Wetyzo Prebiotickej MULTI VLÁKNINA s novou generáciou probiotík K-B0399®, prírodnými prebiotikami, a Green

Wetyzo Prebiotickej MULTI VLÁKNINA s novou generáciou probiotík K-B0399®, prírodnými prebiotikami, a Green

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Fermentovaný nápoj s prírodnými prebiotikami, probiotikami a Green mixom. Je známe, že mikrobiálne rovnováha ovplyvňuje telesnú hmotnosť, duševné zdravie, pamäť. Celý popis
31,10 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Kód: 100011248829

Popis

Fermentovaný nápoj s prírodnými prebiotikami, probiotikami a Green mixom. Je známe, že mikrobiálne rovnováha ovplyvňuje telesnú hmotnosť, duševné zdravie, pamäť. Odhaduje sa, že 80% nášho imunitného systému sa nachádza v našom čreve, čo je dôvod, prečo je starostlivosť o črevnú mikroflóru pre dobré zdravie tak dôležitá. Je stále viac zrejmé, že nevyvážená črevná flóra je primárnym faktorom rastu choroby.

Krajina pôvodu: Česká republika

Zloženie:Banánová multi vláknina (rezistentný škrob), inulín (čakanková vláknina), fermentovaná zmes (citrón, kiwi, artičok, jablko), extrakt z listov mladého jačmeňa, chlorela, topinambur, Actazin ™ a Livaux ™, (štandardizovaný kiwi prášok – Actinidia chinensis) , K. marxianus, mliečna kvasinka s aktívnymi probiotickými vlastnosťami), B0399®, prírodná aroma kivi a citrón.Ako používať:Užívajte 2 x denne.

Dve naplnené odmerky pridajte do neperlivej vody, zamiešajte a vypite. Pre dokonalejšie rozpustenie môžete nechať stáť 3 minúty, potom znova zamiešať a vypiť.

Pri užívaní 2 x denne, vydrží balenie na jeden mesiac.

Celková denná dávka je 14,4 g. Navrhli sme užívať 2 x denne teda po 2 × 7,2 g.

Je možné užívať aj 4 x denne.

Nami odporúčanú dennú dávku je možné si vziať aj naraz, teda 1× denne.

Užívať odporúčame ráno a večer pred spaním.Balenie:432 gUpozornenie:Uchovávajte v dobre uzavretom obale, v suchu a teplote do 25 ° C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.