Philips HUE 10W E27 A60

A+ Značka: Philips Náš kód: 871423

Doprava zadarmoVýpredaj

Akcia platí do 30.09.2019 alebo do vypredania zásob.

Philips HUE 10W E27 A60

Osobné bezdrôtové osvetlenie Philips Hue 9W E27. Rozšírte svoj systém osvetlenia o ďalšie žiarovky. Hrajte sa s tónmi, kontrastom, bielym svetlom a spektrom farieb a vytvorte dokonalú žiarivú atmosféru. Celý popis

63.51
63,51 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
33,51 €
Viac info tu

Náš kód: 871423

Popis

Popis produktu

Philips Hue LED žiarovka


Spoznajte HUE

Rozšírte svoj systém osvetlenia o ďalšie žiarovky. Všetko, čo potrebujete, je mostík zo základnej sady. Hrajte sa s tónmi, kontrastom, bielym svetlom a spektrom farieb a vytvorte dokonalú žiarivú atmosféru.

 • Ovládajte z chytrých zariadení iOS a Android
 • Pripojte až 50 svetiel Philips Hue.
 • Užívajte si efekty svetelnej dynamiky synchronizované s danou chvíľou.
 • Dokonalá flexibilita umiestnenia.
 • Jednoduchá úprava veľkosti pre maximálnu slobodu.
 • Vďaka rôznofarebnému svetlu môže byť váš domov zakaždým iný.
 • Technológia ZigBee vám dovoľuje aktualizovať svetla bezdrôtovo.
 • 16 miliónov farieb zo žiarovky pripojené na internet.

Špecifikácia:
 • Skrutkovacia základňa pre médium s jedným kontaktom E27.
 • Tvar: A19.
 • Životnosť: 15000 hodín.
 • Svetelný výkon: 16 miliónov farieb.
 • Uhol vyžarovania – 160 ° + – 20 °.
 • Od teplé po studenú bielu.
 • Napájanie: 230 v.
 • Max. prevádzkový výkon: 9W.
 • Max. výkon v pohotovostnom režime: 0,40 W.
 • Upgradovateľný softvér.
 • Okamžitý 100% svetelný výkon.
Ovládajte z chytrých zariadení:
Kompletné ovládanie pomocou aplikácie:

Most Hue je miestom, kde sa dejú všetky tie dômyselné veci. Ide o „most“ medzi žiarovkami a aplikáciou vášho inteligentného telefónu, ktorý dokáže prepojiť až 50 žiaroviek naraz. Akonáhle máte žiarovky nainštalované, stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu do svojho chytrého telefónu alebo tabletu. Pri prvom otvorení aplikácie vyhľadá váš most a spojí ho so svietidlami. Potom môžete aplikáciu používať na ovládanie bezdrôtových žiaroviek.

Ovládajte technológiu Hue cez webovú stránku:

Len preto, že nie ste doma, neznamená, že si nemôžete užiť svetla podľa vlastných preferencií. Vďaka účtu Hue budete môcť získať prístup k vašim bezdrôtovým svetlám odkiaľkoľvek vo svete prostredníctvom webového vyhľadávača alebo apliká-cie. Vytvoriť si účet je jednoduché. (www.meethue.com) Stačí vám užívateľské meno a heslo a ste pripravení. Jediné, čo pri prvom prihlásení do ponuky Hue požadujeme, je pripojenie k vašej domácej sieti WiFi. Takto môžeme prepojiť váš most s vaším účtom.


Režimy LightRecipe:

Režim LightRecipe pre koncentráciu

Zvoľte nastavenie „Concentrate“ a všetky vami vybrané žiarovky LED sa zmenia na tón a jas, ktorý vám pomôže udržať sústredenie a pozornosť. Toto svetelné nastavenie sme otestovali v škole a deťom naozaj pomohlo sa zlepšiť.


Režim LightRecipe na povzbudenie

Zvoľte nastavenie „Energize“ a všetky vybrané žiarovky vás zalejú jasným a žiarivým svetlom a zvýšia vašu ener-getickú hladinu. Dokonale sa hodia pre chvíle, keď už vám dochádzajú baterky.

Režim LightRecipe na čítanie

Vyberte nastavenie „Reading“ a všetky vami vybrané žiarovky zmenia svetlo na biele s intenzitou, ktorá sa doko-nale hodí pre čítanie. Stačí sa dotknúť tlačidla a čítanie sa stane radosťou.


Režim LightRecipe pre relaxáciu

Vyberte nastavenie „Relax“ a vami vybrané žiarovky zmenia svetlo na mäkké, s upokojujúcim žiarením. Je per-fektným liekom na hektický deň a skvelým ospravedlnením, prečo si dať nohy hore.


Inovatívne žiarovky LED:
Technológia vnútri každej bezdrôtovej LED žiarovky je trochu špeciálna. Dokáže zobraziť rôzne tóny bieleho svetla – od teplej žltobielej až po žiarivú modro-bielu. Vie tiež znova vytvoriť akúkoľvek farbu spektra. Žiarovky Hue sa dokonale prispôsobia vášmu domovu. Stačí si vybrať uprednostňované závity alebo svietidlá a žiarovky do nich naskrutkovať. Potom zapnite vypínač a je to. Naozaj je to takto jednoduché.
Možnost bezdrôtového upgradu:
Technológiu Hue neustále zdokonaľujeme a aktualizujeme, aby bola ešte užitočnejšie. Chceme tiež zabezpečiť, aby ste mohli využiť všetky budúce aktualizácie a vylepšenia. Technológia Hue funguje na sieti ZigBee, ktorá zaisťuje bezpečnosť a spoľahlivosť systému ovládania vašich svetiel. Znamená to tiež, že možno bezdrôtovo vykonávať všetky aktualizácie softvéru a firmvéru, a to priamo do vašich žiaroviek.
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Energetická trieda A+
Typ žiarovky Philips HUE
Príkon 10 W
Závit(pätica) E27
Svetelný tok 600 Lumen
Farba svetla paleta farieb
Počet kusov v balení 1 ks
Stmievateľná áno
Životnosť svetelného zdroja 25000 hod
Uhol svietenia 160 Stupeň
Smart áno