Allyn Zimná bunda 2v1 pánska modrá M
74,36 €
+ doprava zadarmo

Pánska zimná bunda Allyn 2v1 patrí medzi kvalitné pracovné odevy vhodné aj na bežné nosenie. Je to pracovná bunda aj vesta v jednom.


CRV Zimná bunda Anzac 3v1 pánska zelená S
64,72 €
+ doprava zadarmo

Pánska zimná bunda Anzac je priedušná, nepremokavá a vetruvzdorná nielen pracovná bunda s odopínateľnou fleece vložkou (možnosť nosiť samostatne ako ľahkú bundu). Toto pracovné oblečenie značky CRV má viacero výhod – je vodeodolné.


Emerton Zimná montérková bunda Pilot čierna XL
37,46 €

Pánska, zimná, zateplená a vetruodolná montérková pracovná bunda Emerton Pilot v strihu „pilot“ s viacero praktickými vreckami a vnútorným vreckom je ideálne pracovné oblečenie na zimné mesiace.


Červa Zimná bunda a vesta Pilot 3v1 pánska navy M
30,82 €

Pánska zimná bunda a vesta Pilot je zateplená bunda s kapucňou v golieri, multifunkčnými vreckami a odopínateľnou vestou a rukávmi. Dá sa používať buď ako pracovná bunda alebo ako vesta.


Červa Zimná bunda, ľahká bunda a vesta 3v1 Drumone čierna S
42,78 €

Zimná bunda, ľahká bunda a vesta v jednom Drumone – to je mimoriadne praktické pracovné oblečenie. Bundu totiž môžete nosiť v zime (vrchná časť + spodná bunda) alebo na jeseň/jar (vrchná bunda samostatne, spodná bunda samostatne a vesta).


Červa Zimná bunda Rapa Pilot pánska tmavo modrá S
33,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánska zimná bunda Rapa strihu pilot/bomber je zateplené voľnočasové alebo pracovné oblečenie z vode a vetru odolného materiálu. Bunda má kapucňu v golieri, retroreflexívne pásky na rukávoch, pútku vreciek a golieri.


Červa Zimná bunda Rapa pánska tmavo modrá S
38,28 €

Zimná bunda Rapa je pánska zateplená bunda z vode a vetru odolného materiálu. Patrí medzi pracovné odevy, ktoré využijete aj vo voľnom čase. Má integrovanú kapucňu v golieri a retroreflexívne pásky na rukávoch, pútku vreciek a golieri.


CRV Zimná bunda Ouston pánska sivá/čierna S
25,03 €

Zimná bunda Ouston je pánske voľnočasová alebo pracovná bunda: prešívaná a so stojačikom. Má viacero praktických vreciek: 2 bočné vrecká na zips, náprsné vrecko na zips a vnútorné vrecko na mobilný telefón.


Olza Zimná nepremokavá pracovná bunda royal blue S
61,61 €
+ doprava zadarmo

Zimná nepremokavá pracovná bunda Olza patrí medzi pánske pracovné odevy s vynikajúcimi funkčnými vlastnosťami: odnímateľná kapucňa reflexné doplnky 3M, elastická manžeta vo vnútri rukávov, vodný stĺpec 5000 mm a paropriepustnosť 5000 g/m2.


Otto Schachner Predĺžená zimná bunda Ans Long Parka čierna XL
77,89 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánska zimná parka Ans Long v predĺženej dĺžke má odopínateľnú kapucňu lemovanú odnímateľnou kožušinou, dve bočné multifunkčné vrecká, dve náprsné vrecká na cvoky, jedno vnútorné vrecko na mobil a bočné rozparky na zips.