu. Túto životnosť výrazne predĺžite, ak budete výrobky AIREX® používať bez obuvi.

Táto špeciálna technológia výroby cvičebných podložiek pečením má vplyv na rozmery produktov AIREX®, ktoré sa môžu líšiť o cca ± 5 cm. Tento rozmerový rozdiel nemá vplyv na správnu funkciu cvičebné podložky a nie je dôvodom na reklamáciu.