Gillette Venus Breeze strojček +2 hlavice

92%
Hodnotenie: 4,6
Gillette

Gillette Venus Breeze strojček +2 hlavice

92%
Hodnotenie: 4,6
Gillette

Akcia

Dámska sada holiaceho strojčeka Venus Breeze a 2 náhradných hlavíc. Holiaci strojček 2 v 1 s pásky gélu na holenie. Objavte v sebe bohyňu! Nepotrebujete žiadny gél na holenie ani mydlo. Integrované pásky gélu na holenie s rastlinnými olejmi a sviežou tropickou vôňou. Celý popis

7.8
4.6 60
11,59 € Vrátane DPH
7,80 €
-32%

Na sklade 5+ kusov

Kód: 469421

Popis

Popis produktu

Pásky gélu na holenie sa pružne prispôsobí každej krivke a zaistí úžasne hladké oholenie. Skrátka len navlhčite holiaci strojček, aby sa vytvorila ľahká pena a holiaci strojček hladko kĺzal po pokožke.

Holenie je s ním tak jednoduché! Pásky gélu na holenie pre úžasne hladké oholenie pozdĺž každej krivky. Z úložného boxu vyberte náhradné holiace hlavicu ShowerSafe ®. Odstráňte fóliu na zadnej strane a nasaďte holiaci hlavicu na rukoväť. Holiaci strojček stačí len navlhčiť a môžete sa začať holiť. Nepotrebujete žiadny bel na holenie ani mydlo. Pre najlepšie výsledky umiestnite holiaci strojček do držiaka, aby mohol do ďalšieho holenie uschnúť. Jednoduchá výmena holiacej hlavice. Holiaci hlavicu vymeňte, akonáhle sa spotrebuje pásky gélu na holenie alebo akonáhle sa vám budú brity zdať tupé.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Holiaci strojček áno
Určenie dámske
Príslušenstvo nie
Rada Venus