AIREX® podložka Calyana Yoga Professional, čierna

AIREX® podložka Calyana Yoga Professional, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Špeciálne vyvinutá pre každodenné cvičenie jogy. AIREX® Yoga – výrobky podľa motta: „My space, my Peace.“ Čo v preklade znamená: „Môj priestor, môj mier.“ Calyana – prvotriedny joga podložka z radu AIREX® Yoga & Pilates – bola navrhnutá v spolupráci s vysoko kvalifikovanými učiteľmi jogy. Celý popis
109 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

7.2.2023 na výdajnom mieste
 
7.2.2023 - 8.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu ŠTĚPAŘ s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12478451

Popis

Špeciálne vyvinutá pre každodenné cvičenie jogy. AIREX® Yoga – výrobky podľa motta: „My space, my Peace.“ Čo v preklade znamená: „Môj priestor, môj mier.“

Calyana – prvotriedny joga podložka z radu AIREX® Yoga & Pilates – bola navrhnutá v spolupráci s vysoko kvalifikovanými učiteľmi jogy. Výber kvalitné podložky je veľmi dôležitý pre stabilnejšie polohu a lepšiu koncentráciu pri cvičení. Doprajte si lekcie jogy či pilates na našej bezpečné, protišmykové podložke vysokej kvality. Skvelý spoločník pre vonkajšie cvičenie.

Rozdiel medzi jogou a pilates:
Joga sa zameriava na flexibilitu a rozsiahle skupiny svalov. Poskytuje rovnováhu, spiritualitu a fyzický pohyb. Účelom jogy je prepojiť stav tela i mysle do absolútnej harmónie. Naopak pilates sa zameriava predovšetkým na silu, napätie svalov, pružnosť a kontrolu tela. Cieľom pilates je teda posilniť jadro, zlepšiť držanie tela a stabilizovať chrbticu.

Podložka AIREX® je vyrobená z neporézneho, protišmykového, antibakteriálneho materiálu, a preto nevstrebe žiadne nečistoty ani vlhkosť! Nespôsobuje popáleniny.

Rozdiel medzi AIREX® podložkou Yoga Calyana Professional a AIREX® podložkou Yoga Calyana Prime je v jej hrúbke. Yoga Calyana Professional má hrúbku 6,8 mm a Yoga Calyana Prime má hrúbku 4,5 mm.

  • Hlavné výhody tejto cvičebnej podložky:
  • Spodná strana bublinkové štruktúry zamedzuje voľnému pohybu podložky po podlahe
  • Horná strana je špeciálne navrhnutá tak, že ponúka maximálnu priľnavosť nôh a rúk
  • Ideálny pomocník vonku, doma či v štúdiu
  • Podložka je veľmi stabilná a odolná proti poveternostným vplyvom
  • Vyrobené v Nemecku

Špecifikácia:

  • Rozmery: cca 1850 × 650 cm x 6,8 mm
  • Váha: cca 2 800 g
  • Farba: Tmavo šedá

Kategórie použitia:
Jóga a pilates

Každá podložka AIREX® je jedinečným kusom a zodpovedá smernici o zdravotníckych pomôckach CE 93/42 EEC. Je držiteľom certifikátu AGR. Všetky AIREX® podložky sú jedny z najlepších pre naozaj zdravé cvičenie.

Náš tip:
Prepravujte svoju joga podložku ľahko, šikovne a s malým úsilím. Vďaka AIREX® Calyana ramennému popruhu, môžete mať svoju joga podložku stále pri sebe.

Odporúčame:
Pred prvým použitím cvičebný podložku umyte šetrným čistiacim prostriedkom alebo biologicky rozložiteľným mydlom. Utrite jemne handričkou. Nepoužívajte bežné čistiace prostriedky ani oleja v spreji, ktoré sú určené na jóga podložky, aby nedošlo k pošmyknutiu alebo k rozleptanie povrchu. Skladujte podložku zabalenú potlačenou stranou von a ak ju dlhodobo nepoužívate, skladujte ju na suchom a chladnom mieste. Vyhnite sa dlhodobému priamemu slnku.

Cvičebný podložky, Balance-pad podložky aj kladiny AIREX® majú vďaka použitému materiálu a špeciálnej technológii výroby veľmi dlhú životnosť a tvarovú stabilitu. Túto životnosť výrazne predĺžite, ak budete výrobky AIREX® používať bez obuvi.

Táto špeciálna technológia výroby cvičebných podložiek pečením má vplyv na rozmery produktov AIREX®, ktoré sa môžu líšiť o cca ± 5 cm. Tento rozmerový rozdiel nemá vplyv na správnu funkciu cvičebné podložky a nie je dôvodom na reklamáciu.