Hannasaki Nippon - zelený čaj celolistový 100 g

Hannasaki Nippon - zelený čaj celolistový 100 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nippon je zelený čaj (Camelia sinensis) celolistový, ktorý je nepoškodený nesprávnu technológiou spracovania. Znamená to, že čajové listy nepodrobili proces vädnutia a fermentácie. Celý popis
Partner: Vivantis
7,30 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002762832

Popis

Nippon je zelený čaj (Camelia sinensis) celolistový, ktorý je nepoškodený nesprávnu technológiou spracovania. Znamená to, že čajové listy nepodrobili proces vädnutia a fermentácie.

Účinky zeleného čaju sú všeobecne známe a celosvetovo patrí zelený čaj medzi najrozšírenejšie a najobľúbenejšie nápoj vôbec.

So stúpajúcim záujmom o zdravie mnohí z nás objavujú zelený čaj, ktorého účinky sú všeobecne známe. Nefermentovaný zelený čaj je zdravým nápojom plnohodnotné chuti sa stáročnou tradíciou, ktorého spotreba v posledných rokoch výrazne stúpa v celom západnom svete. Tradícia Ďalekého východu, ušľachtilé arómu a schopnosť uvoľnenie sa – to všetko sa spája v jedinom šálke zeleného čaju.

Podľa zásad východných mysliteľov, ktorí kládli dôraz na dobrý zdravotný stav a pozitívne vyžarovanie jednoty tela i duše, zelený čaj – užívaný vnútorne i zvonka – prospieva kráse. Objavte teda v zelenom čaji bohatej chute a svojou „čajovú hodinkou“ vykonajte niečo dobré pre svoje telo i dušu.

Dávkovanie:

Do hrnčeka nasypeme 1 čajovú lyžičku a zalejeme horúcou, nie však vriacou vodou (cca 80 ° C). Lúhujeme min. 5–8 min., Potom scedíme. Čajové lístky je možné zaliať ešte raz a získať tak druhý nálev jemnejšie chuti, avšak stále s obsahom zdraviu prospešných látok. Veľmi dôležitou vlastnosťou tohto čaju je jeho zásaditosť, preto ho nikdy neslaďte. Užívajte najmenej 3× denne.

 

Čaj je možné popíjať v priebehu celého dňa až do 17. hod (týka sa najmä tých, ktorí trpia nespavosťou), nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je návykový.

Silnejší nálev čaju sa môže používať aj zvonka ako pleťová voda, na regeneráciu pokožky spálenej slnkom, na osvieženie unavených nôh apod.

Balenie:

100 g

Upozornenie:

Bez konzervačných látok a chemických prísad. Čaju je balený v ochrannej atmosfére do špeciálnych trojvrstvových sáčkov, ktoré sú hermeticky uzavreté. Vnútorná vrstva je tvorená potravinárskou fóliou.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Zelený čaj (Camellia sinensis)
Normálna hladina glukózy v krvi
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
antioxidant
Normálny stav pokožky
Kontrola telesnej hmotnosti
Vylučovanie vody z tela
metabolizmus lipidov
Normálna činnosť srdca
Normálny stav kostí
dentálne zdravie
Fyzická a psychická stimulácia / povzbudenie
Osvieženie tela – duševné a fyzické schopnosti
Vitalita – tonus – únava
Kognitívne a duševné zdravie
Spánok – koncentrácia
kognitívny výkon
Bdelosť – relaxácia
Termogenézia – energetický výdaj