Philips Hue LED Reflector GU10 DIM 6,5W

A+ Značka: Philips Náš kód: 879603

Doprava zadarmoVýpredaj

Akcia platí do 30.09.2019 alebo do vypredania zásob.

Philips Hue LED Reflector GU10 DIM 6,5W

Svetlo na dosah ruky. Pridajte žiarovku Philips Hue White a žiarovku pre farebnú atmosféru do svojho systému Philips Hue a zažite vysoko kvalitné biele a farebné svetlo. Celý popis

59.65
59,65 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
29,65 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 879603

Popis

Popis produktu

Philips Hue Biela a farebná atmosféra


Neobmedzené možnosti

Pridajte žiarovku Philips Hue White a žiarovku pre farebnú atmosféru do svojho systému Philips Hue a zažite vysoko kvalitné biele a farebné svetlo. Pripojte ho k systému Philips Hue Bridge a ovládajte ho pomocou svojho chytrého telefónu alebo tabletu.

 • Hrajte sa so svetlom a vyberte si zo 16 miliónov farieb.
 • Synchronizujte svetla Philips Hue s hudbou a filmami.
 • Od hrejivo bieleho po chladné, jasné denné svetlo.
 • Jednoduchá automatizácia domova pomocou nastavenia svetelných rozvrhov.
 • Garantované bezdrôtové stlmenie svetla bez komplikácie.
 • Pripojte až 50 svetiel Philips Hue.
Špecifikácia žiarovky:
 • Pätica: GU10.
 • Životnosť: 25000 hodín.
 • Príkon: 6,5 W.
 • Svetelný výkon: 16 miliónov farieb.
 • Stlmiteľné iba pomocou inteligentného zariadenia.
 • Uhol vyžarovania – 160 ° + – 20 °.
 • Upgradovateľný softvér.
 • Okamžitý 100% svetelný výkon.
 • Výška: 7,1 cm.
 • Šírka: 5 cm.
Prednosti:

Svetlo pre vaše pohodlie

Svetlo ovplyvňuje našu náladu, správanie, pozornosť aj rutinné činnosti. Pomocou aplikácie je možné nastaviť svetlo optimálne pre daný okamih. Osvetlenie Philips Hue vám dodá energiu, prispieva ku koncentrácii, uľahčuje čítanie a pomáha relaxovať. Premeňte svoje každodenné návyky na niečo, čo vás baví. Cíťte sa inak, cíťte sa lepšie.


Vykúzlite prostredie podľa seba

Vytvorte si to správne prostredie pre akýkoľvek okamžik prostredníctvom palety odtieňov nádherného svetla v prírodnej bielej farbe. Aplikácia vám umožní nastaviť ľubovoľný odtieň bieleho svetla, od jasného denného svetla plného energie až po uvoľňujúce, hrejivé biele svetlo. Chopte sa kontroly a upravte si svoje prostredie. Ani moc jasné, ani veľmi tmavé. Tak akurát.

Synchronizujte svetlo s hudbou a filmami

Rozšírte svoj zážitok zo sledovania televízie na celú miestnosť alebo pozdvihnite zážitok z hrania na novú úroveň. Stiahnite si aplikáciu tretej strany a objavte úžasné veci, ktoré sa s osvetlením Philips Hue dajú robiť. Alebo svetlo synchronizujte so svojou hudbou a užite si melódiu na maximum. Premeňte ľubovoľnú miestnosť na tanečný parket a sledujte, ako svetlá reagujú na vašu hudbu. Stiahnite si jednu z aplikácií tretích strán a rozbehnite večierok s osvetlením Philips Hue.


Maľujte svetlom

Hrajte sa so svetlom a vyberte si podľa aktuálnej nálady zo 16 miliónov farieb v aplikácii Hue. Použite svoju obľúbenú fotografiu a prežite ten špeciálny okamih znovu s úžasným svetlom. Uložte svoje obľúbené nastavenie svetla a aktivujte ich, kedykoľvek sa vám zachce, jednoduchým kliknutím prsta.


Zobuďte sa prirodzene

Spríjemnite si spanie a prebúdzajte sa každé ráno plní energie. Systém Philips Hue vám uľahčí vstávanie. Postupné zvyšovanie intenzity svetla vám bude pripomínať naozajstný východ slnka – oveľa lepšie ako nepríjemné zvonenie budíka.

Ovládanie, aj keď nie ste doma

Svoje svetlá môžete ovládať diaľkovo, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Skontrolujte, či ste nezabudli zhasnúť pri odchode z domova, a rozsvieťte, keď zostanete dlho v práci. Pomocou technológie geofencing vás môžu svetlá dokonca privítať, až sa vrátite domov, alebo sa automaticky vypnúť, keď z domu odídete. Cieľom je zjednodušiť si život a poskytnúť vám pohodu a pokoj chytrými a užitočnými spôsobmi.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Energetická trieda A+
Typ žiarovky Philips HUE
Príkon 6 W
Závit(pätica) GU10
Svetelný tok 250 Lumen
Farba svetla paleta farieb
Počet kusov v balení 1 ks
Stmievateľná áno
Životnosť svetelného zdroja 25000 hod
Uhol svietenia 160 Stupeň
Smart áno