AIREX® podložka Coronella 200, antracit, 200 x 60 x 1,5 cm

AIREX® podložka Coronella 200, antracit, 200 x 60 x 1,5 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Cvičebné a fitness podložka novej generácie AIREX®. Predĺžená dĺžka cca 200 × 60 × 1,5 cm, váha cca 2,4 kg. Cvičebný podložka s lepšou hygienickou ochranou. Ideálne pre všetky využitie pri rehabilitácii, posilňovaní, joge, gymnastike a iných športových aktivitách. Celý popis
106 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

9.2.2023 na výdajnom mieste
 
9.2.2023 - 10.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu ŠTĚPAŘ s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12819141

Popis

Cvičebné a fitness podložka novej generácie AIREX®. Predĺžená dĺžka cca 200 × 60 × 1,5 cm, váha cca 2,4 kg. Cvičebný podložka s lepšou hygienickou ochranou.

Ideálne pre všetky využitie pri rehabilitácii, posilňovaní, joge, gymnastike a iných športových aktivitách. Podložky AIREX® sú vyrobené z neporézneho, protišmykového, antibakteriálneho materiálu a preto nevstrebávajú žiadne nečistoty ani vlhkosť! Nespôsobuje popáleniny. Obojstranne použiteľné. Vhodné pre cvičenie aj do bazénov. Jedny z najlepších cvičebných podložiek pre naozaj zdravé cvičenie.

Inovácia v priebehu intenzívneho výskumu. Coronella 200 je ešte odolnejší a robustnejší. S novou antibakteriálnou účinnou látkou, poskytuje spoľahlivú ochranu proti baktériám, plesniam a patogénnym organizmom.

Coronella 200 tiež ponúka optimálne tlmiace účinky. Kĺby, väzy a šľachy sú pri cvičení chránené, aj keď sú už existujúce problémy napríklad s kolenami alebo chrbtom.

Hlavné výhody a tajomstvo cvičebný podložky AIREX® leží v niekoľkých dobrých vlastnostiach:

• robustná, odolná a dlhoveká podložka
• veľmi príjemná a teplá pre pokožku
• podložka sa jednoducho čistí a udržuje, pretože do nej neprenikne vlhkosť ani špina
• hygienická vďaka Sanitized technológii
• podložky sú protišmykové a vždy priľnavé k podkladu
• podložka je skladná a jednoducho sa zvinie
• 15 mm hrúbka poskytuje skvelý komfort aj na tvrdých podlahách

Rozmer: cca 200 × 60 × 1,5 cm
Váha: cca 2,4 kg

Cvičebný podložky, Balance-Pad podložky aj kladiny AIREX® majú vďaka použitému materiálu a špeciálnej technológii výroby veľmi dlhú životnosť a tvarovú stabilitu. Túto životnosť výrazne predĺžite, ak budete výrobky AIREX® používať bez obuvi.

Táto špeciálna technológia výroby cvičebných podložiek pečením má vplyv na rozmery produktov AIREX®, ktoré sa môžu líšiť o cca ± 5 cm. Tento rozmerový rozdiel nemá vplyv na správnu funkciu cvičebné podložky a nie je dôvodom na reklamáciu.