Chlorella Centrum Spirulina Pura 150 g
20,70 €

Zelenomodrá riasa Spirulina patrí k najstarším organizmom na Zemi. Spirulina Pura, 100% prírodný produkt, ponúka unikátnu výživu, posilnenie a ochranu organizmu.

Allnature Moringa prášek RAW 200 g
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moringou prášok RAW pochádza zo stromu, ktorého vzácne listy obsahujú významné množstvo nutrične hodnotných látok vo forme vitamínov a minerálov. Listy sa konzumujú surové, varené aj sušené a najcennejšie na nich je až 40% podiel proteínov, ktoré obsahujú všetkých 8 esenciálnych aminokyselín.

Topnatur Spirulina 750 tbl.
9,60 €

Spirulina značky Topnatur je druh sladkovodnej riasy, ktorá obsahuje rad vitamínov, minerálov, aminokyselín a je bohatým zdrojom bielkovín.

Wolfberry Brokolica BIO semienka na klíčenie 200 g
3,70 €

Brokolica BIO semienka na klíčenie 200 g Wolfberry sú chrumkavé, jemné a skvele doplní snáď každý slaný pokrm. Klíčky brokolice dochuťou šaláty, nátierky, polievky alebo napríklad slaný koláč. Naklíčené semená sú tiež oveľa výživnejšie ako zrelá brokolica.

Nefdesanté Chlorella 498 mg 200 tablet
11 €

Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická zelená sladkovodná riasa, ktorá je zdrojom prírodných vitamínov a minerálnych látok. Podporuje zdravú črevnú mikroflóru, látkovú výmenu a tráviaci systém. Pôsobí ako antioxidant a podporuje imunitný systém.

Chlorella Japan 750 tbl.
14,20 €

Chlorella Japan obsahuje japonskú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris, ktorá je jedinečným zdrojom esenciálnych aminokyselín, chlorofylu, množstva minerálov a vitamínov, nenasýtených mastných kyselín, karotenoidov a nukleových kyselín.

Goldim PH-Optimal Forte 90 tablet
14,30 €

pH-Optimal Forte je doplnok stravy pre detoxikáciu organizmu so zelenými „superpotraviny“. Prípravok prispieva k účinnému odkyslenie a detoxikáciu (alkalizácii) tela.

Simply you Tree3Chlorella 180 tabliet
22,60 €

Tree3Chlorella pomáha vďaka biomase chlorelly odstrániť škodlivé látky, zregenerovať a posilniť vitalitu organizmu. V prípravku sa tiež vzájomne dopĺňajú veľmi cenné a tradičné prírodné zložky – chlorella, zelený čaj a kurkumín.